این لیست که ریشه نامشخص به نظر می رسد که برای اولین بار ارسال شده به 4chan یک هیئت مدیره پیام برای بدنام آن نفرت و تفسیر سیاسی و بعد از آن به Pastebin یک متن ذخیره سازی سایت به توییتر و به راست افراطی کانال در تلگرام یک برنامه پیام رسانی.

“نئو نازی ها و سفید supremacists با حروف بزرگ در لیست منتشر شده و آنها را به شدت در سراسر خود را در سالن گفت:” ریتا کاتز سایت, مدیر اجرایی. “با استفاده از داده های راست گرایان خواستار شدند برای آزار و اذیت مبارزات انتخاباتی در حالی که های تئوری های توطئه در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. توزیع این ادعا ایمیل اعتبار شد و فقط در بخش دیگری از یک ماه-طولانی ابتکار در سراسر راست به تسلیحاتی که covid-19 بیماری همه گیر.”

این گزارش توسط سایت مستقر در Bethesda, Md., گفت: بزرگترین گروه از اتهام ایمیل و کلمات عبور از NIH با 9,938 موجود در لیست ارسال شده آنلاین. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تا به حال در رتبه دوم بیشترین تعداد با 6,857. بانک جهانی تا به حال 5,120. لیست کسانی که آدرس و کلمه عبور بالغ بر 2,732.

اعداد کوچکتر از مطالب ذکر شده بود برای بنیاد گیتس خصوصی گروه خیریه که بنیانگذاران شرکت مایکروسافت-بیل گیتس بنیانگذار شرکت هفته گذشته اعلام کرد 150 میلیون دلار در بودجه جدید برای مبارزه با این بیماری همه گیر. نیز هدف قرار داده بود ووهان موسسه ویروس شناسی های پژوهشی مرکز در شهرستان که در آن همه گیر آغاز شد که متهم شده است که نقش مهمی در تحریک شیوع.

NIH با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: “ما همواره در تلاش برای اطمینان حاصل شود مطلوب ایمنی سایبر و امنیت برای NIH و اقدام مناسب را به آدرس تهدید یا نگرانی. ما نمی خاص در نظر cybersecurity مسائل به چنین اطلاعاتی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای انجام فعالیت های مخرب.”

CDC که و بانک جهانی نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. بنیاد گیتس در بیانیه ای گفت: “ما به نظارت بر وضعیت در خط با ما امنیت داده ها شیوه های. ما نمی در حال حاضر نشانه ای از یک نقض داده ها در پایه و اساس است.”

FBI کاهش یافته است به نظر.

توییتر سخنگوی کتی Rosborough گفت: “ما آگاه هستیم این حساب فعالیت هستند و مصرف گسترده اجرای عمل تحت قوانین ما به طور خاص سیاست ما در اطلاعات خصوصی. ما همچنین در نظر گرفتن فله عمل حذف در URL که لینک به سایت مورد نظر.”

پاتر, مدیر اجرایی شرکت استرالیایی اینترنت 2.0 گفت: او قادر بود برای به دست آوردن دسترسی به این که سیستم های کامپیوتری با استفاده از آدرس ایمیل و کلمه عبور ارسال شده در اینترنت. که تحت انتقاد شدید از جمله از رئیس جمهور تهمت که به حالت تعلیق کمک های مالی به آن برای پاسخ به این رمان coronavirus و متهم شده است که بیش از حد احترام به چین است.

“رمز عبور خود را, امنیت مخوف” پاتر گفت که. “چهل و هشت نفر ‘رمز عبور’ به عنوان رمز عبور خود را.” دیگران او گفت: تا به حال مورد استفاده خود را برای اولین بار نام و یا “changeme.”

پاتر گفت: اتهام آدرس ایمیل و کلمه عبور ممکن است خریداری شده از فروشندگان در وب تاریک بخشی از اینترنت است که ایندکس شده توسط موتورهای جستجو و که در آن هک اطلاعات اغلب نوشته شده است برای فروش. او گفت که اعتبار نظر می رسد که از هک در سال 2016.

کاتز از سایت گفت که در حالی که مواد از ارسال ها به نظر می رسد در وب گاه “ما هنوز یافت نمی شود هر سنگ جامد اثبات که برای این مورد خاص.”

اشاره به هک اطلاعات در حال حاضر در حال اعزام آنلاین به سوخت دروغ از جمله ارتباط HIV (ویروس عامل ایدز به کوروناویروس.

در میان برجسته ترین تلگرام سالن برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات نئو نازی کانال “Terrorwave تصفیه شده” برجسته جذب و حمایت کانال برای نئو نازی ها به گروه هایی مانند گردان آزوف پایه و شمال اروپا جنبش مقاومت. در چهار ماه گذشته تعداد کاربران عضو Terrorwave تصفیه شده 30% افزایش یافته است با این کانال هم اکنون میزبانی بیش از 5,300 پیروان.

Terrorwave تصفیه مشترک توییتهایی و یک موضوع در 9chan یکی دیگر از پیام هیئت مدیره محبوب با افراط گرایان حاوی آدرس و کلمه عبور. Terrorwave تصفیه شده یک الگوی رفتاری است که به طور ضمنی که اطلاعات ضبط شده را از طریق آدرس ایمیل و کلمه عبور “تایید کرد که سارس-Co-V-2 در واقع مصنوعی قالبگیری با اچ آی وی” با اشاره به نام علمی برای coronavirus.

یک پست توییتر با لینک کلیک کنید برای اطلاعات گفت: Anons دانم چه باید بکنید…این ویروسی” — به احتمال زیاد اشاره به ناشناس پیروان.

مت Zapotosky کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات