نتانیاهو با انتقاد شدید ‘false ساختگی’ اتهامات علیه او در اولین جلسه نقطه عطفی فساد محاکمه

بنیامین نتانیاهو به شدت انتقاد کرد در اسرائیل سیستم قضایی به عنوان او به نظر می رسد در دادگاه به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد متهم و دادستان ها و پلیس در تلاش برای “عزل” او.

این نخست وزیر است که این کشور اولین رهبر زن به دادگاه در حالی که در اتاق شده بود دستور داد به حضور بسیار پیش بینی جلسه در اورشلیم دادگاه منطقه در روز یکشنبه.

نقطه عطفی در دادگاه تلخی تقسیم کشور و قفل شده است و آقای نتانیاهو و کسانی که به او در نبرد با قوه قضائیه.

پلیس مستقر پرسنل اضافی در انتظار رقیب تظاهرات. صدها نفر از هواداران در خارج از دادگاه شعار “نتانیاهو, شما به تنهایی نیست” در حالی که در سراسر شهر در اقامتگاه رسمی صدها نفر از معترضان برگزار شد پلاکارد مطلب “جنایت وزیر”.

در دادگاه آقای نتانیاهو که با پوشیدن یک فولاد ماسک در خط با کروناویروس بهداشت محدودیت سرعت راه اندازی شد و به سخنرانی دراز وشدیداللحن در برابر اقدامات قانونی و ادعا کرد که شواهد بود “آلوده” و اغراق شده است.

“هدف این است که به عزل قوی جناح راست نخست وزیر و در نتیجه حذف ملی کمپ از رهبری این کشور برای سال های بسیاری,” او گفت:, و اضافه کرد که پلیس و توطئه بود به “خیاط” در یک مورد در برابر او.

“در حالی که رسانه ها همچنان به مقابله با مزخرف با این دروغ و ساختگی موارد من ادامه خواهد داد برای رهبری دولت اسرائیل و مقابله با مسائل است که واقعا برای شما مهم” او ادامه داد.

آقای نتانیاهو گفت که احیای اقتصاد “در ادامه به نجات جان هزاران نفر از اسرائیلی ها پیش از احتمال موج دوم کروناویروس”.

او حاضر به نشستن در کم اشغال دادگاه – که در آن پانل سه قاضی نیز با پوشیدن فولاد ماسک نشسته بودند پشت یک صفحه نمایش شیشه ای – تا دوربین های تلویزیونی باقی مانده است.

در طول جلسه آقای نتانیاهو نشسته در سکوت به عنوان وکلای او گفتند که باید دو تا سه ماه برای پاسخ به تفهیم اتهام و شکایت از ناقص و دیر رسیدن مدارک و شواهد خود را در برابر مشتری است. آنها اضافه شده است که آنها نیاز به بودجه اضافی برای دفاع تیم حقوقی.

قضات گفت که آقای نتانیاهو و دیگر متهمان را نمی خواهد نیاز به حضور در جلسات آینده که ممکن است کشش بیش از چندین سال. گام های بعدی در دادگاه اعلام خواهد شد در روزهای آینده.

بسته-درب شنوایی صورت گرفت که تنها یک هفته پس از نخست وزیر بود و قسم خورده به دفتر ثبت پنجمین دوره به عنوان بخشی از یک بحث وحدت مقابله با اصلی electioral رقیب Benny Gantz.

آقای نتانیاهو تا به حال موفق به اعتصاب توافق با وجود اینکه تحت تعقیب در ماه نوامبر به اتهام فساد مالی در سراسر سه مورد شناخته شده به عنوان “1000”, “2000” و “4000”.

آنها تمرکز بر اتهامات که او دریافت اسراف هدیه از میلیونر دوستان و که او امن نظارتی سوغات برای غولهای رسانه ای در بازگشت به صورت مطلوب پوشش.

اگر به جرم رشوه خواری او می تواند تا 10 سال در زندان است. اگر مجرم تقلب و نقض اعتماد او به چهره حداکثر سه سال حبس.

آقای نتانیاهو که منجر جناح راست حزب لیکود است را رد کرد و این اقدامات را به عنوان یک “سیاسی تعقیب” رهبری مخالفان چپ.

حتی قبل از افتتاح جلسه متحدان خود را در مورد بی اعتبار رسیدگی.

وزیر آموزش و پرورش یو گالانت در مصاحبه با پخش عمومی Kan-Reshet شرط تشبیه جلسه دادگاه به “field trial”.

“باید آن را هرگز اتفاق افتاده است. من اعتماد به قضات, اما این مهم است که آنها می دانند که آنچه فکر می کند که. ما نیاز به شفافیت و انتقاد [از قضات],” او گفت:.

چند تا از حزب لیکود نتانیاهو و وزرا از جمله تازه منصوب شده وزیر امنیت داخلی که نظارت پلیس حمایت او با حضور در دادگاه جلسه.

خارج از دادگاه به حمل و نقل وزیر Miri Regev که یکی از آقای نتانیاهو ترین آواز حامیان خطاب خشن جمعیت حامیان: “امروز یک روز غم انگیز برای اسرائیل دموکراسی است. نخست وزیر نه به تنهایی.”

او گفت: مستقل است که پیام خود را به قضات بود که “آنها باید رفتار عادلانه و واقعی در دادگاه”.

آقای نتانیاهو اتهامات عنوان شده علیه در سه مورد.

در مورد 4000 آقای نتانیاهو متهم اعطای نظارتی سوغات به غول رسانه Shaul Elovitch – مالک سابق از پیشرو شرکت مخابرات Bezeq – در بازگشت برای مثبت تر پوشش والایک وب سایت خبری است که Elovitch نیز متعلق به.

آقای Elovitch و همسرش, جنس زنبق و سوسن به اتهام رشوه خواری و انسداد عدالت است. زن و شوهر انکار تخلف است.

مورد 2000 با تمرکز بر سوء ظن است که آقای نتانیاهو مذاکره یک معامله با اسرائیل روزنامه Yedioth آن برای پوشش بهتر در ازای وعده برای محدود کردن گردش رقیب روزنامه Israel Hayom.

Yedioth آن‘s ناشر Arnon Mozes شده است متهم با ارائه رشوه و رد میشوند ،

اسرائیل تظاهرات و تجمع در برابر نخست وزیر نتانیاهو در خارج از محل اقامت خود را در اورشلیم (امانوئل Dunand/خبرگزاری گتی ایماژ)

در مورد 1000 آقای نتانیاهو و همسرش سارا ادعا را به اشتباه دریافت هدایای گران قیمت مانند سیگار برگ و شامپاین از Arnon Milchan یک هالیوود تولید کننده و اسرائیل-شهروند آمریکایی و استرالیایی تاجر میلیاردر جیمز پاکر.

دادستان ها ادعا می کنند که آقای نتانیاهو کمک آقای Milchan با منافع کسب و کار. نه آقای پکر و نه آقای Milchan چهره اتهامات عنوان شده علیه.

محاکمه و نتیجه آن وعده طنین انداز در سراسر خاورمیانه و فراتر از آن تعیین اینکه آیا آقای نتانیاهو دهه از افزایش تدابیر سخت حق حکومت ادامه خواهد داد.

آن را نیز پاره شده این کشور در دو, با نخست وزیر حمایت پایه اعتقاد داشتند که این دادگاه بخشی از یک تلاش هماهنگ به زور او را از اتاق به عنوان او می شود اسرائیل طولانی ترین خدمت نخست وزیر.

مخالفان او می گویند او نمی تواند اجرا شود در کشور در حالی که پریشان توسط دادگاه.

رهبر مخالفان یائیر لپید که بارها متهم آقای نتانیاهو از دامن زدن به خشونت و تلاش برای ارعاب قضات گفت: “وای. نت” سایت: “نتانیاهو در تلاش است به کشیدن ما را به یک جنگ داخلی به نجات خود از دادگاه.”

اسرائیل در دیوان عالی کشور تایید شده در اوایل این ماه که به عنوان نخست وزیر آقای بنیامین نتانیاهو تحت هیچ تعهد حقوقی به استعفا.

آقای نتانیاهو بارها نگهداری می شود که خود را از جنگ در دادگاه نمی خواهد تحت تاثیر قرار توانایی های خود را به انجام کار خود را.

آقای Gantz سابق خود در انتخابات رقیب و در حال حاضر خود را شریک ائتلافی است که زیر آتش برای پیوستن به نیروهای با آقای نتانیاهو را صادر دقت بیانیه ای که مانند همه شهروندان اسرائیلی آقای نتانیاهو “بی گناه که خلافش ثابت”.

“من مطمئن هستم که سیستم قضایی ما او را عادلانه محاکمه … در حال حاضر شاید بیش از همیشه ما باید حرکت به سمت وحدت و آشتی به عنوان یک کشور و به عنوان یک جامعه برای دولت اسرائیل و همه شهروندان آن است.”

تظاهرات در “اجتماعی فاصله’ اعتراض متهم نتانیاهو از بین بردن دموکراسی

جناح چپ ناظران و سیاستمداران باید گفت که آقای نتانیاهو نه به دنبال عمل طبیعی از استعفا به منظور مبارزه با این اتهامات مدعی است که وضعیت خود به شمار خطرات اسرائیل به دموکراسی است.

یووال Shany, معاون رئیس جمهور از اسرائیل دموکراسی موسسه استدلال وجود تضاد منافع: “وضعیت خود را به عنوان رئیس اجرایی مسئول برای تصمیم گیری های کلیدی و وضعیت خود را به عنوان یک جنایتکار متهم هستند ناسازگار است. او در حال مبارزه برای تضعیف بدن که در حال تعقیب او است.”

اسرائیل رسانه ها نیز تقسیم می شود.

Gidi Weitz در سمت چپ متمایل روزانه “هاآرتص” نوشت که نخست وزیر “برپا چند جانبه جنگ” از جمله در برابر سازمان های اجرای قانون در طول منجر به کیفرخواست خود را خواهد شد و به احتمال زیاد هدف را در سه قاضی که می شنوید در مورد او.

اما Amnon خداوند در رایگان نرم افزار-نتانیاهو کاغذ Israel Hayom, توصیف دادگاه به عنوان “تلاش برای ارتکاب خودکشی ملی” و اضافه کرد که “بنیامین نتانیاهو ثابت شده است که او دو برابر اسرائیل قدرت”.

کلی مدت از دادگاه شناخته شده نیست اما رسانه های اسرائیل برآورد آن می تواند تا زمانی که سه سال است. دو طرف پس از آن می تواند درخواست تجدید نظر در حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>