NBA تغییر نام All-Star Game جایزه MVP پس از کوبه برایانت

“کوبه برایانت مترادف با NBA All-Star و مظهر روح این جشن جهانی نوروز از بازی ما” نقره گفت: در انتشار اخبار. “او همیشه لذت می بردند از این فرصت برای رقابت با بهترین ها را از بهترین و در بالاترین سطح انجام برای میلیون ها نفر از طرفداران در سراسر جهان است.”

برایانت برنده پنج NBA عناوین و دو مدال طلای المپیک در طول 20 سال کار حرفه ای اما برخی از به یاد ماندنی ترین لحظات در آمد در All-Star Weekend. او به دست آورده 18 all-star انتخاب دوم به Kareem Abdul-Jabbar 19 بود و به نام MVP چهار بار بستن Hall of Famer Bob Pettit برای ضبط. زمانی که برایانت خود ساخته all-star اولین بار در 19 در سال 1998 او جوانترین بازیکن به نظر می رسد در این بازی.

وجود دارد نیز فندک همه ستاره لحظه ها از جمله پیروزی خود را در سال 1997 با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه و در اواخر بازی دوئل با Michael Jordan, LeBron James در سال است که به دنبال. در نشانه ای از چگونه به طور جدی او در زمان این رویداد برایانت شکست بینی خود را در طول سال 2012 All-Star Game, آسیب, که مورد نیاز او به یک ماسک محافظ در هفته است که به دنبال. در آخر همه ستاره بازی در سال 2016 اعضای رسانه های بین المللی ارائه شده برایانت با هدیه برای نشان دادن قدردانی خود را برای کار خود را.

نقره ای مورد ستایش قرار داد برایانت “تحول” تاثیر بر لیگ برتر و نام خود را به مرگ ناگهانی در 41 “غیر قابل تصور است.” کمیسر گفت: این ایده برای تغییر نام این جایزه در مورد دلیل این لیگ می خواستم “چیزی خاص ما می تواند انجام دهد در همه ستاره که تا به حال بیشتر تداوم از تغییر اعداد در کشباف.”

کوبه برایانت جایزه MVP که ارائه خواهد شد برای اولین بار پس از روز یکشنبه همه ستاره بازی ساده شیشه ای جایزه در شکل یک بسکتبال با NBA آرم جلو و مرکز. برایانت نام و آرم کیا جایزه را حامی هستند حکاکی روی جام پایه. ترکیب رای از رسانه ها (75 درصد) و طرفداران (25 درصد) را تعیین می کند برنده است.

شده اند وجود دارد متعدد در مراسم تجلیل از برایانت در طول این آخر هفته از جمله یک سخنرانی از Pau Gasol سابق خود لیکرز هم تیمی در شب جمعه و نیوجرسی تکه که با مته سوراخ 24 و 2 نیوجرسی شماره فرسوده توسط برایانت و دختر خود را و نه ستاره به نمایندگی از حادثه سقوط هلیکوپتر. بازیکنان در روز یکشنبه بازی خواهد پوشیدن لباس که خرس اعداد.

برایانت اولین بار نیست NBA رقم به یک جایزه به نام بعد از او. NBA نهایی جایزه است که پس از کمیسر سابق لری اوبراین نهایی جایزه MVP است که پس از بوستون سلتیکز افسانه بیل راسل و لیگ جایزه شهروندی است که پس از کمیسر سابق J. Walter کندی.

نقره خود را باز کرد در کنفرانس خبری با یاد سلف خود, دیوید استرن که فوت Jan. 1. NBA افتخار خواهد کرد استرن با یک نوار سیاه در all-star کشباف اما نقره گفت: لیگ آماده نیست به اعلام اضافی ادای احترام کردند.

“[استرن] شد نه تنها من مربی اما فوق العاده دوست” نقره گفت. “او وجود دارد زمانی که من ازدواج کردم. او یکی از اولین کسانی که به من در آغوش دختر زمانی که او متولد شد. من باقی می ماند بسیار نزدیک به همسرش دایان و دو فرزند اندرو و اریک. او یک نیروی طبیعت برای کسانی که برای او کار کند. او کسی است که باقی خواهد ماند در قلب و ذهن ما برای مدت زمان طولانی و ما همچنان به بحث در لیگ در مورد راه مناسب به افتخار او در طول زمان است.”

هنگ کنگ خرید اینترنتی

صحبت کردن برای اولین بار در عمده NBA رویداد پس از لیگ تبدیل شد درگیر در اختلاف با چین در پاییز و نقره و گفت: روابط بین لیگ و بزرگترین بازار بین المللی بهبود یافته است. اگر چه NBA بازی هنوز در دسترس نیست در دوربین مدار بسته, دولت-اجرای شبکه تلویزیونی پس از یک حرفه ای-هنگ کنگ توییت توسط Houston Rockets مدیر کل Daryl Morey خدمات بازسازی شده توسط ارائه دهندگان دیگر در چین است.

حتی پس از, نقره ای اذعان کرد که درآمد از دست رفته از چینی حامیان مالی و کالا فروش برسد نه آمار و ارقام.

“قدر از دست دادن خواهد شد در صدها میلیون دلار” نقره گفت. “احتمالا کمتر از 400 میلیون دلار است. این قابل توجه است. من نمی خواهم برای اجرا از آن است.”

کلید باقی مانده چسبیده نکته این است که NBA و راکت حاضر به عموم نظم و انضباط Morey که همچنان به کار گرفته شده توسط این تیم از احترام به حق آزادی بیان.

“من هیچ معنا که وجود دارد آسیب دائمی به کسب و کار ما وجود دارد و ما قبول عواقب ناشی از سیستم های ما و ارزش های ما,” نقره گفت. “این یک موقعیت است که هر کسب و کار می شود اما کسانی هستند نتایج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>