NBA, WNBA فروش تیم مارک پوشش صورت با درآمد حاصل از رفتن به موسسه خیریه

“به عنوان یک جامعه جهانی, همه ما می تواند نقش مهمی در کاهش تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس با پیروی از [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را] توصیه به پوشش ما بینی و دهان در حالی که در” کتی Behrens, the NBA رئیس جمهور برای مسئولیت های اجتماعی و پخش برنامه ESPN گفت:. “از طریق این محصول جدید ارائه NBA و WNBA طرفداران می توانند به رعایت این دستورالعمل در حالی که پیوستن به لیگ تلاش برای کمک به کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر covid-19.”

این لیگ برای اولین بار در ایالات متحده به ارائه مجوز رسمی تیم, ماسک هر چند nonlicensed محصولات برای فروش از طریق خرده فروشان آنلاین مانند آمازون (که تاسیس شد توسط جف بزوس مالک از واشنگتن پست) و Etsy.

NBA و WNBA ماسک ساخته شده توسط پوشاک ورزشی شرکت متعصب که در ماه گذشته اعلام کرد که تولید آن را متوقف کرده از لیگ اصلی بیس بال لباس در پنسیلوانیا کارخانه خواهد شد و به جای استفاده از این پارچه برای ایجاد ماسک محافظ برای حرفه ای پزشکی.

CDC توصیه می کند: “پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات عمومی که در آن دیگر اجتماعی فاصله اقدامات دشوار است برای حفظ (به عنوان مثال فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها) به خصوص در مناطق قابل توجهی مبتنی بر جامعه انتقال است.” ساده با پارچه پوشش صورت “سرعت گسترش ویروس و کمک به افرادی که ممکن است virus و نمی دانم که آن را از انتقال آن به دیگران” با توجه به CDC.

تعداد فزاینده ای از ایالات و شهرستانها دستور داده اند که ساکنان به پوشیدن نوعی از صورت را پوشش زمانی که در مکان های خرید در فروشگاه های مواد غذایی و یا با استفاده از حمل و نقل عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات