NBA تعلیق فصل پس از جاز را رودی Gobert تست مثبت برای coronavirus

“یک بازیکن در یوتا جاز اتحاد اولیه آزمایش مثبت برای COVID-19,” NBA بیانیه بخوانید. “نتیجه آزمون گزارش شد در مدت کوتاهی قبل از نکته-از [چهارشنبه] بازی. در آن زمان [چهارشنبه] بازی لغو شد. این بازیکن آسیب دیده بود و نه در میدان جنگ. NBA تعلیق بازی به دنبال نتیجه گیری از [چهارشنبه] برنامه تا اطلاع ثانوی. NBA خواهد شد استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

Gobert بود جاز بازیکن که تست مثبت برای coronavirus با توجه به متعدد مردم با آگاهی از این وضعیت است. ورزشی اولین گزارش Gobert مثبت تست. Gobert بود که در ابتدا ذکر شده به عنوان “مشکوک” با یک نامشخص بیماری رد شد قبل از بازی روز چهارشنبه بود و نه در دادگاه در طول گرم یو پی اس.

در بیانیه ای جاز که نمی نام Gobert گفت که یک بازیکن در تیم خود را “آزمایش منفی برای آنفلوانزا گلودرد و عفونت دستگاه تنفسی فوقانی” در صبح روز چهارشنبه و که خود را “علائم کاهش بیش از دوره” از چهارشنبه. اما pregame آزمون برای coronavirus بازگشت “مقدماتی نتیجه مثبت” مدت کوتاهی قبل از tip-off.

“فقط بر روی گوشی با رودی,” اورلاندو سحر و جادو گارد اوان فورنیر که بازی در تیم ملی فرانسه با Gobert نوشت در توییتر. “او به خوبی انجام می دهند. … بیایید نه [از وحشت] هر کس. دوست دارم همه شما.”

اعضای هر دو رعد و برق و جاز رفت و از طریق یو پی اس گرم و صف شروع معرفی در چساپیک انرژی آرنا در شهر اوکلاهما قبل از سه بازی مقامات نشسته اند در مدت کوتاهی قبل از tip-off. پس از مختصر گفتگو, مقامات فرستاده هر دو تیم به رختکن. در طول این تاخیر به طول انجامید که حدود 35 دقیقه تندر اقدام خود را با نتیجهی سرگرمی. در نهایت تندر آدرس های عمومی گوینده اطلاع داد که طرفداران این بازی خواهد بود به تعویق افتاد.

“طرفداران با توجه به شرایط پیش بینی نشده بازی امشب به تعویق افتاده است” به آدرس عمومی گوینده گفت. “از همه شما امن است. وقت خود را در خروج از عرصه امشب و این کار را در مد منظم. با تشکر از شما برای بیرون آمدن امشب. ما همه امن است. … لطفا درایو با خیال راحت به خانه. شب بخیر طرفداران.”

هزاران نفر از طرفداران که باقی مانده است در حضور و غیاب به آرامی زمینه با برخی از بوس شنیده ام در تلویزیون پخش. هر دو تیم برگزار شد در مربوطه خود را قفل اتاق برای بیش از یک ساعت پس از به تعویق افتادن.

هرج و مرج صحنه گشوده مدت کوتاهی پس از NBA صاحبان موفق به رسیدن به توافق فوری طرح برای دست زدن به coronavirus. در حالی که لیگ صاحبان وزن برگزاری بازی بدون طرفداران در حضور و به تعویق انداختن بازی ها, آنها در ابتدا تصمیم به ادامه مذاکرات در روز پنج شنبه.

بعد از آن جمعه چه خواهد شده اند به بازی نهایی قبل از تعلیق فصل شروع یک رقابت بین ساکرامنتو کینگز و New Orleans Pelicans نیز ناگهان به تعویق افتاد. کورتنی کرکلند یکی از داوران برنامه ریزی شده به کار بازی در طلایی 1 مرکز تا به حال officiated جاز را دوشنبه شب بازی در برابر تورنتو رپتورز در سالت لیک سیتی.

واشنگتن ویزاردز که بازی در برابر Jazz on Feb. 28 در این فرایند به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد موسیقی جاز را به تعویق افتاد بازی و coronavirus. یک جادوگران رسمی متعهد است که “ما قصد داریم به هر احتیاط در زمان مناسب” خود را با بازیکنان.

Candace Buckner کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de