NBA باز می شود مذاکرات برای جولای بازگشت در دیزنی جهان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“اولویت ما همچنان به سلامت و ایمنی از همه درگیر” در این بیانیه گفت: “ما در حال کار با کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی در جامع مجموعه ای از دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که مناسب پروتکل های پزشکی و حمایت در محل هستند.”

NBA است که انتظار می رود به بازگشت به دادگاه در چندین مرحله با توجه به افراد با دانش لیگ تفکر اولیه دوره قرنطینه به جای ورود بازیکنان. بیش از نیمی از NBA 30 تیم بازگشایی عمل خود امکانات برای تمرینات فردی اما دیگران از جمله جادوگران واشنگتن باقی می ماند بسته به دلیل محلی دستور دولت است.

جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی است که بخشی از دیزنی جهان بسته شده است در طول همه گیر اما شایعه شده به یک مقصد بالا برای یک سایت پردیس برای هفته ها به دلیل وسیع طرح ESPN وابستگی و حمایت از دولت های محلی. از 230 هکتار پیچیده است و هزاران نفر از اتاق های هتل ها و امکانات متعدد قادر میزبانی از بازی ها و شیوه های نظری اجازه می دهد NBA برای محدود کردن تماس بین بازیکنان خود را و جهان خارج است. ESPN یکی از NBA عمده همکاران رسانه ای و دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger خطاب به کمیسر NBA آدم و نقره لیگ حکام در ماه آوریل است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) که بازگشایی رستوران ها و سالن های ورزشی و آرایشگاه در ظرفیت محدود دوشنبه گفت: لیگ مانند NBA خواهد شد حمایت کامل از دولت های محلی خود دولت است.

“همه حرفه ای این ورزش در حال رفتن به انجمن خوش آمدید در فلوریدا گفت:” در این ماه. “اگر شما باید یک تیم در یک منطقه که در آن آنها فقط نمی خواهد اجازه دهید آنها را در کار ما پیدا کردن یک محل را برای شما در اینجا در ایالت فلوریدا. ما فکر می کنیم این مهم است و ما می دانیم که می توان آن را با خیال راحت انجام می شود.”

حتی پس از متعدد تدارکاتی سوالات و مسائل ایمنی باقی می ماند برای NBA که هنوز هم می تواند در نظر گرفتن مکان های دیگر مانند لاس وگاس میزبان بازی ها در این تابستان. هنوز مشخص نیست که چگونه بسیاری از تیم ها خواهد بود که در بازی از سر گرفته آیا بازی از سر گرفته خواهد با فصل به طور منظم و یا به طور مستقیم به ادامه برگشتی و یا چه نوع از postseason فرمت خواهد بود استفاده شده است. NBA general مدیران بررسی شد جمعه برای تنظیمات خود را بر روی این موضوعات ورزشی گزارش با طیف گسترده ای از حالات شامل به عنوان گزینه های.

کارشناسان بهداشت عمومی به این نتیجه رسیده اند coronavirus است که منجر به مرگ حداقل 95,000 آمریکایی منتقل می شود بیشتر به راحتی در داخل خانه و در تماس با شرایطی. این شرایط به خصوص به چالش کشیدن به صورت کامل-تماس با ما ورزش است که بازی های برگزار شده در داخل و تیم NBA به این نقطه باید به شدت دستور بازیکنان به تمرین های اجتماعی فاصله در طول تمرینات در امکانات خود را.

تست باقی مانده است یکی دیگر از نگرانی. بازیکنان در حال انتظار برای دریافت متوسط به طور منظم چک و coronavirus آزمون بر خود بازگشت. بینی گرد و خاک روش تست مشاهده شده است به عنوان مهاجم و نتایج آن نیست فوری در حالی که شک و تردید باقی می ماند در مورد اثر بخشی دیگر روش های تست.

یکی دیگر از سوال باز: درجه که دانشگاه را به عنوان یک تابع از بسته حباب. طبعا بازیکنان ترجیح می دهند به یک درجه آزادی حرکت و در یک دنیای ایده آل پیوست توسط خانواده های آنها داده می شود که یک حذفی اجرا می دو ماه گذشته. اما سازماندهی سست محدودیت در حرکات بازیکنان متشکرم و/یا آوردن بیشتر مردم به سایت را افزایش می دهد خطر قرار گرفتن در معرض.

نقره ای هشدار داد اعضای اتحادیه ملی بسکتبال, بازیکنان, انجمن در تماس اخیر است که آنها نیاز به آماده برای امکان از بازیکنان تست مثبت است. لیگ قصد دارد به قرنطینه هر بازیکن که تست مثبت به جای تعلیق بازی به عنوان آن را در ماه مارس زمانی که یوتا جاز مرکز رودی Gobert شد اولین بازیکن برای تست مثبت است. نقره و حکام به دیدار جمعه بیشتر به بحث در مورد بازگشت به برنامه.

اگر بازی نمی رزومه تا اواخر ماه ژوئیه فصل احتمالا به پایان نخواهد رسید تا بعد از روز کارگر. که تاخیر عمده دیگر NBA حوادث از جمله 2020 پیش نویس رایگان آژانس دوره و شروع 2020-21 فصل است که می تواند تحت فشار قرار دادند به ماه دسامبر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>