پریمیر لیگ در انگلستان فن reliving 2019 World Series فصل با Strat-O-Matic بازی تخته

در حالی که کار خود را از Centreville خانه برای ماه گذشته Angelotti زدم یک تعداد انگشت شماری از Strat-O-Matic بازی هر چند روز. تا آنجا که ممکن است او به استفاده واقعی از ترکیب اولیه هر یک از اتباع’ 2019 بازی خود را در طول شبیه سازی فصل اما نه هر بازیکن است که در مجموعه گنجانده شده. مثلا Kyle McGowin که ساخته شده یک نقطه شروع برای واشنگتن در اواخر ماه مه ندارد یک کارت تا Angelotti تن به تن Austin Voth به جای.

Angelotti نقش خود و در نتیجه مدیریت هر دو تیم. بازی حدود 20 دقیقه با سه تاس و مربوط به بازیکن کارت تعیین نتیجه از هر در خفاش. نتایج در این کارت ها بر اساس یک بازیکن عملکرد واقعی در فصل قبل پس احتمال یک رول تاس و در نتیجه یک خانه اجرا است که بیشتر برای ژوئن صوت از, می گویند, آدم ایتون.

“هنگامی که من شروع به بازی من, من فقط با استفاده از هر تعویض من را جا” Angelotti گفت. “من سعی کردم به ماندن درست به صدمات بنابراین هنگامی که [گنجینه] ترنر نبود شروع چون او را [با انگشت راست] من نمی خرج کردن به او رسید.”

Angelotti نگه می دارد ردیابی نمره زمین باز یافته توسط زمین باز یافته بر روی یک ورق کاغذ برای هر بازی او پخش می کند.

“من ریشه برای پریمیر لیگ در انگلستان, اما آنها همیشه برنده” گفت: Angelotti یک سرخپوستان فن از کلیولند که نقل مکان کرد و به دی سی منطقه با خانواده اش در سال 2001 و بعد از آن به تصویب رسید اتباع خود را به عنوان لیگ ملی تیم. “این به من کمک می کند عبور زمان برای اطمینان و فقط به من کمک می کند ماندن کمی نزدیک به بیس بال در طول این بحران است.”

با فصل بیس بال به طور نامحدود به حالت تعلیق با توجه به این رمان coronavirus همه گیر Angelotti نیست به تنهایی تبدیل به Strat-O-Matic سلف به, فانتزی, ورزشی برای پر کردن جای خالی. Strat-O-Matic رئیس جمهور آدم Richman که پدر هال تاسیس این شرکت در سال 1961 گفت: خرید و فروش Strat-O-Matic بیس بال هیئت مدیره بازی و دانلود ویندوز بازی شد تا 50 درصد در طول نیمه دوم ماه مارس در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. اعضای جدید در Strat-O-Matic 365 شرکت آنلاین پلت فرم شبیه سازی شد تا 75 درصد از یک سال پیش.

“هدف ما همواره به مردم را یک فرار به مردم برخی از شادی و اتصال مردم به ورزش” Richman گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “در حال حاضر زمانی که وجود دارد هیچ ورزشی که مهم تر از همیشه. … ما هیجان زده هستید اما داشتن آن را در چارچوب آنچه که در آن عجیب و غریب است. ما می خواهیم جهان را بهتر و بهتر کنید به سرعت.”

از طریق سهشنبه, بازی در Strat-O-Matic را شبیه سازی اتباع بودند بالای لیگ ملی شرق با 7-4 رکورد. ویکتور روبلز میزد یک تاول .405 در حالی که گنجینه ترنر گره خورده بود برای لیگ برتری چهار دزد. در شبیه سازی صفحه اصلی بازکن که احتمالا برجسته جهان شبیه سازی شده سری بنر رونمایی استفان عشق ضربه, انفرادی, صفحه اصلی اجرا و زده از 10 در یک 2-1 برنده شدن بیش از متس. وجود دارد هیچ کلمه ای در مورد اینکه آیا او نیز رقصید در ستاره شرق.

در سال 1981 که در آن نقطه Angelotti شد سازماندهی Strat-O-Matic لیگ با دوستان دبیرستان, بازی هیئت مدیره در مرکز یکی دیگر از شبیه سازی بیس بال در زادگاه خود از کلیولند. پس از MLB All-Star Game به تعویق افتاد با توجه به بازیکنان اعتصاب, جان Halpern یک تولید کننده تلویزیون در کلیولند WKYC تن به تن این ایده از بازی Strat-O-Matic بازی در این زمینه در شهرداری ورزشگاه. در جولای 14, تاریخ واقعی همه ستاره بازی برنامه ریزی شده بود به بازی Halpern نورد لیگ ملی به یک 15-2 پیروزی لیگ آمریکا موفق توسط همکار تهیه کننده جیم شافر. سرخپوستان افسانه باب Feller انداخت تشریفاتی برای اولین بار تاس یک گوینده به نام عمل و Strat-O-Matic کارکنان ملبس به داوری دنده ایستاد و به تماشای پشت اندازه هیئت مدیره.

Angelotti بازی ندارد و همان هیاهو اما او را بهانه کرده و با دو تا از بچه ها خود را از دانشگاه ویرجینیا و در پایان ترم خود را از طریق کلاس های آنلاین.

“من نیاز به ماندن آرام و زحمت آنها را پس از [Strat-O-Matic] این است آنچه که من می توانید انجام دهید,” او گفت:.

تا کنون Angelotti را شبیه سازی نیست پس از ازدواج با اتباع’ 2019 فصل است. از طریق 50 بازی خود را Strat-O-پریمیر لیگ در انگلستان بودند 30-20 در حالی که نهایی مسابقات جهانی قهرمان شد 19-31.

“شروع فرشهای بسیار قوی با [پاتریک] Corbin, عشق و [Max] Scherzer,” Angelotti گفت. “این نوع از عجیب و غریب به این می گویند اما اگر آنها منجر شود آن را تقریبا مانند بازی بیش از. چیزی که خارج از غرفه برای من بیشتر است.”

توجه داشته باشید که در Angelotti دارای یک مزیت بزرگ بیش از اوایل سال 2019 دیو مارتینز علاوه بر این واقعیت است که طرفداران و کاربران رسانه نیست تماس برای کار خود را. مسکن دانیل هادسون بود که به دست آورد در سال گذشته مهلت تجارت شده است در Angelotti مجازی اغل گاو یا حشم از شروع فصل و ترور روزنتال — او از بی نهایت عصر — به نظر نمی رسد در بازی به اندازه کافی برای اتباع قبل از اینکه منتشر شد به واجد شرایط برای یک کارت در آخرین مجموعه.

“این امر می تواند وحشتناک اگر او” Angelotti گفت.

Angelotti همسر تری گفت: کارت هزینه تر از او انتظار می رود, اما آنها ساخته شده کامل هدیه تولد, حتی اگر شور و شوق خود را برای نمایشی رول تاس مطابقت ندارد شوهرش.

“وجود دارد یک بازی که در آن ویکتور روبلز آمار یک پیاده روی کردن دو دانه ئی,” نیل Angelotti گفت. “من او را گفتن در مورد آن, و او گفت:” اوه آره که خوب است. برای تلفن های موبایل مانند یک بازی هیجان انگیز است.'”

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im