نزدیک به 3 میلیون آمریکایی ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته

سیل جدید ادعا می کند می تواند بیشتر شعله ور تنش بین رئیس جمهور تهمت و بهداشت عمومی مقامات بیش از چگونه به سرعت سعی کنید به راه اندازی مجدد بخش هایی از اقتصاد با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه ادعا و بدون شواهدی وجود دارد که برخی از دموکرات ها در تلاش هستند تا روند آهسته به او صدمه دیده است سیاسی.

“کمتر موفق ما در بازگشایی بهتر آنها شاید برای یک انتخابات” رئیس جمهور گفت: در طول یک مصاحبه با فاکس کسب و کار. “آنها نه ببینید ما در کشور شکست — و شما می دانید آنچه که بدان معنی است چرا که بخشی از شکست و مرگ است — از من انتخاب کنید.”

اما بسیاری از دموکرات ها گفته اند که کاخ سفید در تلاش است به عجله متحده به بازگشایی بدون یک طرح کافی برای جلوگیری از گسترش بیشتر این کوروناویروس. خانه دموکرات ها به رای جمعه در حدود 3 تریلیون دلار هزینه لایحه ای که آنها می گویند را با هدف افزایش ایجاد شغل و جلوگیری از ضرر و زیان در بخش کمک به بودجه دولت و ارسال آمریکایی ها بیشتر محرک چک.

یک بار دیگر فدرال آمار بیکاری نشان میدهد گسترده اقتصادی و عواقب ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس که امان از هیچ دولت و یا صنعت. کنتیکت به عنوان مثال شاهد بیش از 700 درصد افزایش در برنامه های کاربردی برای بیکاری کمک های اولیه پس از نزدیک به 300,000 ظ برای منافع خود در این هفته پایان مارس 9, داده ها را نشان می دهد.

حتی برخی از کشورهای که مسابقه برای بازگشایی شده اند هولناک با ادعاهای جدید. بیش از 241,000 مردم ظ نو بیکاری در گرجستان به عنوان مثال و بیش از 221,000 را در فلوریدا هر دو مارک را افزایش می دهد از قبل هفته با توجه به اطلاعات فدرال.

“اشتباه نکنید در مورد آن بیکاری وضعیت وخیم است و احتمال دارد برای ادامه این راه تا زمانی که اقتصاد باز است, بازگشت به بالا,” گفت: علامت Hamrick ارشد تحلیلگر اقتصادی برای Bankrate. “حتی پس از آن, چالش های قابل توجهی باقی خواهد ماند.”

Hamrick گفت: “مشمئز کننده” آمار و ارقام بیشتر برطرف کردن مفهوم “V شکل بازیابی” است که در آن کشور بلافاصله و به سرعت در حال پرش از بحران اقتصادی ساخته شده توسط coronavirus.

این دور جدید شماره می رسند یک هفته پس از وزارت کار رسما ثبت شده این کشور در ماه آوریل نرخ بیکاری در تاریخی 14.7 درصد است. زیان کار در آن دوره بودند تقریبا دو برابر کسانی که تجربه در طول بحران مالی بین سال های 2007 و 2009 ،

اقتصاددانان و کارشناسان کار گفت: این کار اضافی تلفات در افق بیشتر شکستن یک کشور که در آن بیش از نیمی از کارگران واجد شرایط شاغل هستند — بالاترین رای در تاریخ ایالات متحده است. موقت furloughs می تواند تبدیل به دائم اخراج گفت: Brian Kench رئیس دانشکده کسب و کار در دانشگاه, New Haven, اگر این بیماری همه گیر همچنان ادامه دارد ،

“من فکر می کنم دیگر این نقش را بیشتر به احتمال زیاد کوچک و متوسط و پس از آن کسب و کارهای بزرگ گذشته را در حوله پرتاب,” او گفت:.

برخی از ایالت ها در هفته های اخیر آغاز کرده اند که مملو فرایند راه اندازی مجدد محلی در فعالیت های اقتصادی با وجود نشانه ای از مقامات بهداشتی است که ممکن است بیش از حد به زودی به لغو محدودیت دیده می شود به عنوان مهم به دستگیری گسترش یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 83,000 آمریکایی است. در چهارشنبه قانونگذاران جمهوری خواه در ویسکانسین متقاعد دولت در دیوان عالی کشور به اعتصاب اخیر پسوند Gov. تونی Evers (D)’s اقامت در خانه سفارش دهید. Evers بعد لعنتی تصمیم بر آن را تهدید به “پرتاب ما دولت را به هرج و مرج.”

کشت مجدد دهانه — در برخی از موارد تشویق با مغلوب ساختن پیشی جستن — رهبری دوباره رئیس جمهور دوشنبه به پیش بینی سریع بهبود اقتصادی اضافه کرد در مصاحبه خود: “که همه در حال رفتن به می آیند. که رفتن به بازگشت سریع است.”

جولیا Pollak یک کار اقتصاددان در ZipRecruiter گفت: وجود برخی از نشانه های دلگرم کننده. برخی از شرکت ها را از سر گرفت مجوز های ارسال و مشاغل, برای مثال, و مردم شروع به استفاده از آنها را در شرکت خود را در لیست خدمات. اما چشم انداز مثبت در برخی از بخش خصوصی مواضع هنوز هم ممکن است صرفنظر کردن به یکی دیگر از بحران اقتصادی به عنوان شهرهای متحده و دیگر دولت های محلی — عمده کارفرمایان در حق خود — بعدی صورت یک بحران پول نقد خود را.

“ترس من این است که ما می توانید ببینید 3 میلیون بیشتر در هر هفته به صورت کاملا یک مدت طولانی” Pollak گفت. “ما در حال حاضر شاهد گزارش از دولت های ایالتی و محلی است که coronavirus تا به حال چنین تاثیری در درآمد خود را به دلیل فروش و درآمد دولت درآمد مالیاتی آنقدر کم است که آنها در حال حاضر نمی بینم هیچ راهی برای اجتناب از اخراج های دسته جمعی.”

روز چهارشنبه فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول ارائه وخیم هشدار در مورد اقتصاد ایالات متحده نشان می دهد بیشتر خرابی ممکن است در شرایطی که بیشتر محرک از کنگره است.

“اضافی پشتیبانی مالی می تواند پر هزینه اما ارزش آن را اگر آن را کمک می کند تا جلوگیری از طولانی مدت آسیب های اقتصادی و برگ ما با قوی تر بازیابی” پاول گفت: در یک سخنرانی به میزبانی پترسون موسسه بین المللی اقتصاد. “این تجارت است که یکی برای نمایندگان منتخب ما که خوب بکار بردن قدرت از مالیات ها و هزینه ها.”

هدر و دیوید ناکامورا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net