اتباع خود را جشن دنیای تیتراژ سریال چهار شنبه با یک حلقه مجازی مراسم

“من فکر می کنم آن را مایه تاسف است که ما نمی خواهد آن را انجام دهد در مقابل طرفداران در ورزشگاه, اما من فکر می کنم ما در حال رفتن برای رسیدن به heck از بسیاری بیشتر مردم به انجام آن این راه” اتباع مدیر کل Mike Rizzo گفت MASN خبرنگار دن Kolko. “این یک موفقیت و شادی برای همه برای به اشتراک گذاری در, از آنجا که ما همه درگیر. کل راهنمایی و رانندگی باید از این تیم و باید آنها را به اشتراک گذاری در تمجید.”

اتباع همچنین اعلام کرد آینده والاتر از “غیر محتمل” یک دو بخش تیم تولید فیلم مستند در مورد خود 2019 حذفی اجرا. قسمت 1 که به پوشش لیگ ملی, وحشی, کارت, بازی, بخش سریال و قهرمانی سری اولین شنبه در 7 p. m. به وقت شرق در MASN و Nationals.com. قسمت 2 premiere یکشنبه در 5:30 p. m. به وقت شرق جلوتر از حلقه مجازی مراسم در همان سیستم عامل است. MLB تولید جهانی سری مستند که برای اولین بار در دسامبر اما آن را برجسته تنها سه قطعه از فیلم های منحصر به فرد که همه متمرکز در واشنگتن حریف Houston Astros.

اتباع مدیر دیو مارتینز و اولین baseman Ryan زیمرمن در میان دیگر مهمانان که پیوست Kolko زیر در روز سه شنبه اطلاعیه در یک نسخه ویژه از “Kolko و دوستان.” مارتینز که تیم یک فصل-بدترین 12 بازی تحت .500 در 24 مه سال گذشته گفت: حلقه مراسم خواهد بود “بسیار حماسی بسیار عاطفی لحظه.” زیمرمن گفت: بازیکنان هیجان زده هستند تا در نهایت طراحی و امیدوار آنها خواهد شد در واقع دریافت حلقه ها “هر چه زودتر به جای بعد.”

“هیچ کس نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد با این سال” زیمرمن گفت: از بیس بال پتانسیل بازگشت. “حتی اگر ما بازی است که همه ما امیدوار هستند وجود دارد احتمالا نمی خواهید به طرفداران در می ایستد. ما در تلاش برای فکر می کنم از یک راه است که ما می تواند بازیکنان خود را حلقه یا حلقه های خود را و همچنین اجازه دهید طرفداران بخشی از آن است.”

روز یکشنبه مراسم کمک خواهد کرد که به نفع NATS4GOOD جامعه پاسخ صندوق. طرفداران که اهدا آنلاین و یا از طریق متن در طول ارائه خواهد شد یک فرصت برای به اشتراک گذاشتن یک پیام پشتیبانی با انتخاب پیام های ویژه در طول برنامه.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>