آمریکایی های بومی لغو خورشید رقص و دیگر مراسم فرهنگی برای توقف گسترش coronavirus

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

آمریکایی های بومی در حال لغو خورشید رقص دیگر مراسم فرهنگی برای توقف گسترش coronavirus به عنوان عفونت در میان جوامع بومی شروع به افزایش می یابد.

در اصطلاح Great Plains متحده شمالی و داکوتای جنوبی رهبران جامعه باید قرار داده در این سال برنامه ریزی شده خورشید رقص, روز طولانی تجمعات زمانی که مردم گرد هم می آیند برای جمعی شفا. در جای دیگر صدای انفجار wows یا سنتی تجمعات رفته آنلاین برای کسانی که با دسترسی به اینترنت است.

بومی رهبران می گویند لغو, رویدادهای تصویب به اجرا اجتماعی فاصله بیشتر اثرات رفاه جامعه بسیاری از اعضای آن مبارزه از چالش های بهداشت روانی. حوادث مانند سنتی “عرق” دیگر ممکن است.

این 173,000-قوی ملت ناواهو که خاک شامل بخشی از نیومکزیکو یوتا و آریزونا همچنان در مستند پس از ثبت حداقل 4,800 عفونت و 150 مرگ و میر – بالاترین سرانه ميزان عفونت در کشور است.

در همان زمان جوامع دیگر در سراسر کشور در حال نیروبخش; هفته گذشته حدود 80 عفونت های جدید گزارش شده در داکوتای جنوبی شهر سریع شهر. “آمریکایی های بومی جمعیت است که مبتلا به یک حد بیشتر” سریع شهر شهردار استیو Allender گفت: در یک هفته جلسه.

دونالد Warne, یک پزشک و دانشیار دین در دانشگاه داکوتای شمالی دانشکده علوم پزشکی و بهداشت گفت: قبل از همه گیر زده جوامع بومی در حال حاضر در حال مبارزه با برخی از بدترین ملی نرخ فقر و بیکاری و بدترین دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

در حال حاضر او گفت: به عنوان سیاستمداران استدلال بومی آمریکایی بودند “مرگ غفلت”.

“من نمی نگاه Covid-19 به عنوان یک پزشکی موضوع در جوامع است. این واقعا یک موضوع سیاست و عدالت اجتماعی موضوع گفت:” یک جلسه برگزار شده توسط رابرت وود جانسون بنیاد که با این نسخهها کار بر روی مسائل مربوط به سلامت.

“و به عنوان سرخپوستان آمریکایی ما تنها جمعیت دنیا با یک حق قانونی برای خدمات بهداشتی و درمانی است که بر اساس معاهدات و سایر قوانین و دادگاه عالی تصمیم گیری است که نشان می دهد سرخپوستان آمریکایی رد و بدل زمین و منابع طبیعی برای انواع مختلف خدمات اجتماعی از جمله مسکن آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی است.”

آقای Warne عضو Oglala قبیله لاکوتا از پاین ریج, داکوتای جنوبی گفت: جوامع در تلاش بودند برای محافظت از خود را حتی به عنوان برخی از سیاستمداران به دنبال تضعیف تلاش های خود را.

در اوایل این ماه, داکوتای جنوبی, فرماندار کریستی Noem تهدید به شکایت دو قبایل شایانی رودخانه سو و Oglala سو که بنا تعدادی از موانع و نقاط چک در مسیرهای منتهی به رزرو خود را.

ملت ناواهو دیده است بالاترین سرانه ميزان عفونت در کشور (گتی)

تلاش شد بخشی از یک تلاش گسترده برای محدود کردن گسترش ویروس Ms Noem ادعا قبایل شکسته بود قانون با عدم به صحبت می کنند به مقامات در مورد برنامه های خود را. او یکی از حدود یک و نیم دوجین فرمانداران که تحمیل هیچ مستند اقدامات زمانی که این ویروس رخ داد.

“آن را حتی تا به حال برخی از پیامدهای فرهنگی. ما مراسم مانند خورشید رقص ، بسیاری از کسانی که شده اند به تعویق افتاده و یا لغو این سال است که بسیار غیر معمول است.”

Dr Warne بعد گفت: خورشید رقص که شامل تعدادی از رقصنده و طبل بود و فقط یکی از این حوادث قرار داده ،

“بسیاری از ما درمانگران سنتی و طب مردان در حال حاضر به تعویق انداختن و یا فقط برای لغو این سال است. بسیاری از کسانی که شیوه مقدس دارای پیامدهای فرهنگی,” او گفت:

“با خورشید رقص مردم متعهد به انجام است که برای چهار سال است. بنابراین بسیاری از افرادی که قرار بود در پایان چهار سال تعهد این سال, اما به دلیل همه گیر آن می توانید به تعویق افتاد تا سال آینده.”


مریم اوون که همچنین یک پزشک و کسی که هدایت مرکز آمریکایی هندی و اقلیت سلامت در دانشگاه مینه سوتا گفت: شیوه های فرهنگی و سنت های متنوع توسط جامعه. در عین حال تقریبا تمام شده بود لغو و یا به دیگری منتقل آنلاین.

“ما صدای انفجار wows برگزار می شود توسط بسیاری از قبایل. آنها یک جلسه و یک جشن فرهنگ ما به مسائل جامعه انجام شود,” او گفت: مستقل.

او گفت: تحقیقات نشان داده است رابطه بين حضور در چنین رویدادی مثبت و سلامت روانی اعضای جامعه.

“من نه نگاه به این, اما من حدس می زنم شما می توانید پیدا کردن چیزی مشابه برای برخی از مردم با کلیسا و دین” گفت: Ms مدیون است که در اصل از آلاسکا و یکی از اعضای Tlingit جامعه است.

او افزود: “این نه فقط سنت های خود را, اما آن را در آینده با هم به تمرین سنت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>