اتباع بهار, آموزش نوت بوک: افکار خود را در سه خمیر حداقل قانون

داخل اتباع’ محل باشگاه وانجمن اجماع بر روی بیس جدید سه-خمیر-حداقل حکومت برای رهایی کوزه دو جانبه: بد برای ورزش خوب برای واشنگتن است.

پس از صحبت با یک تعداد انگشت شماری از بین برنده های این هفته روشن است که آنها نمی فکر می کنم این خواهد شد که آن اثر در نظر گرفته شده. لیگ اصلی بیس بال اجرا جدید سه-خمیر-حداقل حکومت در آن تلاش برای تسریع سرعت بازی. برخی از تفاوت های ظریف هستند که یک مسکن همیشه می توانید حذف می شود پس از یک زمین باز یافته — حتی اگر او نشده مواجه سه مورد و عمدی راه رفتن نیست تعداد نسبت به حداقل. ایده این است که اگر تیم نمی تواند با استفاده از bullpens به مسابقه تا یک خمیر در یک زمان چند دقیقه خواهد بود, اصلاح کرده, از طول بازی. اما بازیکنان این باور است که تفاوت ناچیز خواهد بود و در حال bummed برای دیدن هر استراتژی حذف شده است.

آنها را به باور این را به نفع اتباع در چند راه. انتظار می رود اغل گاو یا حشم کامل از بین برنده با نزدیک به حتی انشعابات. خواهد هریس موثر است در برابر هر دو سمت راست و چپ دست ممکن است. همان رفت و برای دانیل هادسون در فصل گذشته. واشنگتن دوست دارد سرگردان Suero آن برش-تاب righty برابر hitters در هر دو طرف از صفحه. تنر Rainey یک علامت سوال به دلیل چپی خرد او در فصل گذشته (یک .942 بر-پایه-plus-ضربه زنی در صد در مقابل .526 برای righties). Lefty Roenis الیاس که تا به حال مخدوش مشکل بازنشستگی righties در سال 2019 است جامد انشعابات در شش سال کار حرفه ای. در نظریه او یک پارچ اتباع خواهد نگرانی در مورد با-خمیر حداقل. اما یک نمونه بزرگتر از اندازه نشان می دهد در غیر این صورت.

الیاس حرفه ای اعداد برابر مواجهه با راست دست hitters: .244 طور متوسط پنبه حلاجی شده/.318 بر پایه درصد/.399 ضربه زنی در صد.

الیاس حرفه ای اعداد رو در برابر چپ دست hitters: .262/.342/.398.

عامل اتباع جرم و عمق دیدگاه های خود را نیمکت و آنها شروع به واقعا دوست دارم این قانون است. مدیر دیو مارتینز تصور واشنگتن مواجه است یک چپ دست استارت و استارت است که در نهایت رها با یک راست دست و مسکن. شانس خوب وجود دارد مارتینز را هم اریک تیمز (قدرتمند چپ) و Asdrúbal کبررا (یک سوئیچ hitter) در دسترس پلاگین در بسته است که بخشی از این نظم است که با توجه به بالا. و اگر مارتینز تصمیم به استفاده از هر دو تیمز و Cabrera از, شلیک دو خرج کردن hitters در یک زمین باز یافته های مسکن را به تحمل کج matchups.

که ما به ارمغان می آورد آخرین امتیاز های ساخته شده توسط اعضای اتباع’ اغل گاو یا حشم: این اجتناب ناپذیر است که تیم را نگاه کنید برای مقابله با این اقدام در صورت لزوم. حتی اگر عمدی پیاده روی به حساب نمی کند به عنوان یک خمیر رو یک مسکن اشاره کرد که “غیر عمدی و عمدی پیاده شده اند بخشی از این بازی برای همیشه.” اگر پایگاه های خالی بودند و یک رقابت کاملا اریب هیچ چیز متوقف کردن مسکن از دفن چهار زمین در خاک به موضوع یک پاس رایگان. یک مسکن شوخی که او فقط می خواهد به چاک چهار fastballs 10 فوت بالاتر گیر سر اگر او تا به حال برای دادن خمیر مطلقا هیچ فرصتی برای ضربه.

