نیروی دریایی معکوس تصمیم به بازگرداندن کاپیتان هشدار داد که از شیوع کروناویروس در یو اس اس روزولت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

نیروی دریایی ایالات متحده تایید کرده است آن را رعایت تصمیم به آتش کاپیتان ناو یو اس اس روزولت هشدار داد که مقامات در مورد افزایش گسترش عفونت کروناویروس در هیئت مدیره کشتی با توجه به گزارش.

کاپیتان برت Crozier شد رها از وظایف خود را در اوایل ماه آوریل پس از مافوق خود گفت: آنها تا به حال از دست رفته اعتماد به نفس در توانایی های خود را به منجر شود.

نیروی دریایی ایالات متحده رسمی و کنگره aide در جریان بررسی سی ان ان گفت که این پیشنهاد برای کاپیتان به ابقاء در حال حاضر معکوس شده است.

این تحقیقات به این نتیجه رسیدند که سروان Crozier ساخته شده دیگر تصمیم گیری های ضعیف در واکنش به شیوع این منابع گفت: پخش.

این یافته ها که هنوز رتبهدهی نشده است ساخته شده در مکان های عمومی, گزارش گفت که سروان Crozier شده بود رها از فرمان کشتی است اما انتظار می رود در نیروی دریایی است.

اعتصاب فرمانده گروه Rear Admiral استوارت بیکر, سروان Crozier فوری برتر نیز گزارش و باید پاسخگو برای تصمیم گیری و ارتقاء خود را در حال انتظار قرار, منابع, سی ان ان گفت.

قبل از رها بودن از وظیفه خود کاپیتان شده بود اصرار فرماندهان را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از ویروس پردازنده و ارسال نامه ای به نیروی دریایی است که بعد از رسیده مطبوعات بیان کرد که این کشتی ندارد امکانات برای مقابله با شیوع.

“ما در جنگ” سروان Crozier نوشت: در چهار صفحه نامه. “ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی ما ملوانان.”

این Covid-19 شیوع بیماری در نهایت منجر به بیش از 1000 ملوان در کشتی های تست مثبت برای این بیماری مجبور کشتی به اسکله در گوام و قرنطینه هر فرد در هیئت مدیره در چرخش است.

این اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly که بعدها استعفا داد, رها سروان Crozier از وظایف او گفت که او تا به حال نشان داده قضاوت ضعیف توسط گردش این یادداشت به 30 نفر است.

با توجه به سی ان ان به بررسی نیست تقصیر Crozier برای ارسال ایمیل و متصل یادداشت اما برای داشتن بتن حقایق ترک کردن برخی از مخاطبان و هشدار Adm بیکر در پیش است که او آن را ارسال.

چند دفاع مقامات سی ان ان گفت که نیروی دریایی در ابتدا توصیه می شود که سروان Crozier تواند به فرمان حامل های زیر مقدماتی درخواست بعد از آن ماه است.

رسمی مجموعه نگاه به بازگشت به فرمان پس از منابع گفت: پخش آنها اعتماد به نفس او خواهد بود ابقاء اما به نظر می رسد این است که دیگر مورد.

سروان Crozier داده شد ایستاده توسط اعضای 5,000-قوی خدمه به عنوان او را ترک کشتی در ماه آوریل است.

“این یک خطر لازم. آن را قادر خواهد ساخت حامل و هوا بال برای بازگشت جریان به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است در حالی که اطمینان از سلامت و ایمنی ما ملوانان” سروان Crozier گفت: در این یادداشت ،

“نگه داشتن بیش از 4000 زنان و مردان جوان در هیئت مدیره TR یک خطر غیر ضروری و معافیت ایمان با کسانی که ملوانان سپرده به مراقبت از ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات