بازیکن NBA J. R. Smith می گوید: او ‘whooped’ مردی که ماشین خود را شکست پنجره میان L. A. ناآرامی

روز یکشنبه اسمیت گفت: به یک دوربین در فیلم او به اشتراک گذاشته شده است که “یکی از این [expletive] سفید پسران نمی دانید که در آن او بود و من را شکست [expletive] پنجره در کامیون من. من را شکست [expletive] — این است که یک منطقه مسکونی وجود ندارد هیچ فروشگاه در اینجا هیچ کدام از آن [expletive] — شکست پنجره من.

“من او را تعقیب و whooped خود” اسمیت ادامه داد. “بنابراین اگر این فیلم بیرون می آید و خانواده آن را ببینید من او را تعقیب و whooped الاغ خود را. او من را شکست پنجره.”

از بیش از 2500 دستگیری بیش از آخر هفته مربوط به تظاهرات در دو ده شهرستانها ایالات متحده نزدیک به یک پنجم شد و در لس آنجلس با توجه به شمارش توسط واشنگتن پست. که شهر شهردار اریک Garcetti گفت شنبه که گارد ملی بود که آنجا مستقر “برای حفظ صلح و امنیت” و او روز یکشنبه تمدید سراسر شهر بود یک شبه حکومت نظامی.

اسمیت کشف شد در لس آنجلس در روز شنبه دوچرخه سواری همراه با سابق خود کلیولند کاوالیرز هم تیمی LeBron James که در حال حاضر نقش برای لس آنجلس لیکرز. یکی دیگر از سابق Cavs هم تیمی اردن کلارکسون از یوتا جاز, ارسال شده یک عکس شنبه که به نظر می رسد برای نشان دادن Smith, ماسک, پیوستن به او و دیگران در راه رفتن با معترضان.

اسمیت نوشته شده در عکس شنبه, برچسب عنوان شده در هالیوود نشان داد که چندین معترض بالای سوخته ، او نوشت: در عنوان “نه عدالت! نه صلح!”

اسمیت سخنان یکشنبه تکرار اتهامات که افراط گرایان گرفته اند استفاده از ناآرامی به شرکت در اعمال خشونت و تخریب است.

“من ناراحت و غضبناک, چون یک بار دیگر مردم سفید co-امید بستن به یک جنبش است که ساخته شده توسط سیاه و سفید مردمی” یک سازمان جامعه در مینیاپولیس گفت: روزانه وحش.

اسمیت اظهار داشت که آنچه که او را به اتهام پنجره-شکن بود و نه یک “جنایت نفرت.”

“I ain’t got هیچ مشکلی با هیچ کس که نمی کردم یک مشکل با من” 15 سال در NBA جانباز گفت. “یک مشکل وجود دارد با [expletive] سیستم آن است. … او نمی دانست که پنجره او را شکست و او خود whooped.”

Smith, 34, شده است یک عامل آزاد پس از او منتشر شد در ماه ژوئیه توسط کاوالیرز, چه کسی به او کمک کرد تا برنده یک عنوان NBA در سال 2016. نظرات خود را پنج شنبه آمد و دو سال به بعد و پس از او متعهد به یاد ماندنی شد در حالی که بازی برای کلیولند در سال 2018 نهایی.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>