پریمیر لیگ در انگلستان’ Howie کندریک در خود منعکس postseason خانه اجرا می شود طول می کشد یک حفاری در Astros

“قادر به آمده تا با یک ضربه بود که من در مورد خواب که از آنجایی که من بچه بودم” کندریک گفت: از گرند اسلم در طول اتباع تیم تولید postseason مستند “محتمل” است که برای اولین بار بیش از آخر هفته. “وجود دارد هیچ بیشتر احساس. این بزرگترین لحظه زندگی حرفه ای من. من هنوز هم مورد بحث است که به این روز است. من هنوز هم برجستگی در مورد آن.”

Kendrick تشریح شخصی خود postseason صفحه اصلی اجرای رتبه بندی در طول یک زوم تماس میزبانی MASN خبرنگار دن Kolko پس از طراحی اتباع جهان سری حلقه ها رونمایی شد یکشنبه شب. 36 ساله گفت: قبلی خود را از روی لئامت دادن با داجرز و مبارزات دفاعی او قبلا در NLDS میان است به همین دلیل خود بازی 5 گرند اسلم را تحت الشعاع خود جهان سری هومر.

“هنگامی که شما می توانید کمی از عذاب که همیشه احساس خوب” کندریک گفت Kolko. “بدون این که اجرای خانه ما نمی پیشبرد; ما که در آن ما هستند. واقعا ویژه بود. … همه بود و شمارش ما از کل زمان, اما ما تا به حال بسیاری از لحظات بزرگ, بنابراین بسیاری از بچه ها پله بالا است. قادر به ارائه برخی از امداد رسانی پس از ساخت یک زن و شوهر از اشتباهات است که سری قادر به گرو در اوردن خودم و کمک به تیم ما برنده وجود دارد بدون احساس بیشتری از آن است.”

Kendrick شرکت نمی کنند در اتباع’ حماسه زوم تماس در ماه آوریل زمانی که یک پزشک, برایان دوزیه ضرب دیده بر روی یک سطل زباله می تواند با یک قاشق چوبی به بهم زدن سرگرم کننده در هوستون آستروس برای ورود به سیستم خود-سرقت طرح اما او موفق به دریافت در یک حفاری در دفاع آمریکا لیگ قهرمانان در روز یکشنبه.

“همه انتظار ما برای دریافت steamrolled توسط آستروس اما حتی با آنها را فریب دادن, آنها هنوز هم نمی تواند ما را از” کندریک با لبخند گفت:.

رایان زیمرمن حداکثر Scherzer شان Doolittle و هارون بارت نیز پیوست روز شنبه در تماس با همراه با اتباع مدیر دیو مارتینز و تبادل مربی پل Menhart. بازیکنان و مربیان به طور یکسان گفت: آنها با غلبه بر احساسات در نهایت پس از دیدن طراحی این حلقه که این تیم در اصل برنامه ریزی شده برای دریافت قبل از دومین بازی خانگی این فصل به طور منظم در مارس 4.

“من قصد ندارم به دروغ: من گریه کردم” مارتینز گفت: از اولین بار او را دیدم ، “من واقعا. آن احساسی به عهد به همه این بچه ها حق در اینجا در مقابل من در حال حاضر و آنچه را که آنها در تمام طول سال چه آنها را از طریق رفت.”

“خیلی احساسی فکر کردن در مورد همه چیز که ما را از طریق به عنوان یک تیم در سال گذشته در نهایت گرفتن به آنها مراجعه کنید, حتی اگر آن را فقط از طریق یک صفحه نمایش” Doolittle گفت. “این واقعا خاص و من می دانم که همه ما به دنبال به جلو به عقب با هم دوباره. ما هنوز خوش بینانه در مورد 2020 و در نهایت به دریافت ما به عنوان یک تیم در حال رفتن به واقعا خاص است.”

زیمرمن و Scherzer توافق با Scherzer توصیف تیم نهایی فرد در مراسم و حلقه در مراسم به عنوان “قطعه نهایی برای ما قهرمانی.”

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>