در هفته های اخیر, بازیکنان, مطرح کرده اند, انواع نگرانی ها در مورد این طرح از جمله سوالات در مورد ویژگی های ایمنی و بهداشت پروتکل شک و تردید در مورد کیفیت زندگی در پردیس و افزایش ضریب اطمینان که بسکتبال را بازگشت می تواند منحرف کردن اذهان از جریان عدالت اجتماعی شد. یادداشت و کتاب به دنبال زمین مزایای دیزنی خواص و امکانات در حالی که Spruell اشاره کرد که NBA اهداف راه اندازی مجدد شامل “مبارزه با نژادپرستی نظاممند گسترش آموزشی و فرصت های اقتصادی در سراسر جامعه سیاه, تصویب معنی دار پلیس و عدالت کیفری اصلاحات و ترویج بیشتر مشارکت مدنی.”

پس از ورود به دانشگاه همه کارکنان و بازیکنان قرار خواهد گرفت به یک اتاق قرنطینه به مدت 36 ساعت پس از تحت دو جداگانه coronavirus آزمون. در حالی که در محوطه دانشگاه بازیکنان مورد نیاز خواهد بود برای حفظ حداقل شش پا از فاصله اجتماعی و پوشیدن ماسک, مگر اینکه آنها در حال غذا خوردن در اتاق خود خارج و اجتماعی دور و یا به طور فعال درگیر در بسکتبال فعالیت است. هر کس در پردیس نیز خواهد بود “ممنوع از ورود فرد دیگری اتاق خواب با توجه به فضای محدود و کوچکتر حجم از هوا و کمتر تمیز کردن مکرر.”

هر تیم خواهد بود محدود به 35 عضو مسافرت حزب شامل بازیکنان (17) و مربیان و دیگر اجباری نمایندگان مانند یک مربی, یک مربی قدرت یک مدیر تجهیزات امنیتی رسمی و ارشد بسکتبال نماینده. به استخر منابع و محدودیت تعداد کل شرکت کنندگان در NBA را در دسترس پزشکان و سلامت روان حرفه ای و مشترک روابط عمومی کارکنان در محوطه دانشگاه.

22 دعوت تیم را از رقابت در سه بسکتبال امکانات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی — عرصه ویزا ورزشی مرکز و HP Fieldhouse — و استفاده از مجموع هفت امکانات عمل خواهد شد که مجهز به سبد چهار وزن اتاق و یک اتاق آموزش, رزرو فضاهای در سه ساعت طول بلوک در هر روز. به این دلیل که امکانات عمل مشترک هستند, آنها را تمیز قبل و بعد از هر جلسه.

تیم خواهد بود قرار دارد در سه هتل در سراسر جهان دیزنی وسیع اموال. بالا در حال حاضر چهار دانه در هر کنفرانس خواهد اقامت در گران Destino برج پایین چهار حذفی دانه را با استفاده از گران Floridian و شش تیم باقی مانده از جمله واشنگتن ویزاردز را زنده در باشگاه قایق بادبانی.

در این هتل هر تیم باید دسترسی به آموزش خود را در اتاق یک تلویزیون مجهز به اتاق جلسه برای نقد و بررسی فیلم و “انعطاف پذیری فضا” برای معاشرت و جلسات دیگر. هر هتل را نیز باید سرپوشیده “بازیکنان تنها سالن” مجهز به تنیس روی میز و بازی های ویدئویی و یک فضای باز برای کارت بازی و دیگر فعالیت های اجتماعی.

در حالی که هر بازیکن یا کارمند است که برگ های پردیس بدون تصویب خواهد بشود به 10 روز قرنطینه دوره به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus همه دانشگاه ساکنان خواهد شد که دسترسی به, گلف, بولینگ, قایقرانی, زمین تنیس و یک استخر و در حال اجرا مسیرهای پیاده روی به عنوان به خوبی به عنوان دیگر گزینه های سرگرمی مانند فیلم نمایش فیلم و مجموعه های DJ طریق خدمات دربان.

آنها را دریافت خواهید کرد حداقل سه وعده غذا در روز از دیزنی سرآشپزها و قادر خواهد بود به ناهار خوردن در رستوران ها در هتل خواهد بود که محدود به 50 درصد ظرفیت و سرویس کارکنان با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی. بازیکنان نیز خواهد شد که دسترسی به آرایشگران مو braiders, manicurists و pedicurists و همچنین به عنوان پست الکترونیکی و خدمات خشکشویی و آنها اجازه داده می شود به ترتیبات برای تحویل غذا از خود شخصی سرآشپزها در هزینه های خود را.

تیم می رسند در پردیس بعد از جولای 9 و بازی را آغاز ژوئیه 30. هر تیمی که بازی از هشت بازی فصل معنی آنها خواهد بود در محوطه دانشگاه برای بیش از یک ماه است. پس از آن بذر بازی تکمیل شد بازی-بازی برای هشتم بذر را در اوت. 15 و 16 قبل از استاندارد 16-تیم پلی آف آغاز شد و در اوت. 17.

دو تیم خواهد بود در انزوا نگه داشته به مدت تقریبا سه ماه با توجه به این که NBA Finals سپتامبر آغاز خواهد شد. 30 و اجرا می تواند از طریق Oct. 13. هر بازیکن در یک تیم است که پیشرفته گذشته دور اول پلی آف خواهد بود مجاز به رزرو یک اتاق مهمان برای اعضای خانواده به زندگی در محوطه دانشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات