NBA گزارش را ‘Black Lives Matter’ نقاشی در دادگاه هنگامی که فصل رزومه

شعار این گزارش را رنگ آمیزی داخل هر دو حاشیه در مقابل گلزن جدول و در مقابل پخش غرفه. این تصمیم بخشی از تلاش مداوم از NBA و بازیکنان خود را به استفاده از پلت فرم خود را برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند در پی قتل جورج فلوید Ahmaud Arbery, Rayshard بروکس و Breonna تیلور.

“ما فقط در تلاش برای ادامه برای روشن مختلف عدالت اجتماعی مسائل است که بچه ها در اطراف ما لیگ در ادامه به بحث در مورد در روز و روز را” NBPA رئیس جمهور و شهر اوکلاهما تندر گارد کریس پل گفت: شکست نخوردگان در روز شنبه. “مردم می گویند که عدالت اجتماعی خواهد بود از همه ذهن در اورلاندو است. با این کشباف آن به دور نیست.”

NBA مجموعه برای از سرگیری بازی در تاریخ 30 ژوئیه و خواهد شد از ویژگی های 22 تیم برای مبارزه با یک postseason اسکله. تیم آغاز خواهد شد سفر به فلوریدا در جولای 7.

تعدادی از فعلی و سابق بازیکنان در حال تردید به سر بازی NBA فصل نه فقط به خاطر رمان coronavirus همه گیر است که متوقف فصل در وهله اول اما از آنجا که آنها می گویند آن را می تواند به دور از پیشرفت های ساخته شده توسط این تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی است که رخ داده است در سراسر کشور در این ماه.

“من نمی پشتیبانی از رفتن به اورلاندو” Brooklyn Nets ستاره Kyrie Irving این گزارش گفت: در یک کنفرانس تلفنی. “من نه با نظام نژاد پرستی. … چیزی بوی کمی ماهی.”

لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد طرفه با ایروینگ.

“بسکتبال و یا سرگرمی و دوره مورد نیاز نیست در این لحظه و فقط یک حواس پرتی” هوارد سی ان ان گفت از طریق یک بیانیه از نماینده او.

سابق NBA بازیکن Stephen Jackson بود که فلوید دوست نیز علیه کارفرمای سابق خود رفتن به جلو با آن فصل است.

“من عاشق NBA ، که خانواده من” جکسون گفت. “اما در حال حاضر نیست آن زمان به بازی بسکتبال میشم. در حال حاضر ندارد ، بازی بسکتبال در حال رفتن به انجام یک چیز: همه توجه کردن کار در دست در حال حاضر و آنچه که ما برای مبارزه است.”

جزئیات بیشتر در NBA:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>