NCAA بسکتبال bracketology و بازی را تماشا کنید: اواسط رشته’ لحظه

دیگران نمی خیلی خوش شانس است اما آنها باید در چند روز نسبتا آرام از بلیط-پانچ با (تقریبا) هیچ ممکن است پیشنهاد دزد در چشم.

بعد از 48 ساعت شش تیم ملحق خواهد شد بلمونت (Ohio Valley) برادلی (Missouri Valley) آزادی (اطلس خورشید) یوتا ایالتی و وینتروپ (بزرگ جنوب) با خودکار اسکله در مسابقات NCAA زمینه است. و گذشته از پایین چهار دانه در ACC tangling در روز سه شنبه (که تنها 16-15 Virginia Tech بالاتر .500) قدرت همایش را پاکسازی مرحله تا روز چهارشنبه.

مختصر و مفید و سریع از آنچه انتظار می رود از دو روز آینده.

جنوب (دوشنبه عنوان بازی 7 p. m., ESPN): شرق ایالت تنسی (29-4) می یابد خود را در یک نقطه شبیه به Wofford یک سال پیش: یک تیم است که می تواند یک مورد به صورت یک در بزرگ اسکله اما با یک شانس برای انجام دیگر اجازه دهید حباب تیم تنفس راحت تر با این ادعا یک کنفرانس عنوان شده است. بوکانیرز را می توانید انجام دهید تا با شکست دادن … Wofford (19-15) از سکن شماره 7 دانه و نسبتا تعجب آور فینالیست با تشکر از سه روز اجرا شود.

براکت تاثیر: East Tennessee State برنده در LSU در nonconference بازی و تنها یک نکته بد از دست دادن (در خانه در برابر مرسر و حتی آمد که در برابر یک تیم با یک رکورد برنده). The Buccaneers می تواند بر نگاه مثبت توسط کمیته انتخاب حتی اگر آنها از دست دادن اما می تواند در خود ذخیره برخی از احساس وحشت و نگرانی با دست زدن به کسب و کار در اشویل N. C.

استعماری (سه شنبه عنوان بازی 7 p. m., CBS Sports Network): به طور منظم فصل قهرمان هوفسترا تنها یکی از کا چهار دانه برای پیشبرد به مرحله نیمه نهایی, و اگر غرور و افتخار (24-8) می توانید حرکت دلاور (22-10) در روز دوشنبه آن را به مقابله با هر دو ششم-کشت شرقی (16-15) و یا هفتم-کشت الون (13-20) در لیگ قهرمانان اروپا بازی.

براکت تاثیر: هوفسترا اتحاد خارج شات در صعود به شماره 13 خط. دلاور و شمال شرقی احتمالا شماره 15 دانه در بهترین حالت. Elon خواهد یک بلیط به دیتون اگر آن را کامل تعجب شارژ بیش از دو روز آینده.

افق (سه شنبه عنوان بازی 7 p. m., ESPN): چهار دانه را از طریق به مرحله نیمه نهایی رسید. به طور منظم فصل قهرمان رایت دولت (25-6) برنده افق در سال 2018 در حالی که دوم-کشت شمال کنتاکی (21-9) به میدان 68 در سال 2017 و 2019. رایت دولت جاروب فصل سری از نورس پشت افق بازیکن سال Loudon عشق و یک سوم matchup است مقدار زیادی ممکن است.

براکت تاثیر: این یک پیشنهاد قلمرو هر چند ایالتی رایت احتمالا غیور شماره 13 یا شماره 14 دانه اگر آن را می سازد آن را از طریق. شمال کنتاکی نمی شود گیر در شماره 16 خط اما دیگر تیم باقی مانده (Green Bay و ایلینوی-شیکاگو) خواهد بود بازی-در بازی امکانات اگر آنها برنده می تواند دو بار در این هفته است.

شمال شرق (سه شنبه عنوان بازی 7 بعد از ظهر ESPN2): این همه غرب پنسیلوانیا نهایی در NEC که در آن خانه-دادگاه مزیت برگزار می شود از طریق دو دور اول. بالا-کشت رابرت موریس (19-14) بازی خواهد کرد و میزبان دوم-کشت سنت فرانسیس (22-9) در این تیم سومین جلسه پس از Feb. 18. هر یک مدعی دو رقمی پیروزی در خانه برابر دیگر.

براکت تاثیر: برنده پر در یک محل بر روی شماره 16 خط کاملا احتمالا در یک بازی در بازی. NEC قهرمان بازی های برگزار شده است در دیتون در هفت فصل متوالی.

نشست (سهشنبه عنوان, بازی, 9 بعد از ظهر ESPN2): این اجلاس می دهد بالای آن دو دانه یک روز مرخصی بین یک چهارم نهایی و نیمه نهایی … با فرض اینکه آنها می توانند از طریق دریافت کنید. بالا-کشت ایالتی داکوتای شمالی (23-8) بود. برای دومین سال متوالی دوم-کشت داکوتای جنوبی دولت بود بسیار خوش شانس. ارشد-لادن ایالتی داکوتای شمالی برنده اجلاس سال گذشته است و در حال حاضر روشن-کاهش علاقه به تکرار.

براکت تاثیر: ایالتی داکوتای شمالی احتمالا یک شماره 14 یا شماره 15 دانه اگر در آن برنده. هر کس دیگری نیاز به برخی از ناراحتی در دیگر مسابقات کنفرانس برای فرار از شماره 16 خط.

West Coast (سه شنبه عنوان بازی 9 p. m., ESPN): گنزگا (29-2) باید یک ردیف 1 دانه اگر آن را می توانید قفل کردن آن 17th کنفرانس مسابقات عنوان در 22 سال است. BYU (24-7) و سنت مری (25-7) هر دو با خیال راحت در داخل جمع میشه. که برگ پنجم-کشت سان فرانسیسکو (22-11) به عنوان آخرین باقی مانده بالقوه پیشنهاد دزد و دون ادعا باید با Gonzaga در روز دوشنبه نیمه نهایی. آنها آخرین ضرب و شتم Zags در سال 2012.

براکت تاثیر: این BYU-سنت مری برنده خواهد شانس خود را برای بهبود بذر کمی با خنثی سایت بازی برابر Gonzaga اما این نمی تواند بالا-اضطراب عنوان بازی برای مرزی تیم از دیگر همایش مگر اینکه سن فرانسیسکو چشمه تعجب در روز دوشنبه.

زمینه یادداشت

آخرین چهار شامل: Arizona State, N. C. دولت ایالتی می سی سی پی استنفورد

چهار در خارج: تگزاس و آرکانزاس ویچیتا ایالت ریچموند

چهار بعدی در خارج: UCLA, Northern Iowa, Purdue, اوکلاهما امور خارجه

حرکت در: Cincinnati, می سی سی پی امور خارجه

حرکت: تگزاس تولسا

کنفرانس تلفنی: ده (10) بزرگ شرق (7) Pac-12 (6) ACC (5) بزرگ 12 (5) SEC (5), West Coast (3) آمریکایی ورزشی (2) کوهستان غرب (2)

براکت طرح

غرب در مقابل شرق; جنوبی در مقابل غرب

منطقه غرب میانه

(1) 12/کانزاس در مقابل (16) برنده شرق/رابرت موریس vs. مترو اطلس/سینا

(8) هوستون در مقابل (9) مارکیوت

Spokane بشویید.

(5) BYU مقابل (12) اطلس خورشید/آزادی

(4) PAC-12/اورگان در مقابل (13) غربی ورزشی/New Mexico State

(3) بزرگ شرق/کریقتن مقابل (14) بزرگ غرب/UC Irvine,

(6) Auburn در مقابل (11) ایندیانا

(7) ویرجینیا در مقابل (10) کوه غرب/ایالتی یوتا

(2) ایالت میشیگان در مقابل (15) افق/رایت دولت

کانزاس ممکن است بالا کلی بذر قفل شده است و تا رفتن به 12 پس از مسابقات بیلور را آخر هفته تلو تلو خوردن در برابر غرب ویرجینیا است. … Marquette روند در جهت اشتباه, اما آن را در معرض خطر از هر چیز دیگر از دور اول مسابقات NCAA خروج. این عقاب طلایی انجام داده اند به اندازه کافی به یک در بزرگ حتی با گسترده خود را محو شدن. …

وجود دارد یک مورد می شود ساخته شده برای کریقتن یا ویلانووا به عنوان یک شماره 2 دانه. اگر هر دو برنده بزرگ شرق مسابقات که احتمالا فرود خود را نقطه. … ویرجینیا صعود خط دیگر پس از سرنگونی لویی در روز شنبه. … ایالت میشیگان هنوز هم تا به برخی از امید فرود یک ردیف 1 دانه پس از پیروزی پنج در یک ردیف به نزدیک شدن فصل به طور منظم و جمع آوری سهم از ده فصل به طور منظم ،

شرق منطقه

(1) اطلس 10/دیتون در مقابل (16) آسمان بزرگ/شرقی واشنگتن

(8) در مقابل مشیت (9) راتگرز

(5), West Virginia در مقابل (12) N. C. دولت-دانشگاه استنفورد برنده

(4) SEC/کنتاکی در مقابل (13) امریکا شرق/ورمونت

Greensboro, N. C.

