برایانت مرگ فرو جهانی بسکتبال به تمدید حالت عزاداری.

“واکنش من همان است که تقریبا همه از L. A.,” بازیگر جک نیکلسون یک courtside به طور منظم در لیکرز بازی گفت KCBS-تلویزیون در لس آنجلس. “به طور ناگهانی که در آن همه چیز بود و جامد وجود دارد یک سوراخ بزرگ در دیوار. من استفاده می شود برای دیدن و صحبت کردن با کوبه که در آن شما را می کشد. این فقط یک رویداد وحشتناک.”

ورزشکاران هم بودند هنوز در تلاش برای فرایند اخبار. “هنوز در ناباوری” پل پیرس یکی از برایانت NBA معاصران توییتی دوشنبه.

Caron Butler, که بازی در کنار برایانت در 2004-05 با لیکرز گفت: زمانی که او برای اولین بار شنیده می شود خبر از سقوط یکشنبه, او نگه داشته و شماره گیری برایانت تلفن, امید برای پاسخ. ساقی صدای quivered و اشک شروع به گونه خود در سی ان ان مصاحبه به عنوان او به یاد می آورد خود را در ارتباط و نظارت برایانت به طوری که اغلب ارائه شده است.

“او همیشه زمان حتی زمانی که او نمی باید زمان” او گفت:. “من فکر می کنم که زیبایی Kobe Bryant. من می دانم که در حال حاضر مردم با تمرکز بر میراث اعداد و من می خواهم به گام به دور از اعداد و فقط بحث در مورد او به عنوان یک انسان است. او یک انسان خاص. او به ویژه پدر است. او باور نکردنی, شوهر, باور نکردنی برادر و مربی.”

لیکرز که مطلع شدند برایانت مرگ به عنوان آنها سفر به لس آنجلس پس از یک شنبه شب دست به Philadelphia 76ers بودند در شوک است.

“وجود دارد مقدار زیادی از اشک ناباوری و شوک” گفت: یک فرد که در هواپیما هنگامی که خبر شکست. “هر کس به خواندن توییتر و امید برای اولین بار گزارش شد درست نیست.”

فیلم از LeBron James با غلبه بر احساسات ظاهر پس از لیکرز ” پرواز فرود یکشنبه اما سوپراستار رو به جلو و هم تیمی های خود را تا حد زیادی شرکت کننده در رسانه های اجتماعی خاموشی است که به طول انجامید بیش از 24 ساعت. جیمز در نهایت شکست سکوت خود را با یک Instagram پست دوشنبه شب.

“[من] اینجا نشسته در تلاش برای نوشتن چیزی برای این پست” جیمز نوشت: “اما هر بار که من سعی می کنم من شروع دوباره گریه فقط فکر کردن در مورد شما خواهرزاده جی جی و دوستی/پیوند/برادری ما بود! من به معنای واقعی کلمه فقط شنیده ام صدای خود را صبح یکشنبه قبل از من سمت چپ فیلادلفیا به سر به عقب به LA. فکر نمی کنم برای یک ذره در یک میلیون سال خواهد بود که آخرین مکالمه ما می خواهم. WTF!! من دل شکسته و ویران برادر من!! … مرد من دوست دارم شما در نیار. قلب من می رود به ونسا و بچه ها. من به شما قول می دهم من خود را ادامه میراث مرد!”

شکستن از نمونه های سفارشی پس از مرگ قابل توجه شکل لیکرز موضوع نیست رسمی انتشار اخبار یکشنبه. وب سایت رسمی خود و حساب های رسانه های اجتماعی باقی مانده خفته در طول پنج شنبه و به خوبی به دوشنبه, حتی به عنوان دیگر تیم NBA نوشته تسلیت و به عنوان هزاران نفر از طرفداران فرود بر استیپلز سنتر برای جشن برایانت زندگی و 20 سال کار حرفه ای با لیکرز.

“در مشورت با NBA لیگ این بازی برنامه ریزی شده بین لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز در روز سه شنبه 28 ژانویه خواهد بود به تعویق افتاد و برنامه ریزی برای آینده تاریخ” بیانیه بخوانید. “لس آنجلس لیکرز می خواهم برای تشکر از همه شما برای غلیان احساسات فوق العاده ای از حمایت و همدردی. این یک زمان بسیار دشوار است برای همه ما. ما همچنان به حمایت از برایانت خانواده و به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر آن را به عنوان در دسترس است.”

کمیسر NBA آدم Silver اعلام کرد که مرگ و میر ناشی از برایانت و 13-year-old daughter Gianna در یک بیانیه آماده. زمانی که نقره با صدور بیانیه خود را در مدت کوتاهی پس از 5 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز یکشنبه او تایید کرد که گزارش Gianna برایانت مرده بود حتی اگر مقامات محلی در کالیفرنیا به حال هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد, اسامی قربانیان.

NBA لیگ دفتر در عین حال در مواجهه عمده تدارکاتی معضل به عنوان کلمه برایانت مرگ گسترش اوایل بعد از ظهر یکشنبه. وجود هشت بازی در برنامه از جمله یکی که نوک در 3:30 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا.

با تورنتو رپتورز و سن آنتونیو اسپرز در حال حاضر تحت معمولی خود را warmup روال لیگ تصمیم به ادامه بازی به عنوان برنامه ریزی شده و حتی به عنوان بازیکن و مربیان در ظاهر به برگزاری نمایشگاه نشانه های روشنی از غم و اندوه.

“لحظه به لحظه ما در بر داشت شما می توانید بگویید که تمام انرژی رفت بیرون از اتاق قفل” New Orleans Pelicans مربی آلوین Gentry گفت: قبل از اینکه تیم خود را در زمان دادگاه یکشنبه شب. “وجود دارد بسکتبال است اما نیز وجود دارد و این زندگی واقعی است.”

NBA دریافت هیچ درخواست رسمی از تیم ها برای به تعویق انداختن روز یکشنبه بازی یک فرد با دانش مستقیم از این وضعیت گفت. از احترام به بازیکنان و مربیان لیگ مجاز آن تیم به لغو pregame رسانه در دسترس بودن جلسه برای بازیکنان و برای تسلیم تمام مصاحبه های پخش تا بعد از بازی.

وزن در به تعویق افتادن تصمیم گیری شد این مشکل درگیر در تغییر زمان بسیاری از بازی ها و طبیعت پیچیده تر از ساخت یک قضاوت تماس در یک تراژدی است که می تواند ایستادن به عنوان سابقه در آینده است. عامل دیگری بود برایانت تعهد به بازی; تصمیم سازان می دانستند که او را به خوبی به اعتقاد او را می خواستم نشان می دهد برای رفتن بر روی.

“وجود دارد یک مکالمه کوتاه در مورد لغو” این فرد آشنا با لیگ تفکر گفت: “اما آن را نمی رسیدن به جرم بحرانی است. آن را به طور جدی در نظر گرفته شود.”

لیگ است در موارد نادر آن تغییر برنامه در پاسخ به تراژدی. برای مثال یک بوستون سلتیکز خانه بازی لغو شد در سال 2013 در مدت کوتاهی پس از بمب گذاری در ماراتن بوستون.

لیکرز باید با برنامه به افتخار برایانت با تصویری ادای احترام در آینده بازی با توجه به یک فرد با این تیم است. NBA است که هنوز کاوش در گزینه های به افتخار برایانت اما یک فرد با دانش لیگ تفکر گفت: وضعیت خود را به عنوان یک “Hall of Fame-کالیبر player” حق او را به “یک نوع خاص از به رسمیت شناختن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im