نتانیاهو نمرات گشت در اسرائیل انتخابات هنوز از آشکار اکثریت

جک گوئز خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

یک مرد اسرائیلی کست رای خود را در یک مرکز رای دهی در روش Haayin در روز دوشنبه.

اورشلیم — بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل طاقی جلوتر از رقیب اصلی در انتخابات ملی دوشنبه با توجه به نظرسنجی های خروج با قوی نشان دادن خود و حزب لیکود آوردن او را به آستانه یک اکثریت پارلمانی.

اما نتایج نظرسنجی قرار نتانیاهو جناح راست بلوک دو صندلی خجالتی از دستیابی به که حاکم بر اکثریت 120 کرسی پارلمان یا کنست و شکستن یک سال بن بست در سیاست اسراییل. نتایج رسمی بودن جدول یک شبه می تواند دست خود را ائتلاف یک پیروزی آشکار — و یا ترک آن را حتی بیشتر دور از دسترس است.

با اسرائیلی ها رای گیری در انتخابات ملی برای سومین بار در کمتر از یک سال به طور غیر منتظره عملکرد قوی بود و یک پیروزی برای نتانیاهو که تا به حال موفق به چنگ حاکم اکثریت در گذشته دو آرا و مجرم شناخته شد در ماه نوامبر به اتهام رشوه, کلاهبرداری و سوء استفاده از اعتماد. خود فساد آزمایشی برنامه ریزی شده است برای شروع در اواخر این ماه.

“این یک پیروزی بزرگ” نتانیاهو گفت: خیلی خوشحال کرد. “پیروزی ما در برابر همه شانس. آنها eulogized اما ما غالب شد. ما ساخته شده لیمو را به شربت ابلیمو.”

خروج نتایج نظرسنجی آمد و به عنوان یک نامطلوب ناامیدی به نتانیاهو اصلی رقیب Benny Gantz یک سنبه-راست سابق ارتش که ارائه خود را به عنوان اخلاقی نقیض از نتانیاهو. در حالی که Gantz عملکرد به عنوان یک سیاسی تازه وارد تولید نتایج جامد در دو انتخابات او به نظر می رسد کاهش یافته است کوتاه دوشنبه.

Gantz بود مبارز بامداد سهشنبه گفتن هواداران که او را به مبارزه با.

“من نمی ترسم از یک سفر طولانی” Gantz گفت. “من نمی ترسم. همه در همه،”

نظر سنجی خروج از سه جوان اسرائیلی در ایستگاه های تلویزیونی به نتانیاهو حزب لیکود یا 36 یا 37 کرسی با Gantz آبی و سفید پارتی گرفتن 32 یا 33 کرسی است. نتانیاهو به طور کلی ائتلاف که شامل چندین متفقین مذهبی و احزاب جناح راست همراه برای 59 کرسی در هر یک از نظرسنجی های خروج. که بهتر است از بلوک در موقعیت پس از انتخابات گذشته اما یک صندلی کمتر از بعد از انتخابات ماه آوریل گذشته. نتانیاهو قادر به تشکیل یک دولت یا پس از رای دادن.

مقامات انتظار میرود که نتایج اولیه سه شنبه و اگر آنها تایید خروج سنجی می تواند سیگنال ادامه بن بست گرفتار شده است که سیاست اسرائیل برای ماه می باشد.

“شصت کرسی را تضمین نمی کند هر چیزی را گفت:” سفیر سابق ایالات متحده به اسرائیل دن شاپیرو. “یک چهارم انتخابات است که هنوز هم ممکن است.”

Gantz آبی و سفید که تشکیل شد از یک سال پیش به عنوان یک مرکز-چپ جایگزین به نخست وزیر ائتلاف را به خوبی به اندازه کافی در مارس انتخابات به انکار نتانیاهو یک پیروزی آشکار توسط یک تک صندلی. در ماه سپتامبر انجام-بیش از رای Gantz طرف برنده بیشتر کرسی در کنست اما شکست خورده به سنگ فرش با هم ائتلاف حاکم.

در حالی که مبارزات پیش از سه ذغال سنگ در آمریکا برپا دیپلماتیک حمله رعد اسا از جمله سفر به کاخ سفید به پیوستن به رئيس جمهور تهمت برای آزادی او صلح خاورمیانه طرح و دیگر به مسکو را به خانه یک اسرائیلی backpacker زندانی اتهام مواد مخدر.

نخست وزیر نیز به عقب رانده خستگی ناپذیر در برابر فساد انفجار آنچه او گفته بود که تقلب در سیستم عدالت است که از جان گذشته برای حذف او را از دفتر.

“او می کند همه چیز شگفت انگیز و همه دنیا این را می داند” گفت: راننده اتوبوس یهودا Pinkosov, 63, یک نتانیاهو حامی از مودی” ، “سمت چپ است فقط دنبال راه هایی برای صدمه زدن به او و او حذف شده است.”

حزب لیکود قرار داده و انرژی فوق العاده ای به انگیزه سنتی آن رای دهندگان. و در پایان آنها بسیج با سخنرانی نتانیاهو در سمت عطف در شماره های بالاتر نسبت به انتخابات قبلی است.

[راز ضبط roil اسرائیل انتخابات نهایی آخر هفته مبارزه]

“نتانیاهو کردم مردم برای بیرون آمدن و رای دادن برای او. او متوجه شد به درستی وجود دارد تنها چند رای در بازی و که در این انتخابات همه چیز در مورد مردم در انتخابات گفت:” جاناتان Rynhold استاد مطالعات سیاسی در Bar-Ilan دانشگاه در نزدیکی تل آویو ، “او باید برای متقاعد کردن مردم به او رای اما او نیاز به مردم را به بیرون رفتن و رای دادن.”

در حالی که انتخابات سوم در کمتر از یک سال میزان مشارکت در انتخابات پیشی قبلی دو انتخابات تعجب بسیاری از ناظران سیاسی که پیش بینی شده بود رای دهندگان خواهد ماندن به دلیل خونتان coronavirus نگرانی و انتخاباتی خستگی. نهایی شمارش قرار دادن مشارکت مردم در 71 درصد که بالاترین سطح از سال 2015 است.

صدها نفر از رای دهندگان که در حال احتیاطی در قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض coronavirus ملبس به ماسک و دستکش و رفت و به بیش از یک دوجین ویژه biohazard رای گیری مکان های کارکنان توسط امدادگران.

ترس از بیماری های عفونی شده بود و تنها آخرین نگرانی برای رای دهندگان اضطراب از nonstop فعالیت سیاسی اضافه کردن شستن دست به دست wringing.

“من کاملا آن را زیر و من کاملا نا امید” جان Pollin یک اورشلیم مبتنی بر تکنولوژی اجرایی بود که رای دادند و دو بار قبل از اینکه برای لیبرال Meretz حزب بود اما فکر تعویض این زمان به Gantz آبی و سفید ، “و من قصد دارم به حتی بیشتر نا امید زمانی که ما حق در اینجا برای چهارمین انتخابات است.”

[اسرائیل دوباره سعی خواهد کرد برای رای دادن به یک دولت — این بار با coronavirus نگرانی در مخلوط]

در مودی گشت شهر تقریبا 93,000 در نیمه راه میان اورشلیم و تل آویو رای دهندگان در Dorot مدرسه ابتدایی ابراز ترکیبی از خستگی و غضب و رشد سیاستهای دولت اسرائیل را در نظام سیاسی و چگونه آن را در حال کار برای آنها.

“آن را حقیقی” گفت: Galia Meir, 42 که کاهش یافته است به می گویند که حزب رای او فقط کاهش یافته است به جعبه. “این مردم هستند و بیشتر گیج و مطمئن نیستید در مورد چگونه برای رای دادن. در هر زمان و وضوح پایین رفتن و پایین. دیگر این رود در بیشتر شعار فقط ما را به از دست دادن اعتماد به رهبران ما.”

Meir یک وکیل در امور مالی وزارت اتحاد مضطرب در دیدن چرخ دولت اسیاب نزدیک به توقف در سال سیاسی برزخ است. “من دیده ام پروژه هایی که مورد تایید قرار گرفت اما در حال متوقف شده و بدون پول از بودجه,” او گفت:.

رازی Elbaz یک رمز گذار و پاره وقت نوازنده در یک وانت تی شرت فقط می گویند که او تا به حال نه رای برای حزب لیکود. او همچنین ابراز نگرانی از آنچه مقاوم تقسیم شد و شروع به انجام به کشور است. فقدان دولت ثبات یکی خطر, او گفت:, و تعمیق مدنی خشم دیگری بود.

“من می دانم که افرادی که برای رای دادن احزاب مختلف از خانواده خود را, و آن را باعث واقعی تنش برای آنها گفت:” قبل از عنوان کردن به پیوستن به جمعیت کثیری از اسرائیلی ها ازدحام پارک های محلی و مراکز خرید و کافه ها برای بقیه روز.

Pinkosov راننده اتوبوس بود فقط رای دادند بدون ترس و سردرگمی مصاحبه سوم رای گیری در یک ردیف برای مذهبی حزب شاس است که بخشی از نتانیاهو ائتلاف.

“من کشته شدن دو پرنده با یک سنگ, رای گیری برای شاس و رای گیری برای نتانیاهو برای ماندن” Pinkosov گفت: با غرور و افتخار خود را به عنوان همسر و دختر راننده سرشونو تکون دادن در توافق است. هیچ ابراز هر گونه شک در مورد نتانیاهو یکپارچگی یا تعهد به اسرائیل است.

اسرائیل عرب احزاب سیاسی نیز جشن نتایج اولیه. گروهی از عرب های اسرائیل احزاب که زد دوباره با هم در زیر لیست مشترک بنر برنده 14 یا 15 صندلی با توجه به سه خروج سنجی حفظ یک محل به عنوان کنست سومین جناح. عرب رای رشد کرده است بیش از گذشته سه انتخابات, بازتاب بیشتری در مشارکت سیاسی با فلسطینی که در حال شهروندان اسرائیل است.

“ما رفت و به پای صندوق های رای در droves در گذشته دو ساعت” گفت: Ayman عوده یک عضو کنست از هیفا و رهبر مشترک لیست. “این بدان معنی است که ما یک مسئولیت عمومی است که درک عظمت این بار.”

ادد Balilty

AP

فوق العاده ارتدوکس مرد آرا در انتخابات در بنی Brak اسرائيل در روز دوشنبه.

کشش نهایی از آخرین مبارزات انتخاباتی تا به حال تا حد زیادی تفویض به یک گل به مبارزه با. سیاسی مفسران اشاره کرد یکشنبه که تاکتیک های رسیده جدید و کم حتی اسرائیل خشن و جست و خیز استانداردهای پس از ضبط صدا از مشاوران سیاسی است که انعکاس بد در نامزدهای خود را — یک کار با نتانیاهو و یکی کار با Gantz — به مطبوعات درز شد بیش از آخر هفته.

[در اسرائیل, انتخابات, سیاست, دوباره اجرا می شود از طریق دفتر بیضی]

ادامه مطلب

اسرائیل دوباره سعی خواهد کرد برای رای دادن به یک دولت — این بار با coronavirus نگرانی در مخلوط

در اسرائیل, انتخابات, سیاست, دوباره اجرا می شود از طریق دفتر بیضی

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im