NBA رودی Gobert مسخره coronavirus با لمس خبرنگاران با میکروفون های تلفن های. سپس او آزمایش مثبت است.

او آزمایش مثبت برای این ویروس قرار دادن یک توقف screeching به خود یوتا جاز را به بازی در برابر رعد و برق در اوکلاهما و مدت کوتاهی پس از آن, سورئال, صحنه تسریع NBA تصمیم به تعلیق این فصل به طور نامحدود.

“رودی Gobert,” قطعات مربی مایکل مالون به خبرنگاران گفت: چهارشنبه شب با rueful خنده. “شما فکر می کنید” این است که نمی خوای ما تاثیر می گذارد. ما NBA.’ یکی از بازیکنان ما است coronavirus. چه کسی می داند آنچه در آن به معنی برای تیم خود و تیم های دیگر شده اند که با آنها ؟ شما واقعا نگران چه خبر است, نه فقط اینجا در NBA. اما در کل جهان است. این چیزهایی که شما در تماشای فیلم است.”

Gobert در دسترس نیست به رسانه ها دوشنبه شب اما اوان فورنیر از سحر و جادو اورلاندو ارائه یک به روز رسانی در توییتر. “فقط بر روی گوشی با رودی. او انجام شده است ، اجازه می دهد تا نه panick همه. شما را دوست دارم”

تیم جاز بازی کرده بود در 10 روز گذشته بودند خواست به خود شده است. کسانی که شامل Boston Celtics, دیترویت پیستونز, تورنتو رپتورز کلیولند Cavs و نیویورک نیکز. واشنگتن ویزاردز که بازی Jazz on Feb. 29 نیز تصمیم به خود شده است. و البته این گسترش به صورت تصاعدی با هر یک از این تیم به تیم های دیگر در موقت.

Gobert 20 ساله از فرانسه خود را گیج کننده حرکت در مصاحبه ای با NBA محرومیت رسانه ای از اعضای اتاق رختکن به دلیل شیوع. Gobert پشت میز نشسته بودند و در زمان پرسش پس از جاز را در اطراف و او به نظر می رسد به لمس تعدادی از میکروفون و دستگاه ضبط در, مسخره, تمرد یا جهل عمومی دستورالعمل های بهداشتی در مورد جلوگیری از گسترش این بیماری است.

اگر چه ESPN گزارش داد که Gobert رفته بود برای اوکلاهما شهر چساپیک انرژی آرنا او در شهر و آماده به بازی او آزمایش منفی است. در علاوه بر این به بازیکنان دیگر وجود دارد داوران و مربیان و کارکنان که نگرانی های بهداشتی به عنوان همکار مسافران در پرواز و مهمانان در هتل ها که در آن جاز ماند. “همه” آسوشیتد پرس گزارش داد “او شده است در هواپیما در روزهای اخیر. و یا به اشتراک گذاشته یک هتل آسانسور با. یا dined ، یا دست تکان داد ، و غیره و غیره.”

توسط ESPN تعداد 30 تیم آمده اند به مستقیم و یا غیر مستقیم تماس با Gobert در پنج روز گذشته و یک مالک واکنش نشان داد soberly زمانی که لیگ تعطیل شد.

“آن را در مورد بسکتبال و یا پول” دالاس ماوریکس صاحب علامت کوبا گفت: شنبه شب. “اگر این چیزی است که فقط انفجار به نقطه که در آن بازیکنان و دیگران باید در آن شما باید به فکر می کنم در مورد خانواده خود را و مطمئن شوید که شما در حال انجام این کار به راه راست. … در حال حاضر آن را خیلی بیشتر شخصی است. … این است که بسیار بزرگتر از NBA است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de