“وجود دارد هیچ جایی در کالج دو و میدانی و یا جهان برای کاراکتر و یا اعمال تبعیض و ظلم و ستم” Michael V. دریک ایالت اوهایو رئیس جمهور و رئیس NCAA حکام در بیانیه ای گفت. “ما باید به طور مستمر به بررسی راه هایی برای محافظت و افزایش تجربه قهرمانی برای ورزشکاران است. گسترش مؤتلفه پرچم سیاست به همه قهرمانی یک گام مهم توسط NCAA بیشتر به ارائه یک تجربه با کیفیت برای همه شرکت کنندگان و طرفداران.”

می سی سی پی هرگز میزبانی یک NCAA بخش مردان مسابقات بسکتبال بازی اما دولت بوده است سایت های متعدد من بخش زنان مسابقات بسکتبال بازی ها, از جمله هر یک از مسابقات بین 2016 و 2019.

در روز پنج شنبه, می سی سی پی شد و هشدار داد توسط SEC کمیسر گرگ سنکی که این کنفرانس را در نظر نمی برگزاری رویدادهای وجود دارد مگر اینکه دولت خود را تغییر پرچم.

“از آن زمان گذشته برای تغییر ساخته شده به پرچم ایالت می سی سی پی” سنکی در بیانیه ای گفت. “دانش آموزان ما سزاوار یک فرصت برای یادگیری و رقابت در محیط های که در حال فراگیر و استقبال و….

“در صورت عدم تغییر وجود خواهد داشت در نظر گرفتن precluding جنوب شرقی کنفرانس قهرمانی از حوادث در حال انجام در ایالت می سی سی پی تا پرچم دولت تغییر کرده است.”

به زودی پس از سنکی بیانیه می سی سی پی امور خارجه ورزشی مدیر جان کوهن منتشر شد یک پیام گفت: این مدرسه با پشتیبانی از SEC موضع حتی اگر این به معنی نیست میزبانی رویدادهای کنفرانس (مدرسه میزبانی SEC مسابقات سافتبال در سال 2016).

“در کنار دانشگاه ما رهبری هدف ما حمایت از ما برای تغییر پرچم دولت است که باید متحد ما نیست تقسیم ما” کوهن در بیانیه ای گفت.

می سی سی پی امور خارجه رئیس جمهور علامت Keenum که در بیانیه خود که در مدرسه به دانش آموزان و استادان شده است فشار به دولت برای تغییر پرچم خود را پس از 2015 و گفت: او می داند سنکی موضع.

“در ژوئن 12, من نوشت: به فرماندار معاون فرماندار و رئیس خانه می سی سی پی با تائید این که پشتیبانی می کند. این نامه گفت: در بخشی که پرچم ما باید وحدت نه یک نماد است که با ما تقسیم می. من تاکید کرد که وقت آن است که برای تجدید احترام بحث در این موضوع” Keenum گفت.

در سال 2015 دانشگاه می سی سی پی است که به میزبانی SEC سافتبال بانوان دو و میدانی و تنیس مسابقات در سال های اخیر متوقف پرواز پرچم در محوطه دانشگاه پس از رای گیری از دانش آموز سنا.

“ما از SEC موقعیت تغییر می سی سی پی امور خارجه پرچم را به یک تصویر است که بیشتر استقبال و فراگیر برای همه مردم” صدراعظم گلن بویس و مدیر ورزشی Keith Carter در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

در پی تظاهرات برای عدالت اجتماعی است که باید به دنبال جورج فلوید مرگ در برخورد با مینیاپولیس پلیس دموکرات در می سی سی پی امور خارجه سنا در زمینه قطعنامه ای است که اجازه می دهد سنا در نظر گرفتن تغییر پرچم دولت. اما در روز چهارشنبه سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann (R) اختصاص داده شده است که قانون به کمیته ای که از آن قطعنامه شانس کمی برای عبور.

Trey Lamar یک جمهوری خواه از اعضای مجلس نمایندگان می سی سی پی نوشت در توییتر پنج شنبه شب که تغییر پرچم “است که کار درست را انجام دهد.”

“پرچم را تنها هدف این است که برای متحد کردن مردم در اطراف یک علت شایع” لامار نوشت. “واقعیت ثابت شده است, روشن است که, می سی سی پی پرچم دیگر متحد اما جدایی ما بی ارزش. من نمی خواهد نشستن idly در حالی که دانشگاه های ما ورزشکاران از دست دادن سخت به دست آورده خود حق را برای رقابت در فصل پست بازی قبل از دولت خانه ما طرفداران بیش از یک بنر که دیگر در انجام آن تنها ماموریت برای متحد کردن مردم ما است. من ایستاده تا برای ما ورزشکاران دانش آموز. وقت آن است که به تغییر پرچم.”

در 2015, South Carolina در زمان پایین مؤتلفه نبرد پرچم که پرواز بیش از آن خانه دولت بعد از عکس ظاهر از جرم قاتل دیلن سقف نما با آن است. در بازگشت NCAA به پایان رسید آن 14 سال تحریم از پیش تعیین شده حوادث در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات