NCAA گزارش حرکت اجازه می دهد تا Div. من فوتبال تیم بسکتبال برگشت در محوطه دانشگاه برای تمرینات

کالج امکانات ورزشی در سراسر کشور بسته در اواسط ماه مارس به عنوان رمان coronavirus طرح میتوانست ورزشی در ایالات متحده است. NCAA را زمان توقف تمام فعالیتهای ورزشی گسترش از طریق مه 31. بخش من شورای آدرس سرگیری دیگر ورزشی در تاریخ بعد یاهو گزارش شده است.

کنفرانس ها و مدارس می توانید انتخاب کنید برای به اجرا درآوردن تاریخ شروع بعد از ژوئن 1. مثلا مدافع (La.) گزارش شده است که SEC رئیس جمهور طرح برای رای دادن به زودی در مورد اینکه آیا مدارس خواهد بازیکنان را به پردیس ژوئن 1 یا ژوئن 15. Ohio State مدیر ورزشی ژن اسمیت به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مدرسه برنامه ریزی شده اجازه می دهد تا بازیکن را به استفاده از در دانشگاه امکانات در ژوئن 8.

یاهو گزارش داد که NCAA را ترک خواهد کرد تست پروتکل به آمریکا و مدارس فردی است.

اجازه می دهد ورزشکاران برای بازگشت به دانشگاه برای تمرینات این تابستان اولین گام به سوی آماده شدن برای یک سال 2020 فصل فوتبال. بدون درآمد تولید شده توسط, فوتبال, ورزشی, بخش خواهد صورت قابل توجهی چالش های مالی.

اگر بازیکنان نیست و باید زمان کافی در محوطه دانشگاه در تابستان امسال برای تمرینات و شیوه در زمان شروع به فوتبال فصل, در معرض خطر بود. اکثر کالج, تیم های فوتبال شروع فصل خود را اولین تعطیلات آخر هفته در ماه سپتامبر.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>