اتباع جهان سری حلقه ویژگی 170 الماس, ‘بچه کوسه’ ادای احترام

سمت چپ حلقه ویژگی های نام بازیکن فوق یادبود لینکلن در واشنگتن بنای کاپیتول ساختمان و Jefferson Memorial, با بازیکن شماره زیر. این اعداد رومی MMVI در حال حک شده در زیر کنگره گنبد به نمایندگی از سال 2006 سال لرنر خانواده خریداری شده حق رای دادن.

“اهمیت داشتن آن یاد ساختمان ها و سازه ها و بناهای تاریخی که در حلقه حجم به من” اتباع مدیر کل Mike Rizzo گفت: در طول ارائه در MASN و Nationals.com. “ما در قدرتمند ترین شهر در جهان است و ما در زمان این تیم از یک نوپای حق رای در سال 2006 به قهرمانی جهان در سال 2019. در یک شهر که بسیار دشوار است برای آبکاری ما واقعا گالوانیزه این فن پایه این شهر راهنمایی و رانندگی در کل و من نمی تواند به خودمان افتخار پوشیدن این حلقه در افتخار از آنچه اتفاق افتاده است در اینجا در واشنگتن دی سی بودن مسابقات قهرمانی جهان-کالیبر شهر و آوردن یک 2019 در مسابقات قهرمانی جهان به اتباع.”

سمت راست حلقه ویژگی ها عبارت “مبارزه به پایان رسید” و کمیساریای جایزه همراه با چهار الماس به نمایندگی از این تیم چهار لیگ ملی شرق عناوین و تک یاقوت برای نشان دادن حق رای دادن برای اولین بار سری جهانی قهرمانی. پایین حلقه ویژگی های یکی از اتباع مدیر دیو مارتینز مانتراها — “برو 1-0 در هر روز است.”

“کاملا خیره کننده” مارتینز گفت. “من نمی دانم چه می گویند زمانی که من آن را دیدم. وجود ندارد یک چیز خاص است که خارج از غرفه به من. آن را همه به یاد ماندنی است. … هر الماس نشان دهنده یک بازیکن است. هر روبی نشان دهنده یک مربی است. آن را نشان دهنده تمام سی و طرفداران. این حلقه به معنی به من بیش از هر چیزی فقط به خاطر آنچه که ما از طریق رفت و چگونه ما آن را انجام داد. من ستایش این پسر هر روز به آنچه آنها انجام و تشکر از آنها را برای آنچه که آنها را از طریق رفت. آن آسان نبود اما آنها آن را کشیده و ما شانزه. که حلقه زمانی که من در آن نگاه کنید, من به یاد داشته باشید هر لحظه که اتفاق افتاده است در سال 2019.”

داخل حلقه ویژگی های یک تصویر از یک کوسه به افتخار خراردو Parra پیاده روی تا آهنگ “بچه کوسه” و یک لیست از تیم های اتباع را شکست داد و در مسیر به عنوان.

اتباع در اصل برنامه ریزی شده برای میزبانی یک حلقه مراسم قبل از خود را خانه دوم بازی از فصل به طور منظم مارس 4, اما با فصل بیس بال به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل رمان coronavirus همه گیر تیم منتخب به فاش کردن طرح حلقه در سالگرد زمانی که آنها شروع به چرخش تاریخی از یک 19-31 شروع می شود.

یکشنبه, ارائه, ویژه ضبط پیام از اصلی اتباع چاد کردرو و برایان اشنایدر که ترکیب را برای مراسم اولین گام قبل از بازی 3 از سری جهانی همراه با سابق اتباع Denard Span و آدم LaRoche, Redskins کارفرمایی الکس اسمیت, MLB کمیسر راب مانفرد انسانی و آشپز خوزه آندرس.

“من فکر می کنم تنها چیزی بهتر از دیدن آنها خواهد شد با پوشیدن آنها” Howie Kendrick گفت: در زوم تماس با MASN خبرنگار دن Kolko و چند تن از هم تیمی های خود که به دنبال رونمایی از حلقه طراحی شده است.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im