NCAA بسکتبال مسابقات لغو شد در پاسخ به کروناویروس

NCAA نیز لغو همه دیگر زمستان و بهار شد.

“این تصمیم بر اساس تحول COVID-19 بهداشت عمومی را تهدید توانایی ما برای اطمینان از حوادث انجام و کمک به گسترش این بیماری همه گیر و impracticality از میزبانی چنین رویدادی در هر زمان در طول سال تحصیلی با توجه مداوم تصمیم گیری ها توسط دیگر اشخاص” NCAA گفت: در آن بیانیه است.

عینک شناخته شده به عنوان جنون مارس بود که برنامه ریزی برای شروع هفته آینده برگزار شده بود و هر سال از سال 1939 برای مردان تیم کالج و سال 1982 برای تیم است.

NCAA ساخته شده است این تصمیم بی سابقه ای در پایان گیج کننده بعد از لغو سراسر کالج بسکتبال و ورزش جهان. یک جریان اب صدادار از coronavirus مربوط به تصمیم گیری آغاز شد و در اواخر روز صبح هنگامی که کشت من بخش کنفرانس خود را لغو مسابقات بسکتبال دقیقه از هم جدا ادامه داد: در اوایل بعد از ظهر به عنوان بزرگ شرق در نیویورک پس از یک نیمه از بازی و پافشاری در سراسر روز را به عنوان مدارس مانند دوک, ویرجینیا, کانزاس ایالت آریزونا اعلام کرد که تعلیق از تمام رویدادهای ورزشی و سفر.

“من قصد دارم به صحبت از قلب کمی در اینجا این بوده است که فوق العاده ترین کشش از روز من تا به حال کرده اید و یا دیده می شود در 30-به علاوه سال کار در این ورزش کسب و کار” گفت: بزرگ شرق کمیسر وال Ackerman, یک بازیکن سابق بسکتبال در ویرجینیا که به زودی افزود: “پیش بینی من این است که اگر همه چیز تشدید بحران در این کشور که ما دیده ایم در دیگر نقاط جهان من گمان می کنم آن را می شود بسیار دشوار است برای آنها را به نگه داشتن بر روی مسابقات NCAA به عنوان برنامه ریزی شده.”

ACC بزرگ ده ثانیه بزرگ 12 Pac-12 اطلس 10, آمریکا, ورزشی, شمال ورزشی, اواسط آمریکا, کنفرانس, ایالات متحده آمریکا, Southland, کمربند آفتاب و آسمان تمام به پایان رسید خود را به حوادث قبل از موعد مقرر. بزرگ شرق عقب مانده اما پیوست سراسیمگی در باغ میدان مدیسون در نیویورک پس از توقف یک نیمه از یک چهارم بین کریقتن و سنت جان که تا به حال مخفیگاه آنان در ظهر.

هر شرکت بزرگ شرق مدرسه در ابتدا اجازه داده شد 200 بلیط برای دوستان و خانواده برای شرکت در جمعه و شرکت کنندگان آموزش داده شد به نشستن در یک طرف از میدان جنگ با نیم دیگر در حال حاضر مقادیر است. اگر چه بزرگ شرق فروش جداگانه بلیط برای روز و شب در جلسه روز شنبه شرکت کنندگان گفته شده بود آنها را به ماندن در این عرصه برای, بعد, بازی مجموعه ای برای شروع در 7 p. m.

ضعف پردهی سالن های مانند ده بزرگ و ACC. مدت کوتاهی پس از میشیگان و سپس راتگرز بازیکنان گرفته بود دادگاه در بانکداران Life Fieldhouse در اینجا به گرم کردن خود را در موقع ظهر بازی در این مسابقات ده کلمه آمد و آنها را وادار به خروج از دادگاه برای رختکن و برای خوب است.

تقریبا به طور همزمان در یک بیانیه ایمیل در 11:43 صبح این کنفرانس گفت: “ده بزرگ همایش امروز اعلام کرد که آن را لغو مانده از ده بزرگ مردان مسابقات بسکتبال موثر بلافاصله. ده بزرگ استفاده خواهد کرد در این زمان به کار گرفته کارشناسان پزشکی و نهادی رهبری برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.”

قبل از ACC مسابقات لغو شد ایالتی فلوریدا و Clemson باند بازی در این رویداد را از سایت, گرینزبورو (N. C.) سالن بزرگ در پیش از یک بازی برنامه ریزی شده بدون طرفداران در می ایستد تا به حال شده است که قبلا مقرر شده در روز چهارشنبه. ESPN جی Bilas بعد گزارش داد که شرکت کنندگان برای دومین بازی دوک و N. C. دولت قصد ندارد بازی به عنوان برنامه ریزی شده.

