Naughty Dog در توضیح معنای پشت Ellie تو در ‘تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم,’

“وجود دارد یک دلیل کاربردی برای تو که پوشش گاز” Druckmann گفت: با اشاره به زخم رنج می برد او از آلوده ثابت کرد که او ایمنی نسبت به ویروس در اولین بازی. “این ایده که جوئل القا او نیش خطرناک است. بنابراین او شروع می شود با انجام یک سوختگی شیمیایی.”

برخی در حال حاضر حدس زده است که, اما این نظریه تایید شده است در بازی خود را هنگامی که Ellie confides در دینا او عشق و علاقه در مورد خود او ناشی از سوختگی شیمیایی زیر و چگونه او شده است مخفی کردن ایمنی.

تاتو طراحی شده برای این بازی توسط مستقر در کالیفرنیا هنرمند خال کوبی Natalie Hall بود که دعوت به Naughty Dog, Santa Monica studio پس از این تیم در تلاش برای ضربه زدن به حق زیبایی داخلی. آنها صحبت خود را از طریق تم بازی و سالن حل و فصل در یک بید و سرخس برای طراحی.

“[ناتالی] حتی به خود جلب کرد تا تو در dev بازو به طوری که ما می توانید ببینید که چگونه تصویر می پیچیدن فرم” اشلی Swidowski شیطان سگ شخصیت سرب مفهوم هنرمند گفت.

بید شیفته این تیم به دلیل شباهت آن به یک کرم شب تاب, Druckmann توضیح داد اشاره ای به گروه های شورشی که نام های درون بازی. اما این تصویر نیز نمادی از مرگ و اجبار.

“این ایده از وسواس و کشیده به نور و به طور مداوم به دنبال این چیز” Druckmann گفت. “و این که ما چگونه فکر کردم و همچنین برای بارگذاری صفحه است که فقط پروانه کشیده به یک نور است که نوع نگاه مانند اسپور [روی صفحه نمایش در حال بارگذاری] در اولین بازی. بنابراین آن را احساس مانند یک خواهر و تصویر.”

آن را نشان دهنده “در این رابطه او را با جوئل به زندگی قدیمی خود را,” او گفت:.

نماد است و نه فقط در پوست خود را, اما همچنین حکاکی روی گیتار, یک هدیه از جوئل. بید چاپ بر روی گیتار احساس آنقدر قابل توجه است که این تیم را انتخاب کرد و آن را به عنوان باز و بسته شدن تصویر از بازی.

“در حال حاضر این شب پره در بازوی او یک یادآوری ثابت جوئل” Druckmann گفت. “و که به نظر من بهترین نوع نمادگرایی شما می توانید در یک داستان. این همه مربوط به داستان و تم ها و روابط درون.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات