تقریبا هر دولت تا به حال تاریخی میزان بیکاری در ماه گذشته داده های جدید نشان می دهد

نوادا برای مثال ثبت یک نرخ بیکاری در ماه گذشته بیش از 28 درصد بالاترین در کشور با توجه به وابستگی آن به گردشگری و مهمان نوازی. که حدود سه برابر بیشتر از 9.9 درصد نرخ بیکاری در ایالت مریلند خانه بسیاری از کارمندان و پیمانکاران دولت از جمله کسانی که هنوز عملیاتی در واشنگتن است.

“به حدی است که اقتصاد خود را بستگی به خدماتی که رابط با مردم شما در مشکل عمیق” گفت: Jared برنشتاین یک عضو ارشد در مرکز بودجه و اولویت های سیاست (CBPP) و سابق بالا انتقاد از رئیس جمهور باراک اوباما.

در مجموع 43 متحده در ماه آوریل ثبت شده نرخ بیکاری بالاتر از در هر نقطه ای از دولت شروع به نگه داشتن سوابق بیش از 40 سال پیش قرار دادن نرخ بیکاری در کشور در 14.7 درصد است. این ارقام ممکن است نشان دهنده یک undercount از کل درصد از آمریکایی ها از کار پس از فدرال بررسی خانوارها شامل تنها کسانی که به طور فعال به دنبال موقعیت های جدید.

برخی از اقتصاددانان گفت: اطلاعات جدید باید به ارائه یک داستان احتیاطی به سیاستگذاران یک روز پس از وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که حدود 38 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری بیش از گذشته نه هفته است. غایب اضافی فدرال کمک های اولیه به خصوص هدف قرار دادن سخت ترین ضربه صنایع و می گوید این کار ضرر و زیان می تواند بدتر کارشناسان می گویند تحمیل سخت به پاک کردن مشکلات اقتصادی بر کارگران و خانواده های آنان است.

کاخ سفید اخیرا اتحاد پیوست با جمهوری خواهان در مخالفت با برخی از تماس های جدید فدرال کمک های اولیه از جمله تجدید زودی انقضای افزایش مزایای بیکاری. “ما در حال باز کردن; کشورهای در حال باز شدن” مغلوب ساختن پیشی جستن روز سه شنبه گفت. “این یک انتقال به عظمت است.”

اولیه موج زیان کار آغاز شد و در ماه مارس به عنوان متحده در سراسر کشور صادر شده بی سابقه اقامت در خانه سفارشات است که بسته شده اما ضروری ترین کسب و کار. محدودیت های اعمال شده با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus که به کشته شدن نزدیک به 100 ، 000 آمریکایی, اما آن را نیز در سمت چپ بسیاری از کارفرمایان بدون سرمایه و یا مشتریان را وادار شرکت کردند و یا اخراج کارگران آنها دیگر نمی تواند استطاعت به پرداخت.

برخی از این شرکت ها پس از راه اندازی مجدد عملیات تصرف در خود آمریکا تصمیم به باز کردن و یا کاهش محدودیت های این ماه است. اما نگرانی باقی بماند که نیروی کار کاهش در ماه های اخیر ممکن است تبدیل به دائم به تاخیر انداختن کامل بهبود اقتصادی برای سال.

State-by-state unemployment: Highs and lows -- Nevada had the country's highest unemployment rate -- and Connecticut had the lowest -- during the month of April, new federal data show.

بحران اقتصادی احساس شده است و بزرگترین در ایالات که در آن اقتصادهای محلی لولا در سفر, گردشگری, خرید تجارت و دیگر خدمات-صنعت حرفه ای که در آن چهره به چهره تعامل تبدیل شده پزشکی خطر. که شامل نوادا که یک سوم از دولت نیروی کار قبل از coronavirus متعلق به مهمان نوازی و اوقات فراغت صنعت گفت: جرمی Aguero یک تحلیلگر اصلی با اعمال تحلیل لاس وگاس-بر اساس تحقیقات اقتصادی شرکت است.

در حال حاضر هر چند به لاس وگاس رفته تاریک با بسیاری از قمار توقیف تا اطلاع ثانوی. سفر به این شهر فرودگاه یکی از پر رفت و آمدترین در کشور کاهش یافت و اتاق های هتل ها تا حد زیادی نشستن خالی است. ناگهانی کاهش سرعت در محلی تجارت نیست فقط آمار گردشگری اما همچنین رستوران ها و حمل و نقل و ارائه دهندگان خدمات تمیز کردن و نمرات از کسب و کارهای دیگر که تکیه بر هجوم تازه واردان است. و کمی این کار را می توان از صفحه اصلی بر خلاف صنایع دیگر از جمله بسیاری از خدمات حرفه ای است که اجازه می دهد مردم به کار از راه دور.

