Netflix متهم شده است “شاهراه سرقت” بیش از آن در امور مالیاتی به عنوان درآمد حاصل از مشترکان انگلستان آمار £1bn در سال 2019.

خانم مارگارت هاج است که به مجلس عوام که Netflix نمی پرداخت مالیات بر سود تولید شده در بریتانیا و برد نزدیک به £1m در مالیات نقش برجسته در دو سال گذشته است.

با استناد به آمار منتشر شده از سوی اتاق فکر مالیاتی سازمان دیده بان انگلستان خانم مارگارت می گویند که Netflix در نظر گرفتن مالیات دهندگان “برای سوار شدن”.

“ما در واقع توزیع بیش از پول نقد برای Netflix بکشد در حالی که آنها ذخیره کردن سود خود دریایی.

“وقت آن است که برای جلوگیری از این چیزی برای هیچ چیز’ مالیاتی تهاجمی رفتار این شرکت های بزرگ. من می گویم به اندازه کافی به اندازه کافی است. این مالیات سوء استفاده باید متوقف شود.”

مالیاتی سازمان دیده بان نگاه اخیرا-ثبت حساب Netflix بکشد 19 انگلستان شرکت های تابعه شرکت در خانه. آن را تخمین زده است که خدمات جریان ساخته شده £68.5 متر در سود حاصل از آن 11.5 متر مشترکین در انگلستان است.

اگر سود آن اعلام شد در اینجا در تمام Netflix خواهد بود در خط £13m سرعت ثبت شده, شرکت, مالیات, اما آنها به حساب در هلند.

به عنوان یک نتیجه, شرکت پرداخت هیچ انگلستان شرکت مالیات بر درآمد خود را دریافت کرده و حدود £1m در معافیت های مالیاتی در 2017/18 تحت حکومت صنایع خلاق امداد مالیاتی طرح.

Netflix بکشد, سخنگوی گفت که “بین المللی مالیات به اصلاحات نیاز دارد و ما پشتیبانی OECD پیشنهاد برای شرکت ها برای پرداخت مالیات بیشتر در کشورهای که در آن عملیات خود را کمک به تولید ارزش”.

“در عین حال ما مطابق با قوانین در هر کشور که در آن عمل می کنیم.”

این شرکت ادعا کرد که مالیات تماشای گزارش بود “تعدادی از اشتباهات” از جمله این که Netflix بکشد کارائیب مبتنی بر نهاد. Netflix بکشد آیا باید یک کارائیب نهاد اما بسته سال گذشته است.

Netflix بکشد لذت می برد فیلم های پرفروش سال 2019 با سود بالا از 63 درصد به حدود 2bn آن آخرین گزارش مالی منتشر شده در آمریکا نشان می دهد.

جورج ترنر مدیر مالیاتی سازمان دیده بان انگلستان گفت: “Netflix در حال ساخت میلیاردها دلار سود در سراسر جهان, اما با وجود هزاران نفر از کارکنان و میلیون ها نفر از مشترکین این شرکت است که هنوز هم ادعا می کنند که این باعث می شود تقریبا هیچ سود در انگلستان و ادعا بزرگ یارانه از دولت است.

“این ممکن است تنها به دلیل شرکت در عمل یک ساختار مشابه برای دیگر شناخته شده مالیات شرکت avoiders عامل در فضای دیجیتال است.

“پس از سال ها صرف پرواز تحت رادار این خبر خوش است که نمایندگان مجلس قرار داده خواهد شد Netflix مالیاتی ترتیبات زیر نور افکن در مجلس امشب و HMRC بیش از حد به نظر می رسد نشان دادن علاقه در رویکرد خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im