نزدیک به یک چهارم از احتمال جمهوری خواه رای دهندگان فکر می کنم باید نامزد کسی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن

یک نظرسنجی جدید نشان داده است که نزدیک به یک چهارم از جمهوری خواهان فکر می کنم که حزب باید نامزد کسی دیگر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خود را تا سال 2020 نامزد.

این نظرسنجی توسط Ramussen گزارش نشان داد که 23 درصد از احتمال رای دهندگان جمهوری خواه می خواهیم ایران را انکار رئیس جمهور این فرصت را از در حال اجرا برای یک دوره دوم با نامزدی های مختلف نامزد شده است.

با توجه به سازمان که انجام نظرسنجی در سراسر کشور 70 درصد گفت که آقای ترامپ باید نامزد جمهوری خواه در حالی که هفت درصد مردد بودند.

اگرچه 23 درصد گفتند که آنها نمی خواهند آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نامزد 95 درصد تایید کرد که آنها فکر می کنند آن است که به احتمال بسیار زیاد او را نامزد جمهوری خواه.

در حزب دموکرات کنار نظرسنجی یافت که 28 درصد از احتمال دموکراتیک رای دهندگان گفت که حزب باید در پیدا کردن شخص دیگری به جای جو بایدن به ریاست جمهوری نامزد.

یکی دیگر از 54 درصد گفت: این سازمان است که حزب باید چوب با معاون رئیس جمهور سابق در حالی که 18 درصد گفت: آنها مطمئن بودند.

در میان دموکرات ها 92 درصد گفت که آنها فکر می کنند آن است که به احتمال بسیار زیاد است که آقای بایدن خواهد بود که دموکرات نامزد برای رئیس جمهور.

بررسی های انجام شده بین 12 مارس تا 13 آوریل و خواسته 1,000 احتمال زیاد از حزب دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان.

در یک نظرسنجی آخرین شب پره, سازمان یافت که 34 درصد از احتمال زیاد ما رای دهندگان گفت که آنها خواهد بود رای گیری برای کمتر از دو evils بین Mr تهمت و آقای بایدن اما مشخص نیست که نامزد شد.

در روز پنج شنبه آقای بایدن گفت که او نمی خواهد عفو دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یا توقف هر گونه فدرال پروب به انجام اگر او رئيس جمهور ایالات متحده است.

او گفت: MSNBC که اگر هر یک از اتهامات عنوان شده علیه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن او نمی خواهد مداخله به عنوان “آن چیزی است که رئیس جمهور حق دارد برای انجام,” او گفت:.

“به طور مستقیم از یک دادستان و یا تصمیم به رها کردن یک مورد. این یک dereliction وظیفه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>