NCAA گزارش در نظر گرفته متراکم مردان و زنان مسابقات 16 تیم

“ما صرف مقدار قابل توجهی از زمان بسیار دیر شنبه شب در تلاش برای کشف کردن جایگزین مدل” Gavitt پسر دیو Gavitt اواخر بنیانگذار اصلی بزرگ شرق کنفرانس آسوشیتدپرس گفت.

پنج تن دیگر از اعضای NCAA ارشد کارکنان پیوست, گفتگو, با توجه به گزارش CBS Sports, اما کمیته انتخاب رای دادند و آن را هنگامی که روشن شد که برگزاری این مسابقات خواهد بود بسیار بعید است.

16-مسابقات تیم شده اند که در آتلانتا و برنامه ریزی سایت از این فصل مردان چهار نهایی.

“ما نمی در واقع رسیدن به کسی” در آتلانتا Gavitt گفت: CBS Sports, که همچنین گزارش NCAA شد با توجه به مشابه جایگزین در یکی دیگر از شهرستان برای مسابقات.

کمیته انتخاب را انتخاب 16-تیم زمینه بر بدن به طور کلی از کار حذف خودکار مناقصه می باشد برای مدارس است که برنده مسابقات کنفرانس.

حتی اگر NCAA حال حرکت رو به جلو با یک شیر تغلیظ شده زمینه برای این مسابقات که مشخص نیست اگر مدارس شده اند wiling به شرکت داده شده در این سفر درگیر است.

زیر 16 تیم در قالب چهار دانه را ایفا دانه Nos. 13-16 در روز پنج شنبه شده است و تا شنبه. تیم کشت Nos. 5-8 را بازی کرده اند Nos. 9-12 روز جمعه با برندگان از کسانی که بازی بازی روز بعد.

دور از هشت خواهد شده اند در روز شنبه نیز با چهار نهایی در روز یکشنبه و قهرمانی ملی بازی که ویرجینیا برنده فصل گذشته در مینیاپولیس برای اولین NCAA عنوان در روز دوشنبه.

این پیشنهاد با توجه به گزارش های, هرگز آن را به عنوان دور به عنوان مدیران از فردا یا رادیو و تلویزیون ترنر شبکه که هوا مسابقات NCAA میان دائما در حال تغییر چشم انداز ورزش که شامل تقریبا هر ورزشی مهم لیگ به تعویق انداختن یا لغو حوادث برای آینده قابل پیش بینی.

“مهمتر از همه ما در فکر این است که شاید پزشکی در این راه ما می توانیم انجام این کار را بسیار کنترل راه برای حفاظت از سلامت این بازیکن” Gavitt گفت: CBS Sports. “یک سایت کوچک, سفر, پارتی, منشور اتوبوس و یک مقدار زیادی از قرار گرفتن در معرض به کسی, آنها در, آنها را امن و بازی, بازی و تعیین یک قهرمان ملی در میان 16 تیم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>