NBA مانع از بخشی از حقوق بازیکن به عنوان برنامه باقی می ماند و فلج coronavirus

اکثر بازیکنان NBA دریافت حقوق خود را هر دو هفته در 12 ماه چرخه حتی اگر فصل به طور معمول اجرا می شود از اکتبر تا ماه مارس با یک postseason اجرا می شود که از آوریل تا ژوئن. قبل از قرارداد بازیکنان بودند در ادامه به دریافت استاندارد خود را پرداخت حتی اگر کمیسر آدم نقره ای معلق فصل 11 مارس.

نقره روز جمعه گفت که NBA است حاوی یک بازگشت-به-بازی, جدول زمانی که در آن تصمیم گرفته است در یک تاریخ قطع برای تصمیم گیری که آیا برای از سرگیری و فصل نشده است “به طور جدی” در به اصطلاح “حباب” حالات است که اجازه می دهد NBA به برگزاری بازی در سایت تک موقعیت.

“این در مورد داده ها و تاریخ” نقره گفت: در یک کنفرانس تلفنی پس از لیگ سالانه حکام نشست. “وجود دارد بیش از حد ناشناخته برای تنظیم یک جدول زمانی. هیچ اشتها [در میان صاحبان] به سازش رفاه از بازیکنان ما است. از نظر اولویت های شما شروع با ایمنی. ما در یک نقطه که در آن ما روشن پروتکل و یک مسیر رو به جلو که در آن ما احساس می کنیم می تواند نشستن با بازیکنان و می گویند ما می تواند سر فصل. زندگی انسان trumps هر چیز دیگری که شما احتمالا می تواند صحبت کردن در مورد.”

NBA خواهد مانیتور جدید کروناویروس مورد شمارش گسترده در دسترس بودن تست امکان واکسن و دستورالعمل از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و دولت به عنوان درآمد حاصل از آن را با تعیین زمانی که آن را بی خطر است برای ادامه بازی.

رسما لغو بازی را آغاز کند “نیروی majeure” بند از توافق دسته جمعی بین صاحبان و بازیکنان که می تواند بازیکنان را جریمه یک درصد از حقوق خود را بر اساس چگونه بسیاری از بازی ها از دست داده بودند در این رویداد یک فاجعه بزرگ مانند یک بیماری همه گیر. متوسط NBA تیم به اتمام 65 82 بازی در این فصل. در یک بیانیه مشترک چهار شنبه, NBA و NBPA گفت: توافق جدید را “ارائه بازیکن با یک مطلب تدریجی کاهش حقوق و دستمزد برنامه” برای صاف اثر بالقوه حقوق از دست رفته.

در مجموع بازیکن, حقوق بالغ بر بیش از $3.7 میلیارد دلار برای 2019-20 فصل با توجه به Basketball-Reference.com. NBA کلاه حقوق و دستمزد تعیین شد در یک رکورد $109.1 میلیون نفر در هر تیم در این فصل است.

هزینه برش حرکت در می آید سه هفته پس از نقره اعلام کرد که او معاون کمیسر علامت تاتوم و ده ها تن از لیگ برتر-کسب درآمد مدیران می خواهم که حقوق خود را کاهش می یابد 20 درصد است.

“این بی سابقه بار و مانند دیگر شرکت ها در تمام صنایع ما نیاز به کوتاه مدت مراحل را برای مقابله با شرایط سخت اقتصادی تاثیر بر روی کسب و کار ما و سازمان” NBA گفت: در آن زمان.

مالی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر را لمس چندگانه تیم NBA. یوتا جاز اعلام اخراج این ماه در حالی که Houston Rockets صاحب Tilman Fertitta furloughed 40,000 کارکنان خود را در کازینو و رستوران کسب و کار.

نقره در ماه فوریه اعلام کرد که روابط تیره با چین زیر نظرات در مورد هنگ کنگ توسط راکت مدیر کل Daryl Morey در ماه اکتبر تا به حال هزینه های NBA به 400 میلیون دلار در درآمد و NBA رو به یک پتانسیل 1 میلیارد دلار درآمد آمار اگر بقیه این فصل و پلی آف را نمی توان نجات داد. لیگ به دنبال نزدیک به دو اعتبار آن خط در ماه مارس از $550 میلیون دلار به $1.2 میلیارد در پاسخ به این گیر و نقره گفت: NBA و تیم مسئول 55,000 مشاغل از جمله عرصه کارگران و دیگر پرسنل.

“ما درآمد است و اساسا کاهش یافته و به صفر است که با داشتن یک تاثیر بسیار زیادی بر روی تیم ما کسب و کار و عرصه کسب و کار” نقره گفت. “قوی وجود دارد به رسمیت شناختن [در میان صاحبان] که هزاران نفر از شغل نهفته NBA نه فقط آنهایی که طرفداران ببینید. در حالی که این ویروس وخیم مسئله بهداشت عمومی است بنابراین خاموش کردن اقتصاد است. من فکر می کنم که چرا لیگ را می بیند آن را به عنوان تعهد ما به اندازه ما می توانیم از سرگیری بازی در یک راه امن به نگاه در هر بالقوه راه برای انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im