روز یکشنبه مراکز مدیکر و مدیکید خدمات اعلام کرد گزارش جدید مورد نیاز الزامی است که خانه های پرستاری اطلاع ساکنان خود را به خانواده ها و دولت فدرال در مورد موارد covid-19. بر اساس قوانین جدید, مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خواهد شد جمع آوری اطلاعات.

مدیر CMS Seema Verma روز دوشنبه گفت که داده ها از جمله مرگ و میر در میان ساکنان و کارکنان خواهد بود برای عموم منتشر شد “در مدت زمانی کوتاه.”

در هفته مورد گزارش شکاف باید خشم خانواده و بیمار طرفداران که می گویند شفافیت کلیدی مستاجر به سلامت عمومی است.

“عدم نیاز اولیه گزارش در امکانات خاص بود مسئول ساخت گسترش ویروس بدتر در خانه های سالمندان” گفت: Charlene Harrington یک جامعه شناسی و پرستاری استاد در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو است که مورد مطالعه قرار پرستاری خانه برای بیش از 30 سال است.

متحده از جمله مریلند ویرجینیا, لوئیزیانا, ماساچوست, میشیگان و تگزاس و پنسیلوانیا منتشر نشده به نام از خانه های پرستاری در برخی موارد با استناد به بیمار محرمانه. هیچ یک از کشورهای است که تا کنون منتشر شده نام از امکانات باید شناسایی بیماران است.

هر چند مقامات در نیویورک گزارش داد که بیش از 300 خانه های پرستاری موارد مثبت دولت تنها منتشر شد اسامی 74 — کسانی که امکانات با پنج یا بیشتر از مرگ و میر.

حتی کشورهای که علنا شناسایی خانه های پرستاری کشیده اند انتقاد. برخی از آنها منتشر شده مرکز نام اما بدون مرگ می شمارد. دیگران گفت: آنها به اشتباه ذکر شده امکانات و بدون موارد این ویروس در حالی که ترک نهفته امکانات از لیست.

مقامات در اوهایو قرار دادن یک لیست آنلاین آخرین چهارشنبه و ناگهان آن را در زمان پایین دو روز بعد تماس آن نادرست است. مقامات در کالیفرنیا منتشر ایالت لیست روز جمعه اما تنها نام امکانات است که موارد گزارش شده در قبل از 24 ساعت. این لیست شامل نمی شود ماگنولیا توانبخشی پرستاری و مرکز در کنار رودخانه که در آن ده ها تن از بیماران آلوده بودند و تاسیسات تخلیه در اوایل این ماه پس از یک اکثریت کارکنان را نشان نمی دهد برای کار.

“غم انگیز واقعیت امر این است که حتی این اعداد نشان دهنده تنها بخشی از عوارض این ویروس را گرفته در خانه های پرستاری در سراسر کشور گفت:” مایک تیره, وکیل غیر انتفاعی کالیفرنیا طرفداران پرستاری صفحه اصلی اصلاحات است. “این آمار و ارقام خود گزارش و هیچ بازرسان دولتی بر روی زمین هستند در این خانه های سالمندان به دقت آنها را بررسی کنید.”

بدون اطلاعات بیمارستان ها در معرض خطر هستند از انتشار شکننده بیماران به خانه های سالمندان با شیوع بیماری و خانواده های محروم این شانس را به جلو و بستگان از ضعف امکانات Harrington گفت.

“اگر آنها نمی دانند این ویروس وجود دارد و سپس آنها حتی نمی باید این گزینه به این تصمیم” او گفت:. “این خیلی به شدت ناعادلانه است.”

دولت فدرال را منتشر کرده است تعداد مرگ و میر در خانه های سالمندان, اما دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش های رسانه ها قرار داده اند تعداد در هزار است. شمارش را به طور کلی شامل انواع تسهیلات مراقبت دراز مدت از جمله امکانات زندگی کمک و گروه خانه.

پست نگاه در خانه های سالمندان که دریافت مدیکر یا پزشکی, بودجه, پیدا کردن بیش از 3000 کشته و شناخته شده coronavirus موارد در مورد 1,350 امکانات در سراسر کشور که از صبح روز دوشنبه. این پست را تجزیه و تحلیل و فهرست فقط شامل خانه های پرستاری تایید شده توسط دولت فدرال و نه انواع دیگر از سالمند-مراقبت از امکانات مانند زندگی کمک مراکز و یا خانه های بازنشستگی.

لیست مدیکر-گواهی پرستاری خانه ها را با مورد از این ویروس بیش از دو برابر بیش از آخر هفته به عنوان فلوریدا و ایلینوی و کالیفرنیا برای اولین بار علنا منتشر شد اسامی امکانات و کشورهای دیگر گسترش یافته موجود در لیست است. نیوجرسی دوم تنها به نیویورک در تعدادی از ویروس های مربوط به مرگ و میر منتشر شده یک لیست از بیش از 400 امکانات بعد از ظهر دوشنبه اما برخی از کسانی که نمی شد و خانه های سالمندان.

نزدیک به 45 درصد از خانه های سالمندان شناخته شده coronavirus موارد در سراسر کشور بودند بارها و بارها ذکر شده در سال های اخیر به دلیل نقض قوانین فدرال به منظور حفاظت از ساکنان از گسترش عفونت پست یافت می شود. کارشناسان می گویند که آن را دشوار است به دانستن این که آیا در گذشته تخلفات کمک به گسترش ویروس اما کنترل عفونت تبدیل به یک نگرانی در میان مقامات بهداشت عمومی.

در اورگان, بازرسان دولتی در اوایل این ماه دستور فوری آموزش در عفونت-کنترل در یک خانه سالمندان در پورتلند با حداقل نه مرگ. این مرکز موفق به صفحه نمایش کارکنان قبل از آنها وارد ساختمان یا اطمینان حاصل شود که مراقبان شسته دست خود را و یا پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی بازرسان یافت. در نیومکزیکو دولت دادستان کل در حال بررسی خانه سالمندان با حداقل 13 مرگ و میر و گفت: مدیران نیاز نیست کارکنان به پوشیدن دستکش و یا اجرا اجتماعی فاصله.

به عنوان بحران همچنان به کوه خانه سالمندان دیده بان گروه می گویند که آنها امید جدید گزارش مورد نیاز خود را اضافه کردن سطح دیگری از پاسخگویی.

“نگرانی در مورد تبلیغات باید راه بده وقتی زندگی در خطر است” Dark گفت.

به طور کلی دولت و قوانین فدرال نیاز به خانه های سالمندان به گزارش حوادث است که تاثیر ایمنی ساکنان. گزارش های بازرسی از جمله کسانی که باعث شکایت نیز مورد نیاز می شود ساخته شده و در حال نوشته شده آنلاین.

این انجمن بهداشت آمریکا و مرکز ملی برای کمک به زندگی در روز دوشنبه گفت: ارائه دهندگان آماده برای به اشتراک گذاشتن ویروس مورد مربوط به اطلاعات با CDC.

“دانش محوری در طول یک بیماری همه گیر و مقامات بهداشت عمومی نیاز به دانستن که در آن برای ارسال فوری مورد نیاز منابع” علامت پارکینسون رئیس این گروه در بیانیه ای گفت:.

جیکوبز و Mulcahy آیا دانش آموزان فارغ التحصیل در رشته روزنامه نگاری در دانشگاه نورث وسترن را Medill تحقیقاتی آزمایشگاه. ماریا Sacchetti کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات