“سلام چه خبر Rizz” او می پرسد. “گام بعدی چیست؟”

#NATITUDE برای یک چیز, هشت سال پس از آن اولین بار فنر در unsuspecting در جهان است.

در حالی که Natitude برچسب عمدتا از بین رفته از این تیم مواد تبلیغاتی تا پایان 2014 فصل و جایگزین شد یک پیگیری در سال 2016 ژاکلین Coleman اتباع’ معاون ارشد بازاریابی, پخش و بازی, ارائه, گفت شعار زندگی در قلب و ذهن طرفداران.

“Natitude رفت و هرگز دور” کلمن آغاز شده که با اتباع در سال 2007 گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “مردم هستند که متصل به این تیم همیشه از آن استفاده می شود. ما طرفداران و افرادی که از این منطقه به طور مداوم از آن استفاده می شود. یکی پیگیری برای ما بود در مورد برنده سری جهانی و ما آن را انجام داد.”

کلمن بخشی از جلسه طوفان مغزی است که تولید Natitude در مارس 2012. آن را الهام گرفته شده بود, در بخش, توسط واشنگتن محترم 80-81 رکورد در سال 2011 پس از این تیم به طور متوسط 99 ضرر و زیان بیش از گذشته سه فصل است.

“در پایان [2011] فصل ما رقبای” کلمن به یاد می آورد. “همه چیز منتقل شده برای ما. ما تا به حال انفجاری بازیکنان. ما جسورانه و با اعتماد به نفس و تا به حال یک تیم است که فقط در نهایت تبدیل گوشه. ما را در اتاق بودند ideating صحبت کردن در مورد نگرش خود را و پس از آن ما گفت: این Natitude.’ آن را بسیار معتبر و آلی است.”

“این یک تیم جوان با یک لبه و نگرش” و سپس-پریمیر لیگ در انگلستان افسر ارشد عامل اندی Feffer گفت واشنگتن پست قبل از Natitude رسما با آگهی های مایکل مورس و دنی اسپینوزا. “اما در حال حاضر آن را متفاوت تر از گذشته: آنها با استعداد و آنها به مهارت های لازم برای آن را به عقب. این نوع از لبه و نگرش است Natitude.”

شعار بود قطعا جسورانه نسبت به هر یک از تیم قبلی کمپین های بازاریابی که شامل خوش آمدید صفحه اصلی NatsTown و قرمز خود را در. با وجود آن که اغلب تمسخر توسط تیم مقابل طرفداران و رسانه های اعضا — و بدون شک برخی از ساکنان NatsTown بیش از حد — Natitude کار کرده چون دیوی جانسون تیم رو توسط یک عجول و بی پروا rookie به نام برایس هارپر برنده.

“اتباع در حال بازی با یک جدید با تکبر راه رفتن است که الهام گرفته از جدید خود را شعار خود را مشتعل Natitude یک تماس را به طرفداران پر می ایستد و غرق کردن این گروه قابل توجهی که ریشه برای بازدید از تیم” نیویورک تایمز نوشت: در آوریل 2012.

Feffer راه اندازی “پشت پارک” کمپین در تلاش برای نگه داشتن فیلیز طرفداران از اتباع پارک که فصل. وقتی فیلادلفیا بازدید سی برای اولین بار در اوایل ماه مه ورزشگاه شد rebranded به عنوان “Natitude پارک.” بعد از آن که در سال اتباع میزبانی خود را برای اولین بار “آتش خود را Natitude” توییت کردن.

پس از برنده شدن در 98 بازی و اولین لیگ ملی شرق عنوان در سال 2012 اتباع پسرفت در سال 2013 از دست رفته و برگشتی. Feffer اعلام کرد در ماه سپتامبر که او به ترک سازمان و Natitude به نظر می رسید را ترک کرده با او همراه است. اما به عنوان دفتر مقامات در نظر گرفته شود تازه شعار برای یک دوره جدید تحت اول سال مدیر مت ویلیامز در سال 2014 یک فن نظرسنجی آمد “به شدت به نفع Natitude.”

“و آنچه واقعا مرا شگفت زده شد و آن را جوان و پیر گفت:” جان Guagliano تیم معاونت بازاریابی و پخش در آن زمان است. “گروه جوان قطعا بیش از آن اما قدیمی تر نسخه ی نمایشی بود که هنوز هم بر روی آن و آن را بسیار تفاوت دارد. اگر آنها می دانند که اگر آنها می توانند آن را به خاطر شما با آن باقی بماند.”

Natitude استفاده توسط این تیم در ورزشگاه و در رسانه های اجتماعی از کاهش وجود دارد. برای سال 2017 NLDS از اتباع معرفی جدید ساندویچ به نام Natitude که شامل یک نیم دود سوسیس پتی, خرچنگ مک و پنیر و ویرجینیا هام در یک brioche مستی بود اما زودگذر یادآوری ساده تر از بار قبل از دور اول حذفی خارج شدند و هنجار در نیمی از خیابان.

در طول اتباع’ اجرا حذفی ماه اکتبر گذشته Natitude تجربه یک رنسانس از انواع به عنوان جستجو برای شعار مشخصی در Google Trends و دیرین طرفداران توییتی آن را با غرور و افتخار. کلمن گفت که او و تیم او می دانست که آوردن Natitude به عنوان یک مقام رسمی بخشی از اتباع’ پیام برای سال 2020 بود “درست انجام” پس از واشنگتن جهان سری پیروزی. انتظار برای دیدن این شعار همراه با مارتینز سرود به “رفتن 1-0 هر روز” زیادی در این فصل است.

“شما باید بدانید که قدرت خود را با نام تجاری” کلمن گفت. “… ما بودند دیگر رقبای; ما قهرمانان. [Natitude] این موضوع که روابط همه چیز را با هم. از آن خواهد شد ما روایت.”

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de