اتباع به کاهش جزئی leaguers’ پرداخت به 300 $در هر هفته در ماه ژوئن

در پایان ماه مارس لیگ اصلی بیس بال اعلام کرد که آن را خواهد پرداخت جزئی leaguers 400 دلار در هر هفته از طریق پایان ماه مه. پس از آن خواهد بود تا به فرد باشگاه برای تصمیم گیری در مورد نحوه جبران آنها جزئی leaguers در حالی که ورزش متوقف شده است چرا که از رمان coronavirus بیماری همه گیر. در حال حاضر به عنوان ماه ژوئن آغاز می شود و تیم در حال دست زدن به این وضعیت از راه های مختلفی با اتباع تصمیم گیری برای هر دو تر و تمیز هفتگی حق الزحمه و وابسته به فهرست اسامی.

در مقابل کانزاس سیتی رویالز, مینه سوتا, دوقلو, Houston Astros و Cincinnati Reds خواهد پرداخت خود را جزئی leaguers 400 دلار در هر هفته از طریق اوت زمانی که فصل خود را به پایان رسید و هفته گذشته اعلام کرد که هیچ بازیکن منتشر خواهد شد. اوکلند دو و میدانی رفت و در مسیر تبدیل شدن به تنها تیم به توقف جزئی لیگ حق الزحمه ها در کامپیوتر است.

به 400 دلار در هر هفته است که خیلی بیشتر از جزئی leaguers دریافت در بهار آموزش دیم در چک. بازیکنان انتظار می رود برای شروع به دریافت منظم حقوق در اواسط ماه آوریل زمانی که جزئی لیگ برتر فصل قرار بود به شروع قبل از آن از خط خارج با این بیماری همه گیر. حداقل حقوق و دستمزد برای یک کلاس یک بازیکن شد $5,800 کامل فصل پنج ماهه در سال 2019 اما این تعداد به افزایش انتظار می رود در سال 2020 است. به دلیل وضعیت شغلی مربوطه خود را با باشگاه های جزئی بازیکنان لیگ برتر نشده اند قادر به درخواست برای بیکاری در چند ماه گذشته ،

جزئی بازیکنان لیگ برتر استفاده می شود برای سهمیه بندی پول در طول فصل حتی در حالت عادی سال — دستمزد کم نبود یک اتحادیه و متناوب غذا پول خود را از باشگاه های مداوم مسائل. عدم بیس بال است و پیچیده در حال حاضر شرایط مالی سختی و در حال حاضر اتباع’ minor بازیکنان لیگ برتر می دانید دقیقا چه آن را مانند نگاه در ماه ژوئن.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>