NCAA حرکت اجازه می دهد تا بخش من فوتبال تیم بسکتبال برگشت در محوطه دانشگاه برای تمرینات

مربیان نمی تواند در حال حاضر در این داوطلبانه تمرینات مگر اینکه آنها لازم است به دلایل ایمنی. این فعالیت ها نیز باید آغاز شده توسط ورزشکاران است.

“ما را تشویق هر مدرسه به استفاده از اختیار خود به بهترین تصمیم ممکن برای فوتبال و بسکتبال دانشجو-ورزشکاران ظرف مناسب اجتماعی کردن مجدد چارچوب” M. فضل Calhoun بخش من شورای صندلی و مدیر ورزشی در دانشگاه پنسیلوانیا در بیانیه ای گفت. “اجازه می دهد به صورت داوطلبانه دو و میدانی فعالیت اذعان دارد که بازگشایی دانشگاه های ما خواهد بود یک تصمیم فردی است اما باید بر اساس مشاوره از کارشناسان پزشکی.”

این شورا همچنین تمدید چشم پوشی است که اجازه می دهد تا تیم های ورزشی آن هشت ساعت از مجازی و غیر فیزیکی فعالیت های هر هفته از طریق پایان ماه ژوئن NCAA آزادی گفت: “به رسمیت شناختن است که برخی از دانشجویان ورزشکار نمی قادر خواهد بود به بازگشت به دانشگاه و یا نمی خواهد به راحتی انجام این کار است.”

کنفرانس ها و مدارس می توانید انتخاب کنید برای به اجرا درآوردن تاریخ شروع بعد از ژوئن 1. مثلا مدافع (La.) گزارش شده است که SEC رئیس جمهور طرح برای رای دادن به زودی در مورد اینکه آیا مدارس خواهد بازیکنان را به دانشگاه ژوئن 1 یا ژوئن 15. Ohio State مدیر ورزشی ژن اسمیت به خبرنگاران گفت: روز شنبه که مدرسه برنامه ریزی شده اجازه می دهد تا بازیکن را به استفاده از در دانشگاه امکانات شروع ژوئن 8.

یاهو گزارش داد که NCAA را ترک خواهد کرد تست پروتکل به آمریکا و مدارس فردی است.

اجازه می دهد ورزشکاران برای بازگشت به دانشگاه برای تمرینات این تابستان اولین گام به سوی آماده شدن برای یک سال 2020 فصل فوتبال. بدون درآمد تولید شده توسط, فوتبال, ورزشی, بخش خواهد صورت قابل توجهی چالش های مالی.

اگر بازیکنان نیست و باید زمان کافی در محوطه دانشگاه در تابستان امسال برای تمرینات و شیوه در زمان شروع به فوتبال فصل, در معرض خطر بود. اکثر کالج, تیم های فوتبال شروع فصل خود را اولین تعطیلات آخر هفته در ماه سپتامبر.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>