پریمیر لیگ در انگلستان’ دیو مارتینز کمک می کند تا راه اندازی ‘اقامت در مبارزه با’ ماسک به نفع سلامت کارگران

“تا زمانی که وجود دارد یک واکسن” Doolittle توییتی “بیایید تمرکز بر حفظ هر کس به عنوان امن به عنوان امکان پذیر و به حداقل رساندن خطرات بنابراین ما می توانیم بازی بیس بال دوباره. تا آن زمان به عنوان ما می گویند در سی … #STAYINTHEFIGHT.”

Doolittle نهایی جیر در موضوع ویژه یک عکس از او و همسرش, Eireann دولان پوشیدن ماسک های مزین با کلمات “ماندن در مبارزه” سرود اتباع مدیر دیو مارتینز نکردم فصل گذشته به عنوان تیم خود رفت و از 19-31 به جهان سری قهرمانان.

ماسک یک هدیه از مارتینز که با همکاری BreakingT در طراحی. تمام درآمد حاصل از ماسک های موجود در بسته از سه نفر به 35 دلار سود مستقیم امداد که با این نسخهها کار در ایالات متحده و بیش از 80 کشور دیگر برای تجهیز پزشکان و پرستاران با نجات بخش منابع پزشکی.

“هنگامی که covid-19 شروع به اتفاق می افتد به “ماندن در مبارزه با’ شعار شروع به گرفتن در یک معنای جدید” BreakingT رئیس جمهور جیمی موترام گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “ما شروع به توجه به مردم ارسال عکس از خود را در خود “ماندن در مبارزه با’ پیراهن و ما فکر کردیم که برای یک ماسک خوب محصول را به عنوان به خوبی.”

BreakingT برای اولین بار با همکاری مارتینز در ماه اکتبر زمانی که آن را ساخته شده از “ماندن در مبارزه با” لیوان و تی شرت در طول اتباع’ حذفی اجرا. دو روز پس از واشنگتن برنده سری جهانی, وکیل ثبت علامت تجاری ثبت نام در مارتینز نمایندگی برای کلمه علامت “ماندن در مبارزه” که همچنان تحت بررسی است. موترام گفت مارتینز هیجان زده بود برای همکاری در این ماسک به نفع مستقيم امداد و خواسته است که بسته ارسال می شود به هر یک از بازیکنان خود را.

“این یک پیام به این تیم و این یک پیام برای” موترام گفت. “این یک محصول خوب برای افراد است که مردم می خواهید برای خود, اما آن را نیز به عقب.”

مارتینز در مورد منشاء یکی از مورد علاقه خود را مانتراها در مصاحبه روز دوشنبه در MLB Network.

“هنگامی که ما برای اولین بار شروع به این عبارت — که همه می دانند — ما تلاش شد” مارتینز گفت. “ما رفتن را از طریق برخی از خشن بار در طول فصل است. اما من همیشه احساس می کردم که: “هی چه می دانید ؟ همه چیز را به نوبه خود در اطراف.’ من شنیده عبارت کردم و گفتم: “هی این با ما است. هر روز ما رو از خواب بیدار و ما باید برای ماندن در این مبارزه است.’ این پسر که در زمان و با آن زد.”

مارتینز که گفت او شده گذشت بیش از دو ماه گذشته با تثبیت نرده و پیرایش درختان در 350 هکتار مزرعه در ایالت تنسی آمریکا اذعان کرد که این شعار تبدیل شده است و حتی بیشتر قابل فراتر از میدان بیس بال در هفته های اخیر.

“همه ما در برخی از راه برخی از فرم را به ماندن در این مبارزه” او گفت:. “در حال حاضر یک مثال کامل با این بیماری همه گیر. وجود دارد مردم وجود دارد خطر زندگی خود را هر روز به نگه داشتن بقیه از ما امن و سالم است. من با افتخار از این افراد است. من با افتخار از آنچه که کل این کشور انجام شده است را در پله تا. آن را سخت به عنوان شما بچه ها می دانید گفتن میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم به ماندن در خانه و معاشرت نمی کند. آن را دشوار است. که بخشی از ماندن در این مبارزه است.”

در دیگر سی ورزشی و coronavirus مرتبط با پوشاک, اخبار این هفته پایتخت, عرفا و جادوگران منتشر شد سه جدید, تی شرت طرح روز شنبه به جمع آوری پول برای به یاد ماندنی ورزش و سرگرمی “تغذیه مقدم” صندوق. این صندوق در حال حاضر کمک کرده است تحویل بیش از 7,500 وعده های غذایی به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

جادوگران’ T-پیراهن طراحی شده است به خصوص الهام بخش این برنامه شامل یک صابون دست مالش دست دراز در تیم ‘سی’ لوگو برای ترویج اهمیت شستن دست ها. پایتخت’ ویژگی های طراحی “دستهای خود را” که در آن “واشنگتن” به طور معمول به نظر می رسد بالاتر از این تیم را علامت کلمه در حالی که عرفا’ ویژگی های تی شرت شعار “ما همیشه با هم باشیم.” هر سه T-پیراهن های در دسترس هستند در اینجا.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>