NBA, در حال تحول, برنامه, برنامه های پیچیده توسط CDC دستورالعمل

“مراسم بزرگ و تجمع جرم می تواند کمک به گسترش COVID-19 در ایالات متحده از طریق مسافران که حضور در این مراسم و معرفی ویروس به جامعه جدید” توصیه به عنوان خوانده شده. “نمونه هایی از حوادث و تجمع توده شامل همایش و جشنواره ها, رژه, کنسرت, رویدادهای ورزشی, عروسی, و انواع دیگر مجامع.”

کمیسر آدم نقره ای معلق NBA فصل قرار می گیرد و لیگ در 30 روز وقفه هفته گذشته در حالی که اشاره کرد که ملی بسکتبال بازیکنان و فدراسیون لیگ را از تلویزیون همکاران به اشتراک گذاشته تمایل به از سرگیری برنامه بعدها در این سال اگر ممکن است. که وقفه که قرار بود به اجرا از طریق مارس 11, شده است به طور موثر تمدید مارس 15 در نور CDC توصیه.

که فرمت اتحاد گسترده انشعابات به صورت فردی تیم NBA است که در انتظار راهنمایی از لیگ را در مراحل بعدی. قبل از coronavirus بحران غیر حذفی تیم پیش بینی شده است که فصل را پایان آوریل 15. دو ماه توقف به لحاظ نظری مورد نیاز تیم برای نگه داشتن بازیکنان خود را در شهر برای یک ماه گذشته استاندارد نتیجه گیری از فصل به طور منظم و بدون هر گونه تضمین می کنند که بازی خواهد بود قادر به ادامه با یا بدون فن در حضور.

اکثر بازیکنان NBA حال بازگشت به تیم اصلی شهرستانها اما باید خانواده و تعهدات دیگر در جای دیگر. تیم NBA شده بود توصیه به برگزاری تمرینات فردی به جای شیوه های تیم که تا به حال سمت چپ بازیکنان حرفه ای در برزخ و می تواند آنها را نگه داشته و دور از خانواده خود را برای حداقل دو ماه. در پاسخ به کسانی که نگرانی های NBA با ارسال یادداشت یکشنبه نشان می دهد که بازیکنان می تواند آغاز سفر به دور از تیم خود را در بازار دوشنبه به عنوان طولانی به عنوان آنها باقی مانده است در تماس با تیم خود را. ورزشی اولین گزارش این یادداشت.

این پیچیدگی رهبری دو مقام عالی رتبه تیم مدیران که هر دو صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به پیش بینی است که NBA خواهد بود مجبور به انصراف از تعادل از فصل به طور منظم و به شدت تغییر پیش نویس ترکیب مجموعه ای برای ماه مه 21-24 در شیکاگو است.

در نشانه ای از چگونه به سرعت coronavirus بحران تکامل یافته نقره ای شناور ممکن است چهار هفته تعطیلی به تازگی به عنوان پنج شنبه.

“حتی اگر ما را برای یک ماه یا شش هفته ما هنوز هم می تواند راه اندازی مجدد فصل” نقره گفت: در مصاحبه با TNT. “این ممکن است به این معنی نیست که فینال را در اواخر ماه ژوئیه است.”

که جدول زمانی خواهد بود رندر شده غیر ممکن است توسط CDC توصیه هایی که به منظور کمک در کاهش گسترش coronavirus با تشویق اجتماعی فاصله. با توجه به این چالش های جدید متعدد عالی رتبه مدیران گفت: لیگ احتمالا به نوبه خود توجه خود را به محور آن postseason.

پتانسیل اقدامات برای صرفه جویی در پلی آف برخی از مدیران گفت: شامل عقب هل دادن تاریخ شروع به ماه ژوئن بازی در خالی کردن عرصه از بین بردن اضافی روز استراحت بین بازی ها, برش پایین 16-تیم زمینه و یا میزبانی سایت تک مسابقات برای کاهش سفر بین بازارهای متعدد.

“برگشتی” یک مقام عالی رتبه تیم اجرایی گفت: “در معرض خطر هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im