در مرکز شهر ایندیاناپولیس, طرفداران در اینجا وجود دارد و لود کردن ماشین به ترک از جمله یک گروه با پوشیدن ایالت میشیگان دنده. آنها را ترک مسابقات برگزار شد که تنها دو بازی هر دو در شب چهارشنبه. شنبه صبح بعد از ده بزرگ گفت: مانده از این رویداد برگزار خواهد شد بدون طرفداران, هتل ها هنگامی که در ابتدا برای هیاهوی شد شبح مانند. پیاده رو خارج بانکداران Life Fieldhouse خالی شد حدود ساعت 10 صبح یک گروه از افسران پلیس ایستاده در خارج زیر تبلیغاتی خواندن نشانه, “مارس است.”

داخل آن عرصه که در آن یک ثبت نام الکترونیکی, توصیه آن 336 روز تا خانه ایندیانا پیسرز میزبان NBA All-Star Weekend, اواخر صبح رفت در سکوت دادگاه با تنها یک ردیف از خبرنگاران و تیم های مختلف و کنفرانس مقامات فرز. سپس میشیگان تیم وارد دادگاه و در یک شاهکار از شوخ طبعی دوم براندون جانز جونیور و تاریخ و اشعیا جگر مطرح سلاح های خود را به سمت صندلی که اگر بازی به مدتی تشویق می کند.

تیم شروع به گرم کردن و سپس راتگرز تیم پدید آمده است. در عرض چند دقیقه ورزش خود را متوقف کوچک وزوز رفت و از طریق عرصه و همه آنها خارج شد دادگاه.

“من درک و احترام این کنفرانس تصمیم به لغو این سال را به ده بزرگ مسابقات” مریلند مربی علامت Turgeon, در بیانیه ای گفت. “سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و کل برنامه میباشد. این یک وضعیت بی سابقه ای است که بسیار بزرگتر از توپ بسکتبال. من باقی می ماند و امیدوار است که قطعنامه خواهد داشت به ما ارائه دانشجو-ورزشکاران با فرصت خود را به صورت کامل فصل است.”

این Terrapins’ پرواز به ایندیاناپولیس برنامه ریزی شده بود را به پرواز در 3:15 p. m. دوشنبه., با این تیم در اصل برنامه ریزی شده برای باز کردن بازی جمعه شب در مسابقات یک چهارم نهایی.

آنتونی کوان جونیور پدر گفت: پسر Terps ارشد گارد نقطه احساس نژند و اشتباه بعد از شنیدن این خبر. “ما مطمئن نیستیم که چه اتفاقی می افتد گفت:” سالمند آنتونی کوان که تا به حال یک پرواز به ایندیاناپولیس برنامه ریزی شده برای روز جمعه ساعت 6 صبح پدر اضافه شده است که او اهمیت اولویت سلامت آن درگیر است.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در Indianapolis, بزرگ ده کمیسر کوین وارن که شروع کار خود را فقط در ماه ژوئن گذشته گفت: “من فقط در بر داشت در طول زندگی حرفه ای من [در ورزش و قانون] و پیچیده تر تصمیم گیری, پاسخ بسیار ساده تر است و این درست است که کار درست را انجام دهید؟’ “او گفت: “من فکر می کنم بزرگترین چیزی بود که عدم قطعیت است. این یکی از آن شرایط است که بسیاری از مردم به من گفتن ” من نمی دانم.

در مورد تغییر رشته از دوشنبه, او گفت:, “من فکر نمی کنم چیزی تغییر کرده است. کاملا به طور طبیعی این چیزی است که من بوده ام به ارزیابی بیش از شش هفته … من زمان زیادی را صرف فکر کردن از این طریق تأمل در آن و واقعا این صبح دعا بیش از آنچه که بهترین است.”

در مورد ظاهر کوتاه از میشیگان و راتگرز بازیکنان گفت: “من مطمئن شوید که من راحت بود که من تا به حال صحبت مناسب به مردم” — به معنی روسای, روسای جمهور و مدیران ورزشی.

وارن گفت: حوادث عجیب و غریب از اواخر چهارشنبه شب شده بود “یک قطعه از فرایند تصمیم گیری” اما نه یک تصمیم گیری است. فقط پس از ایندیانا و نبراسکا به پایان رسید و دو بازی شب نبراسکا مربی فرد Hoiberg زخم مورد بررسی قرار گرفت و در بیمارستان در حالی که تیم خود را زخم قرنطینه حدود 90 دقیقه در اتاق قفل است. Hoiberg نگاه کرده بود مفتضحانه بیمار در طول بازی بود و خارج شد دادگاه چهار دقیقه قبل از پایان برساند. او و نبراسکا منتشر شده بود بیانیه ای گفت که او مبتلا به بیماری آنفولانزا نمی coronavirus.

