اتباع بهار, آموزش نوت بوک: چرا حلاجی گنج ترنر سوم یک سناریو بعید است

لطفا نگه داشتن رسیدن در توییتر و یا از طریق ایمیل — [email protected] — اگر وجود دارد هر چیزی که شما می خواهم برای دیدن در آینده اتباع بهار, آموزش نوت بوک. این طرح برای استفاده از پاسخ های خود را در یک کیسه مراسلات پستی-نوع فرمت در آینده نزدیک و بازخورد نیز کمک به شکل دادن به درک ما از آنچه شما خوانندگان علاقه مند است.

همه واکنش ها به ایده گنج ترنر ضربه سوم وجود دارد و بسیاری از ترنر بود تا حد اکثر گفتن: 26 سال shortstop فکر آن را یک شوخی بود. او در یکی-خفاش — یکی! — در آن نقطه در سراسر پنج سال کار حرفه ای. او تقریبا تمام فصل گذشته پنبه حلاجی شده برای اولین بار در مقابل آدم ایتون و 1,572 فتح کند گرفته شد حرفه ای بشقاب حضور در leadoff نقطه. او در غیر این صورت ضربه دوم (444 حرفه ای صفحه ظاهر) ششم (52) و هفتم (20).

مدیر دیو مارتینز اولین شناور ترنر به عنوان نامزد احتمالی برای سومین نقطه در صف در اواسط ژانویه. اتباع شده اند به دنبال یکی از آنتونی رندن ترک ترک یک ستاره به اندازه دهانه در وسط سفارش خود را. پس از شروع بهار, آموزش مارتینز شده تلاش ویکتور روبلز خود را به عنوان leadoff خمیر که پس از آن فعال کردن ترنر به اسلاید یک زن و شوهر نقاط پایین. بالای صف در آن صورت خواهد بود Robles, Eaton, ترنر و خوان صوت. این امر نیاز به روبلز در نظر گرفتن گام بعدی و بطور قابل توجهی بهبود خود را بر پایه درصد است. در عین حال نیز وجود دارد یک دلیل مارتینز ترجیح می دهند برای جلوگیری از این نگاه است.

ترنر یکی از لیگ موثر ترین پایگاه stealers به پایان رسید و سال گذشته با 35 دزد در 40 تلاش است. بود که پس از پیشرو لیگ ملی با 43 دزد در سال 2018 است. اما اگر او بودند هدف قرار دادن در مقابل صوت و شد در اولین مارتینز احساس ترنر می تواند تبدیل به مردد به اجرا. باز در پایه اول ممکن است وادار کوزه به کار در اطراف صوت را ترس از خفاش. بهترین سناریو این است که ترنر پنبه حلاجی شده پیش از یتن صدا موقعیتی hitter وظیفه استفاده می شود که برای دادن ترنر یک فرصت برای سرقت.

که برگ مارتینز بدون یک مجموعه راه حل است و او در حال حاضر با توجه به دیگران است. Howie Kendrick و رایان زیمرمن نامزدها اما از آنجایی که آنها جوخه بازیکنان مارتینز به احتمال زیاد می خواهید نسبتا بالا سازگار چهار. و به همین دلیل است این است که محدود به پایان Starlin کاسترو پنبه حلاجی شده ، 29 سال انتظار می رود که واشنگتن روزمره دوم baseman و نشان داد یک مخلوط جامد از قدرت و مخاطب نسبت به پایان 2019. آن را پس از گردابی به ماه که در آن او ضربه .254 و او به پایان رسید نیمه دوم با 16 خانه اجرا می شود و یک .302/.334/.588 اسلش خط.

این سربازان ارتش آمد و هنگامی که او خود را باز کرد موضع و متعهد به کشیدن توپ در هوا است. اگر او هنوز هم که hitter وظیفه و یا حداقل برخی از نسخه از آن او پروفیل های خوبی ضربه سوم بین ایتون و صوت. سپس ترنر باقی می ماند می تواند در leadoff موقعیت یک نقطه است که حس می کند خیلی بیشتر.

