Netflix بکشد پایین: جریان سایت و برنامه کار نمی کند به عنوان کاربران قادر به تماشای تلویزیون را نشان می دهد و یا فیلم در طول coronavirus مستند

Netflix کار را متوقف کرده است, خروج کاربران قادر به گرفتن بر روی سایت است.

این وب سایت به سادگی حاضر به بار هنگامی که کاربران پیمایش به سایت. مشکلات نیز گزارش شده است توسط کسانی که با استفاده از این برنامه هر چند برخی از کسانی که قادر به دسترسی به وب سایت ادعا کرد که آنها تا به حال انجام داده است تا از طریق سیستم عامل های دیگر مانند نسخه netflix بر روی گوشی های هوشمند یا تلویزیون.

قطع می آید که کارگران در سراسر جهان در خانه های خود را به عنوان بخشی از فاصله فیزیکی در پاسخ به شیوع کروناویروس.

وب سایت ردیابی کردن آشکارساز نشان داد مشکلات در سراسر جهان هر چند آنها تا حد زیادی متمرکز در اروپا است. قطع برق آمد و در حدود 6 در این قاره به احتمال زیاد به این معنی که بسیاری از مردم فقط در حال کار به پایان رسید و تلاش شد برای دسترسی به وب سایت.

Netflix بکشد صفحه وضعیت که معمولا نشان می دهد که آیا این شرکت آگاه است از آن محل در حال پایین را شامل نمی شود یک پیام نشان می دهد که آیا آن را آنلاین است یا نه. به جای آن یک پیام نشان می دهد که شیوع کروناویروس بدان معنی است که آن می تواند به کندی پاسخ می دهند.

“با توجه به COVID-19 بحران هزاران نفر از مشتریان عوامل پشتیبانی در حال حاضر نیاز به کار از خانه ساخت آن را سخت تر به پشتیبانی از تماس های خود را،” “بنابراین ما در حال دیدن بالاتر از نرمال زمان انتظار.

این نشان می دهد که سایت های دیگر در حال اجرا, گوشی, کمک, ارائه تنها زندگی می کنند چت و پشتیبانی آنلاین. “با عرض پوزش برای ناراحتی و با تشکر از صبر و شکیبایی شما,” این پیام را می خواند.

Netflix بکشد خدمات به مشتریان حساب توییتر در پاسخ به برخی از کاربران در حال برخورد با مسائل را نشان می دهد که آیا وجود دارد گسترده قطع و یا اگر هر گونه رفع شد در راه خود را.

Netflix یکی از طیف وسیعی از خدمات جریان است که اعلام کرده است این امر کاهش کیفیت آن جریان در تلاش برای مقابله با بار اضافی ناشی از افراد مشغول به کار و تحصیل از خانه در طول شیوع کروناویروس. آن گفت: این امر افت کیفیت فیلم در اروپا در راه است که می کاهش استفاده از پهنای باند 25 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>