“این است که شخصیت ما اقتصاد” Aguero گفت: “منجر به تشدید این نرخ بیکاری است.”

یک سال قبل از coronavirus وارد در ایالات متحده نرخ بیکاری در گردشگری-سنگین هاوایی اندازه گیری در حدود 2 درصد اطلاعات فدرال نشان می دهد. اما دولت نرخ بیکاری اتحاد یافت بیش از 800 درصد در ماه آوریل در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با توجه به وزارت کار, ترک 121,000 کارگران از یک کار در یک ماه.

علامت Muro ارشد همکار و سیاست مدیر شهری سیاست برنامه در موسسه بروکینگز گفت: مبارزه رو به هاوایی است که یک بازی که در سراسر طیف گسترده ای از نقشه که شامل ورمونت, مین, و, رود آیلند, که در آن برخی از بزرگترین ضرر و زیان آمار کارگران در خدمات اوقات فراغت و مهمان نوازی صنایع.

“ما می دانیم که شدیدا رانندگی این آمار,” او گفت:.

در دیگر نقاط کشور از جمله میشیگان این تعطیلی های بی شماری کارخانه طبقه اند کمک زیادی به خیل از ساکنان ، نرخ بیکاری در این ماشین محور ساخت دولت رسید به بیش از 22 درصد فقط در ماه گذشته فدرال داده ها نشان می دهد.

بیش از آن دوره میشیگان از دست 237,000 شغل در اوقات فراغت و مهمان نوازی 174,000 در تولید و 159,000 در تجارت و حمل و نقل و آب و برق و مقامات دولتی گفت: در این هفته اشاره کرد آن نرخ بیکاری در آوریل به بالاترین سطح خود در تاریخ ثبت شده. در این ماه اگر چه رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) شروع به اجازه می دهد خودروسازان برای از سرگیری عملیات پایان دادن به خاموش شدن است که در ابتدا ناشی از نگرانی هایی است که امکانات تولید به سرعت می تواند تبدیل به نقاط داغ برای شیوع کروناویروس.

برخی از ایالت ها به نظر می رسد به هدایت و روشنی از بدترین اثرات رکود بخشی از علت به ترکیب خود حقوقی واجد شرایط. تا کنون بسیاری از کارمندان دولت و همچنین شرکت ها و صنایع است که در خدمت آنها بوده اند در امان برخی از مهمترین فلج کننده کاهش, شاید بهره گیری یک دولت مثل مریلند, به خصوص با توجه نزدیکی آن به پایتخت کشور است.

“تمام این اتصالات به دولت فدرال و تمام کسری هزینه های متوسط مردم باید مقدار زیادی از کار را به انجام و می توانید آن را از صفحه اصلی” برنشتاین از CBPP گفت.

کشورهای دیگر مانند یوتا ممکن است بهره مند شده اند به دلیل هجوم شرکت های فن آوری کارگران و شروع یو پی اس گفت: Muro از Brookings. دولت نرخ بیکاری در ماه آوریل اندازه گیری بیش از 9 درصد است. کنتیکت در ضمن شمارش این کشور پایین ترین نرخ بیکاری در 7.9 درصد وزارت کار گفت. اما مقامات دولتی این هفته صورت گرفت موضوع را با دولت فدرال برآورد پیش بینی خود نرخ بیکاری ممکن است دو بار به عنوان بزرگ است.

“چه باقی مانده است دیده می شود این است که چگونه بسیاری از این مشاغل متوقف شد و باز خواهد گشت زمانی که امنیت عمومی مجوزها و چگونه بسیاری از آنها برای همیشه از دست داد,” اندی Condon مدیر دفتر تحقیقات در کانکتیکات وزارت کار در بیانیه ای گفت:.

اقتصاددانان ترس این کشورها ممکن است در امان خواهد بود برای مدت طولانی — و اعداد ترش می تواند در جای دیگر — در غیاب اضافی فدرال کمک.

رفتن به جلو وجود دارد همچنان پتانسیل برای “اثرات سرريز گفت:” تارا M. سینکلر استادیار اقتصاد در دانشگاه جورج واشنگتن. بیکاری طولانی مدت در خدمات و مهمان نوازی صنایع به عنوان مثال می تواند در نتیجه بیشتر قطره در هزینه های مصرف کننده و تهدید و حتی کسب و کار است که تا کنون موفق به شناور باقی می ماند.

“با شوک تقاضا” او گفت: “خطر این است که هیچ کار امن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>