ایتون نگه می دارد سرهم بند با گشاد گشاد راه رفتن اوو به احتمال زیاد نگه دارید انجام این کار به عنوان بهار پیشرفت می کند. در طول NLCS در ماه اکتبر زمانی که یتن تلاش شد در بشقاب او رفت و به او ضربه مربی کوین که پیشنهاد او از بین بردن گشاد گشاد راه رفتن او در دسترس نباشد. ایتون تلاش کرده است که “هیچ گام” hitter وظیفه خود را در سراسر زندگی حرفه ای و پس از ساخت نیشگون گرفتن و کشیدن batted .320 با دو homers و شش RBI در جهان سری. که رویکرد او را به حال چیدن پای خود را یک اینچ از زمین و رها کردن آن را به خاک قبل از حرکت. اما در حالی که رو زنده تبادل چند روز گذشته ایتون استفاده کرده است بالاتر پا لگد که به نظر می رسد نزدیک به آنچه که او را برای بیشتر از فصل گذشته است.

شده است وجود دارد برخی از نور وزوز درون سازمان و اطراف 25 ساله مسکن Jhonatan آلمانی. چند تن از اعضای دفتر مقابل پیشنهاد کرده اند نگه داشتن چشم در او. چند بازیکن ذکر کرده اند این جنبش و deceptiveness از مسائل خود را. آلمانی اهل جمهوری دومینیکن است nonroster invitee پس از excelling با کلاس AA هریسبورگ سناتور در تابستان گذشته. او تا به حال یک 2.08 عصر در 13 نوبت رفت و فقط یک خمیر و اجازه نمی دهد یک خانه اجرا شود در حالی که تبادل برای سناتورهای.

آلمانی fastball نشسته بین 94 و 96 mph اما گسترش آزادی او باعث می شود آن را به نظر می رسد سریع تر است. جالب ترس Barrera با اشاره به او پنج شنبه و گفت: “کسانی هستند که طولانی ترین اسلحه من تا کنون دیده اند!” آنها حتی به نظر می رسد نامتناسب به خود 6-پا-4 قاب. اما آنها آن را تا گرمای خود را به نظر می رسد چند کنه سریع تر و hitters توجه کنید. یک بازیکن که با آن مواجه آلمانی در زنده پنبه حلاجی تمرین رفت با wide-eyed ارزیابی: “آن نباید بیش از حد طولانی قبل از او در نشان می دهد.”

JB پوسته است یک شوت به اتباع اما کهنه می تواند مفید باشد که در این سازمان است. پوسته, 32, دو راه بازیکنی که زمین و نقش خود. او انداخته فقط دو نوبت در لیگ حرفه ای — یکی در سال 2016 دیگر در سال گذشته با دزدان دریایی پیتسبورگ — اما اتباع کار کرده اند و او را بر روی تپه. او در غیر این صورت دریافت پراکنده در خفاش در پیتسبورگ در سال 2019 ساخت 10 حضور در سمت راست میدان هفت در سمت چپ و سه در مرکز.

حاشیه های دو طرفه بازیکنان جذاب تر پس از سراسیمگی از تغییر حکومت. فهرستی از گسترش به 26 بازیکنان و تیم می تواند حداکثر از 13 کوزه. اما یک راه دو بازیکن حساب نمی آید که نسبت به کل است که می تواند اجازه می دهد باشگاه به دزدکی حرکت کردن یکی دیگر از بازو به مخلوط. و است که می تواند محتاطانه با محدودیت های جدید در زمانی که موقعیت بازیکن می تواند زمین. آنها استفاده می شود مجاز به بدون توجه به این وضعیت است. اما MLB اصلاح شده است که و در حال حاضر موقعیت بازیکنان تنها می تواند در زمین فوق العاده نوبت و یا اگر تیم خود را جلوتر و یا با حداقل شش اجرا می شود.

که اصلاح نمی شود به دو راه بازیکنان و آن این است چگونه پوسته باعث می شود در مورد او. می توان گفت که او می خواهم مشخصه بهتر در AL تیم, از آنجایی که آنها به طور معمول نمی نیاز به پنج نیمکت بازیکنان در بازی داده شده است. هنوز پوسته است که با اتباع دیگر غیر فهرستی invitee و این شانس را به زمین و ضربه چپ دست این بهار.

“این می تواند یک سلاح او گفت:” از دو راه توانایی اضافه کرد: “اگر شما می توانید که 26th مرد بود یک مرد شما می توانید پرتاب در آن وجود دارد نه فقط blowout بازی من فکر می کنم آن را به شما کمک کند ، اگر شما می توانید صرفه جویی 20 تا 30 نوبت خود را در اواخر باز یافته و همه خود را دیگر [ضد] که یک معامله بزرگ است.”

سام Fortier کمک به این گزارش.

جزئیات بیشتر در مورد اتباع:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>