“وقتی که من بیدار شد صبح امروز” وارن گفت: “حتی بیشتر از من بود دیروز من فقط احساس در روح من است که این کار درستی بود.”

ACC کمیسر جان Swofford تصمیم گرفت به همین ترتیب تقریبا یک ساعت پس از برگزاری یک کنفرانس خبری برای اعلام بازی ها هنوز هم می تواند بازی. اعلام رسمی در آمد کمتر از 12 ساعت پس از ACC در حال برنامه ریزی برای انجام بقیه مسابقات ابتدا در روز پنجشنبه یک چهارم نهایی بدون طرفداران در گرینزبورو سالن بزرگ حتی به عنوان NBA گفت: این امر می تواند تعلیق آن فصل است.

این حرکت نشانه اولین بار ACC مسابقات لغو شده است در آن 67 سال سابقه.

بالا-کشت ایالتی فلوریدا که به پایان رسید در وهله اول در فصل به طور منظم ارائه شده در این کنفرانس جایزه در یک سورئال مراسم در دادگاه فقط چند دقیقه قبل از اولین چهارم بازی برنامه ریزی شده بود به tip-off.

“ما بر این باورند که تصمیم درست را در این زمان خاص” Swofford گفت. “شما می توانید بپرسید که چرا آن ساخته نشده هر چه زودتر. این یک سوال عادلانه است. پاسخ این است که آن را فوق العاده مایع وضعیت با اطلاعات در آینده به ما که تغییرات — من استفاده می شود به می گویند با این هفته و سپس به من گفت: روز به روز و در حال حاضر من بگو ساعت به ساعت.

“امیدوارم ما در حال انجام کار درست در این زمینه این کشور ماست و در این زمینه از بین دانشکده های ورزشی.”

در شرق Ackerman گفت که لیگ را نمی داند لغو بازی قبل از آن شروع می شد و حتی به عنوان اخبار از دیگر کنفرانس خود را لغو مسابقات نورد در حالی که کریقتن و سنت جان بازیکنان گرم است. چهارشنبه شب از شرق محدود به حضور ضروری پرسنل و بازیکنان اعضای خانواده.

“این فقط نظر ما — ما احساس نمی مانند ما نیاز دراماتیک pull-به-بازیکنان-کردن-به-دادگاه-in-the-middle-of-the-game ژست,” او گفت: در یک کنفرانس خبری. “مردمی بودند در اینجا ما فقط به معنای واقعی کلمه نمی کنم که اضافی 15 20 دقیقه از زمان بازی می گذرد که بسیاری از تفاوت. که گفت: ما نمی فکر می کنم آن را مناسب برای قرار دادن ورزشکاران به عقب بر روی زمین در طول halftime. پس از آن یک قضاوت تماس بگیرید که ما ساخته شده است.”

Ackerman بود در پایان قبلا برنامه ریزی شده صبح جلسه ای با اتحادیه مدیران ورزشی و روسای جمهور زمانی که او برای اولین بار این خبر را شنیده در مورد دیگر کنفرانس مسابقات لغو, از جمله کلمه که اطلس 10 لغو آن مسابقات در بروکلین قبل از بازی با نوک انگشتانش کردن پنج شنبه. Ackerman گفت: NCAA کارکنان و اعضای شرکت کننده در جلسه از طریق ویدئو کنفرانس به هیچ نشانه ای است که مسابقات کنفرانس لغو خواهد شد.

در تصمیم به انصراف از این مسابقات یکشنبه شب زمانی که NBA معلق باقی مانده از آن فصل Ackerman گفت: فرهنگ شرقی و به دنبال آن هر دو شهر نیویورک دستورات و راهنمایی از NCAA است. بر خلاف دیگر شهرهای بزرگ نیویورک تا به حال اعلام نشده هر بخشنامه و یا محدودیت های مربوط به اجتماعات بزرگ که پنج شنبه بعد از ظهر. “ما احساس کردیم که با اطلاعاتی که ما در زمان حال — من فکر می کنم NBA تصمیم گرفته شد تا در بخش رانده شده توسط یک مثبت Coronavirus آزمون نیز توسط یک ورزشکار که ما لازم نیست که در شرق” اکرمن گفت. “به طوری که آنها عامل متفاوت و در واقع مجموعه ای …”

Ackerman گفت: هیچ بزرگ شرق بازیکنان تست شده برای coronavirus زیرا هیچ یک به نمایش گذاشته اند هر گونه نشانه ای از بیماری.

والاس گزارش از نیویورک است. ژن وانگ در Greensboro, N. C., و امیلی Giambalvo در واشنگتن نیز به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im