(3) در مقابل دوک (14) MISSOURI VALLEY/Bradley

(6) میشیگان در مقابل (11) SOUTHLAND/Stephen F. Austin

ساکرامنتو

(7) آیووا در مقابل (10) خاویر

(2), سن دیگو, دولت در مقابل (15) اجلاس/ایالتی داکوتای شمالی

اگر نه دیتون به عنوان یک ردیف 1 دانه سپس چه کسی ؟ حداقل برای لحظه ای از آگهی’ مشخصات کمی بهتر از ایالتی سن دیگو است. … من آمد بسیار نزدیک به آسانسور کنتاکی به شماره 3 خط جلوتر از مریلند. این Wildcats شرط خوب به زمین 3 اگر آنها برنده مسابقات SEC. …

غرب ویرجینیا آیا خود را یک جهان خوب خود را با پیروزی بر بیلور. وجود ندارد بسیاری از کسانی که در اطراف شناور در این فصل است. … وجود دارد که چهار ده تیم های 6 و 7 خط (میشیگان و آیووا از این منطقه به همراه پن استیت و ایلینوی) که می تواند ایجاد سردرد جزئی برای این کمیته اگر آن را نگه می دارد.

جنوب منطقه

(1) بیلور در مقابل (16) برنده اواسط شرق ورزشی/N. C. مرکزی در مقابل غربی ورزشی/Prairie View A&M

(8) LSU در مقابل (9) جنوب کالیفرنیا

ساکرامنتو

(5) ساقی مقابل (12) پیچک/دانشگاه ییل

(4) بزرگ ده/ویسکانسین در مقابل (13) اواسط آمریکا/اکران

آلبانی, n. y.

(3) Seton Hall مقابل (14) استعمار/هوفسترا

(6) Penn State vs. (11) آمریکا ورزشی/سینسیناتی

(7) ایلینوی در مقابل (10) فناوری تگزاس

(2) ACC/ایالتی فلوریدا در مقابل (15) بزرگ جنوب/Winthrop

اگر کالیفرنیای جنوبی نگران بود آن احتمالا در حال حاضر که آن را به اتمام فصل رفت و برگشت از UCLA و بسته کردن فصل به طور منظم با سه بازی برنده خط خط. تروجان ها باید با خیال راحت در این زمینه بدون در نظر گرفتن چگونه Pac-12 مسابقات می رود. … ویسکانسین حرکت می کند تا به ردیف 4 خط بعد از گرفتن سهم خود را از ده عنوان است. …

Seton سالن‘s امید رخنه به شماره 1 خط در حال نان تست پس از انداختن بازی به ویلانووا و کریقتن هفته گذشته است. دزدان دریایی هستند فقط 5-5 پس از Feb. 1. … Winthrop خود را به دست آورده 11th, NCAA tournament اسکله و برای اولین بار پس از سال 2017 توسط outlasting همپتون در جنوب عنوان بازی. عقاب خواهد شد به احتمال زیاد یک شماره 15 یا شماره 16 دانه یکشنبه می آیند.

غرب منطقه

Spokane بشویید.

(1) WEST COAST/Gonzaga مقابل (16) کمربند آفتاب/لیتل راک

(8) آریزونا در مقابل (9) در فلوریدا

(5) ایالتی اوهایو در مقابل (12) ایالتی آریزونا-می سی سی پی امور خارجه برنده

(4) لویی در مقابل (13) دره اوهایو/بلمونت

Greensboro, N. C.

(3) مریلند در مقابل (14) کنفرانس ایالات متحده آمریکا/تگزاس شمالی

(6) کلرادو در مقابل (11) جنوب/شرق ایالت تنسی

آلبانی, n. y.

(7) سنت مری در مقابل (10) اوکلاهما

(2) ویلانووا مقابل (15) PATRIOT/کلگیت

Gonzaga‘ثانیه کار بسیار ساده است: پیروزی در دو بازی پرچ شماره 1 دانه در غرب است. … بله ایالتی آریزونا بازی های برگزار شده است خود را به موقعیت سر به دیتون برای سومین سال متوالی است. ایالتی یوتا کوه غرب عنوان اجرای مجبور ایالتی سن دیگو به در-میدان بزرگ که به نوبه خود ضربه خورشید شیاطین به بازی-در خاک در حال حاضر. …

که بهتر است برای مریلند: شماره 3 دانه در غرب اما این شانس را به بازی در رانندگی فاصله در اول و آخر هفته و یا مبادله دانه با کنتاکی و پایان دادن شماره 4 در شرق — اما با باز آخر هفته در تمپا? … اوکلاهما‘s پیروزی در TCU نیست و قریب به اتفاق دستاورد, اما آن را سخت به تصور Sooners گرفتن ضربه را از این زمینه است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>