Netflix بکشد می افزاید: عظیم از 16 میلیون مشترک در سراسر جهان به عنوان coronavirus مردم نگه می دارد خانه

تعدادی که Netflix ارائه شده در آن گزارش درآمد سه ماهه جمعه است دو برابر آنچه اکثر تحلیلگران وال استریت انتظار می رود برای دوره است و تا کنون بزرگترین فصلنامه اضافه کردن پس از Netflix شد یک کسب و کار چند سال پیش. این نشان می دهد که مردم در خانه گیر کرده با توجه به coronavirus نگرانی در حال ثبت نام برای خدمات در نرخ ثبت.

در ماه ژانویه قبل از این ویروس در حال گسترش در سراسر جهان, Netflix پیش بینی شده علاوه بر این از حدود هفت میلیون جهانی جدید مشترکین برای دوره سه ماه.

“ما آگاه است که ما خوش شانس به یک سرویس است که حتی بیشتر معنی دار به مردم محدود در خانه و که ما می تواند از راه دور با حداقل اختلال در کوتاه مدت و میان مدت. مانند دیگر خانه سرگرمی خدمات ما شاهد به طور موقت بالاتر مشاهده و افزایش عضویت در رشد” این شرکت گفت: در یک سرمایه گذار نامه.

قبلی بالا برای جهانی شده بود 9.6 میلیون که Netflix افتخار در مقایسه با سه ماهه از یک سال پیش.

شماره اعتبار Netflix بکشد خوش بینی سرمایه گذاران. زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به گسترش در آمریکا در اواسط ماه مارس Netflix بکشد در قیمت سهام نشست در $299 پایین ترین سطح از دسامبر. در ماه پس از آن قیمت سهم به فلک کشیده تا 46 درصد طی یک هفته گذشته از $438.

حدود 2.3 میلیون نفر از آن سه ماهه شده بودند در ایالات متحده و کانادا است. که تعداد بیش از دو برابر آنچه در این روند بوده است در سال های اخیر چهارم که در آن کشورها اغلب اندکی کمتر از یک میلیون در شبکه اضافه کنید. Netflix در حال حاضر 183 میلیون مشترک در سراسر جهان با بیش از 60 میلیون دلار در ایالات متحده

نتایج خود را در همراهی با اطلاعات جمع آوری شده توسط آرلینگتون مبتنی بر تجارت در گروه مصرف کننده انجمن تکنولوژی است که در بر داشت در یک مطالعه مداوم است که حداقل دو سوم از مردم با استفاده از خدمات جریان در طول همه گیر با شماره پریدن به 70 درصد در اوایل ماه آوریل.

“این اعداد نشان می دهد و بهره مندی از, چقدر شیوه زندگی ما را تغییر داده اند” لسلی Rohrbaugh گروه مدیر تحقیقات در مصاحبه ای گفت:.

اما Netflix خبری نبود همه روشن است. سود هر سهم در آمد در $1.57 کمتر از وال استریت انتظارات $1.65; این شرکت توضیح داد: آمار به عنوان تا حدودی به دلیل افزایش ارزش دلار صدمه زدن به خارج از کشور بالغ. (درآمد كه مطابق با انتظارات در $5.77 میلیارد.)

نتایج همچنین تنها منعکس کننده تعداد مارس. قبل از این بود که عمیق ترین تاثیر اقتصادی این ویروس به ویژه در ایالات متحده آغاز شده بود به شکل میگیرد که بسیاری از کارشناسان بر این باورند آن را ادامه خواهد داد. هر چند بسیاری از آمریکایی ها گیر کرده در خانه به دنبال انحرافات آنها نیز احساس یک پول خرج کردن که می تواند منجر به یک موج لغو اشتراک.

“من فکر می کنم آنچه که شما باید در ماه های آینده یک سوال جالب است. بله مردم در خانه ممکن است به اشتراک Netflix برای سرگرم کردن خود و یا بچه های خود را” جیم ناخن صنعت تحلیلگر فورستر در مصاحبه ای گفت:. “اما این خطر وجود دارد شغل و حقوق از دست رفته من فکر می کنم مردم خواهد نشستن و تصمیم گیری های دشوار در مورد که در آن به قطع و یکی از آنها ممکن است به لغو خدمات جریان.”

