کمیسر NBA آدم نقره گفت: لیگ و اتحادیه بازیکنان به اشتراک گذاری این باور است که خود را “عمدی عمدی و مشترک” طرح ارائه یک محیط امن حتی اگر فلوریدا گزارش شده حدود 9,000 موارد جدید جمعه.

“ما هیچ چاره ای اما به یاد زنده با این برنامه” نقره گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران خود را برای اولین بار پس از آوریل است. “هیچ گزینه هستند خطر رایگان در حال حاضر. ما نمی تواند نشستن در حاشیه نامحدود و ما باید وفق دهند. من نتیجه گیری نهایی این است که ما نمی تواند پیشی جستن ویروس. در حالی که [حباب] است نفوذ ناپذیر ما در اصل محافظت از موارد در اطراف ما. برای کسانی که به دلایل ما هنوز هم بسیار راحت بودن در اورلاندو است.”

بیش از 300 بازیکنان گزارش شده به تیم در خانه خود را در بازار این هفته برای تست به لیگ وارد فاز 2 از بازگشت آن طرح است. شانزده بازیکن تست مثبت خواهد شد و موضوع به خود قرنطینه در روزهای آینده اگر چه نقره اشاره کرد که هیچ یک از بازیکنان “شد و به طور جدی بیمار در هر راه” و تعداد “تقریبا جایی که ما انتظار” با توجه به سن و جمعیتی روند.

بازیکنان که تست مثبت خواهد شد و پس از آن تحت آزمایش و غربالگری قلبی قبل از آنها پاک خواهد شد برای سفر به فلوریدا. تا کنون چند بازیکن از جمله واشنگتن ویزاردز به جلو دیویس Bertans و لس آنجلس لیکرز گارد Avery Bradley اعلام کرده اند که آنها نمی خواهد بازی.

“من تا حدودی برطرف شده است که تعداد [از تست مثبت] نبود بالاتر” گفت: NBPA مدیر اجرایی میشل رابرتز که در پیوست نقره در کنفرانس تماس بگیرید. “من هم آسوده است که ما تا به حال پیش بینی برای تست بچه ها در حال حاضر. اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان ما انجام شد آنچه آنها باید انجام دهند. یکی [تست مثبت] است بیش از حد بسیاری از, اما 160 خواهد ویرانگر بوده است.”

NBA حباب طرح گذاشته و در 113 صفحه بهداشت ایمنی و پروتکل جلب ستایش از کارشناسان بهداشت عمومی از جمله Anthony S. Fauci, ملت را بالا عفونی-بیماری کارشناس و عضو کاخ سفید را coronavirus نیروی کار به دلیل آن منعکس شده بسیاری از بهترین شیوه های کاهش گسترش ویروس. بازی برگزار خواهد شد در یک سایت پردیس بدون فن. بازیکنان باید تحت آزمایش روزانه و پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله زمانی که آنها در حال بازی نیست. یک تست مثبت درون حباب خواهد شد با یک سخت قرنطینه روش و تماس با ردیابی تلاش و بازی ادامه خواهد داد و بدون بازیکن آسیب دیده خواهد شد که درمان به عنوان اگر او مجروح شد.

حتی پس از شک و تردید در مورد برنامه های نصب شده در این هفته به عنوان فلوریدا coronavirus موارد سر به فلک کشید در بخشی به دلیل برخی از دیزنی کارکنان خواهد شد مجاز به ترک حباب به بازگشت به خانه پس از کار و, در بخشی به دلیل متعدد تیم های دیگر در فلوریدا داشته اند به حالت تعلیق در اردوگاه های آموزشی و شیوه های پس از تست مثبت. پس از نگه داشتن آن روزانه جدید مورد بار تحت 2,000 سراسر آوریل و مه فلوریدا پیشی گرفته 3,000 موارد جدید 18 ژوئن بیش از 5000 در روز چهارشنبه و نزدیک به آمار 9,000 در روز جمعه. اورنج کانتی خانه به دیزنی جهان نیز تا به حال در مورد آن اعداد و رای مثبت به طور چشمگیری افزایش می دهد.

“من احتمالا نمی خواهد که بازی به دلیل ناشناخته رفتن به این وضعیت به نظر می رسد دیوانه در حال حاضر از دیدن بسیاری از موارد جدید” بروکلین نتز به جلو Kevin Durant گفت: DawgTalk پادکست این هفته است. “این خیلی غیر قابل پیش بینی. از آن آسان است برای من می گویند در حال حاضر به خاطر من زخمی [بنابراین من می توانید به هر حال]. من احتمالا سرد [در خانه].”

نقره اذعان لیگ داخلی نگرانی “افزایش یافته است” این هفته گفت: لیگ و بازیکنان “از نزدیک نظارت” تحولات اما او ابراز اعتماد به نفس در حباب مفهوم است. یک “زیر مجموعه” دیزنی کارکنان می تواند در معرض اضافی تست وی افزود: به عنوان یک روش برای اطمینان از سلامت پرسنل در داخل حباب است.

“ما در نهایت آن را باور امن تر خواهد بود در دانشگاه ما نسبت به خاموش کردن آن” نقره گفت: ترک باز احتمال این که یک “گسترش قابل توجه” از coronavirus داخل حباب “ممکن است ما منجر به متوقف” از سر گرفته شود. “ما نمی گوییم full steam ahead مهم نیست که چه اتفاقی می افتد.”

NBA است و نه مجموعه ای از یک آستانه برای زمانی که به جلو و پلاگین اگر در مواجهه با شیوع گسترده. بازیکنان آگاه از حباب ذاتی قطعیت تصمیم گرفتند برای ادامه به هر حال. رابرتز گفت: او می تواند “خواب در شب” دانستن سطح از جزئیات است که قرار بود به سلامت و ایمنی طرح که شامل گسترده امنیتی برای حفظ محیط حباب و تلاش برای مدیریت بازیکنان در سلامت روان.

هنوز این ایده از زندگی و کار در داخل حباب تا سه ماه بدون توانایی آزادانه می آیند و دلهره آور است.

“همه چیز است که اتفاق می افتد برای اولین بار گفت:” شهر اوکلاهما تندر گارد Chris Paul NBPA رئیس جمهور. “ما هرگز در تصویر خودمان بازی شبیه به این.”

بازیکنان متعدد از جمله شبکه گارد Kyrie Irving استدلال کرده اند که از سرگیری بسکتبال می تواند توجه و دور از تلاش ها برای اصلاحات در ادارات پلیس و یا گسترش دادهاند. در یک بیانیه مشترک از NBA و NBPA گفت: “هدف از این فصل راه اندازی مجدد در اورلاندو خواهد بود به اقدام جمعی برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند و ترویج عدالت اجتماعی است.”

بازیکنان درگیر لیگ بر افزایش این تعداد از مدیران و مربیان اضافه کردن مشارکت بین لیگ و سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و راه اندازی یک بنیاد برای حمایت از تلاش ها در جامعه است. در حالی که پل فاش نمی, برنامه های خاص برای بازیکن تظاهرات در طول زمان صرف شده در حباب او افزود که آنها به هیچ وجه قصد شرکت در “خفه شو و دریبل وضعیت است.”

“ما یک گروه از بازیکنان که مطلع … در مورد covid-19 و بی عدالتی های اجتماعی” گفت: Andre Iguodala گرمای میامی رو به جلو و NBPA معاون رئیس جمهور. “هر کس در حال ساخت نوعی قربانی. بسیاری از مردم در آمریکا اصلا شغل در حال حاضر. [بازی] ما باید از این فرصت به عنوان یک فانوس دریایی نور و نشان می دهد ما همدردی می کند.”

جزئیات بیشتر در NBA:

دانلود رایگان مقالات