یکی دیگر از عارضه اطراف آسیب. اگر یک تیم در یک نقطه و یک پارچ گیر بر روی تپه چگونه می تواند از داوران کشف جعلی آسیب ناشی از یک یک ؟ از مسکن می تواند با گرفتن بازوی خود و خروج از بازی و پس از آن باشگاه می تواند اعلام کند او برای احتیاطی دلیل است که نمی خواهد نیاز به یک سفر به مجروح شدن لیست. یک اتباع مسکن پیشنهاد دادن هر یک پارچ “عبور آزاد” در هر فصل پس از آن نیاز به او را برای رفتن به IL — برای حداقل 15 روز روی لئامت دادن — هر زمان او در حال زیرنویس کردن نگرانی های بهداشتی.

این نگرانی با بیس آخرین تلاش خود را برای بهبود در زمینه محصول. ما به زودی خواهید ببینید چگونه توجیه آنها.

مارتینز نشان داد که حداکثر Scherzer خواهد بود بر روی تپه برای اتباع’ نمایشگاه بازی برابر هوستون آستروس در روز شنبه. رقابت میان می آید نشانه-سرقت رسوایی است که پوشانده بیس بال کلی و تیم مشترک تاسیسات در وست پالم بیچ به طور خاص. مارتینز به خبرنگاران گفت که Scherzer است “قاطعانه در مورد اول بودن مرد در خارج وجود دارد” و آس آماده خواهد شد با پرتاب یک زندگی اغل گاو یا حشم جلسه در طول هفته. مارتینز خود را در مقام تصمیم گیری بر اساس چه Scherzer بازو پاسخ می دهد.

یک عنصر منحصر به فرد از بهار آموزش تعامل بین جانبازان و جزئی leaguers. پس از چند روز تمرین Stephen عشق و ویل کرو نشسته در صندلی تاشو و مورد بحث و تبادل تفاوت های ظریف از جمله چگونه به بهترین استفاده از یک اسلاید مرحله با یک دونده در پایه اول. کرو است که 25 سال righty که در پایان فصل گذشته با کلاس AAA فرزنو. عشق است که حاکم جهان سری MVP. مشابه مکالمه در اغل گاو یا حشم هفته گذشته هنگامی که شان Doolittle, a 33-year-old نزدیک خواسته Jakson Reetz 24 ساله گیر برای پیشنهادات و انتقادات خود fastball.

در ماه مارس گذشته کرو به نام بهار آموزش به “PhD course” در تبادل. او و Reetz فقط دو تا از بسیاری از بازیکنان جوان بهره گیری کامل.

Suero یک 28 ساله مسکن ها نمایش داده می شود تطبیق پذیری بحرانی بعد از ظهر یکشنبه. گیر Welington Castillo نیاز به کوتاه کردن مو. بنابراین Suero کردم یک جفت از کلیپرز قرار داده Castillo در یک صندلی در حمام و به کار رفت. این درو جمعیت آمریکای لاتین بازیکنان و الیاس بومی کوبا فریاد زد که “Latino فروشگاه!”

هوگو Tandron شناخته شده در اطراف بیس بال به عنوان “آب” آرایشگر — قرار است برای بازدید از میامی در روز چهارشنبه. که یک اتفاق معمولی در بهار آموزش و هنگام آب است و تنها 70 مایل دور اما به نظر می رسد Suero در تلاش است به قطع به پایه مشتری خود را.

وجود دارد یک جایزه به اتباع’ محل باشگاه وانجمن, اما آن را به یکی از شما احتمالا فکر می کنم آن است. برندگان سال گذشته فوتبال فانتزی لیگ برتر تا به حال نام خود را حک شده بر روی یک ماکت از NFL وینس لومباردی جایزه. گیر یان گومز و پنبه حلاجی تمرین پارچ علی Modami شرکت موفق این تیم که موفق به کسب عنوان. اما آنها پیوست و در سخت افزار توسط یک قطعه از نوار با “گنج ترنر” بر روی آن نوشته شده. سوء ظن در میان بازیکنان است که shortstop قرار داده و آن را در وجود خود است. یک فرد آشنا با نهایی جدول رده بندی نشان داد ترنر تیم بسیار خوب است.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>