این اثر می تواند بزرگ شده با این بیماری همه گیر و تاثیر آن در اروپا و آسیا شده اند که در مناطق کلیدی برای Netflix بکشد. Netflix بکشد رشد مشترک شده است تا حد زیادی توسط سوخت های بین المللی; در سه ماهه قبلی آن اضافه شده 8.8 میلیون مجموع مشترکان اما بیش از 8 میلیون در آمد از کشورهای خارج از ایالات متحده است.

شاید برای کسانی که به دلایل سرمایه گذاران نمی عجله به خرید Netflix سهام پس از, اخبار: قیمت سهم بود و تقریبا مسطح در $433 در بعد از ساعات معاملاتی.

بینندگان قوی بود در سه ماهه مدیران گفت. این شرکت دلیل افزایش پدیده هایی مانند “ببر پادشاه” جرم docuseries در مجموعه ظالمانه جهان بزرگ-گربه conservationism که در آن گفت: 65 میلیون خانوار “لذت بردم”— یک رقم در گذشته به آن گفت: اندازه گیری حداقل دو دقیقه مشاهده. این docuseries “عشق کور است” و مارک والبرگ فیلم اکشن “Spenser محرمانه” درو 30 میلیون و 85 میلیون حساب به ترتیب این شرکت اعلام کرد.

برخی از تحلیلگران اشاره کرده اند که Netflix بکشد می تواند در موقعیت بهتری از لحاظ مالی تحت virus چرا که آن را نمی خواهد به صرف پول زیادی در تولید در طول خاموش کردن. راب Sanderson از حلقه سرمایه نوشت: در سال های اخیر توجه داشته باشید که او فکر کرد که این شرکت را صرف $2.5 میلیارد کمتر در این سال از حدود 17 میلیارد دلار بود که پیش بینی شده است.

هنوز هم عدم تولید مطرح می تواند چالش است. Netflix بکشد به شدت متکی بر اصلی برنامه نویسی برای جذب و حفظ مشتریان به خصوص که بسیاری از کتابخانه خود را نشان می دهد گرفته شده توسط رقیب خدمات.

این شرکت زده اندازه گیری تن در توصیف آن آشکار coronavirus دست انداز.

در تماس با تحلیلگران از بنیانگذاران Reed Hastings گفت: “ما سهم کوچک در این دوران دشوار را در خانه حبس کمی قابل تحمل تر. ما هم واقعا مطمئن نیستید از آنچه در آینده به ارمغان می آورد.”

نامه ای اشاره کرد که “مانند دیگر خانه سرگرمی خدمات ما شاهد به طور موقت بالاتر مشاهده و افزایش عضویت در رشد. ما انتظار مشاهده به کاهش و عضویت در رشد به کاستن سرعت به خانه حبس می رسد که امید است به زودی” در این نامه گفت. همچنین اذعان کرد که این می تواند رنج می برند اگر تاخیر تولید کشیده شد بهتر نسبت به رقبا به دلیل عمیق کتابخانه.

رقبای مانند WarnerMedia را HBO Max (27 مه) و Comcast را طاووس (جولای) نگاهی به نیش را خارج از Netflix بکشد اشتراک پایگاه به عنوان آنها راه اندازی در ماه های آینده.

Netflix پیش بینی شده علاوه بر این از قوی 7.5 میلیون مشترک برای سه ماهه آینده که در طول تاریخ بوده است نازک یکی برای مشترکین جدید. اما آن را نیز ذکر عوامل است که می تواند قرار داده و آن را “به خوبی زیر و یا بالاتر که” مانند “هنگامی که مردم می توانند خود را از بازگشت به زندگی اجتماعی در کشورهای مختلف و چقدر مردم را به یک استراحت از تلویزیون پس از مستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات