اتباع’ Ryan زیمرمن شروع می شود صندوق برای کارگران بهداشت و درمان با $100K هدیه

این گروه را تشویق می کردند. زیمرمن توضیح داد که چرا آنها وجود دارد.

“شما بچه ها انجام می دهند بسیار برای جامعه و شما احتمالا نمی تواند به شنیدن از خارج بیمارستان بسیار,” زیمرمن گفت. “ما فقط می خواستم به شما اجازه می دانم که نه تنها ما چقدر درک آنچه شما انجام می دهند اما هر کس در منطقه قدردانی آنچه شما انجام می دهند. رفتن در آن وجود دارد هر روز و قرار دادن زندگی خود و خانواده خود را از زندگی در معرض خطر برای کمک به نجات زندگی افراد دیگر بسیار خاص است.”

با آن Zimmermans ساخته شده خود را از آخرین در یک سری از کمک های مالی — برخی از 450 وعده های غذایی برای مراقبت از سلامت کارگران و خانواده های آنان — که آنها امید به رشد دادن متحرک در سراسر واشنگتن جامعه ورزش در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. روز دوشنبه اتباع اول baseman اعلام کرد او شروع به یک صندوق است که در ادامه به توزیع وعده های غذایی و در نهایت آوردن لوازم مورد نیاز برای کارگران در Inova بهداشت امکانات در سراسر شمال ویرجینیا.

این Zimmermans اولیه برای هدیه: $100,000. هدف برای آنچه که آنها خواستار جوانب مثبت برای قهرمانان Covid-19 صندوق امداد: 250.000 دلار با کمک ورزشکاران از همه واشنگتن را تیم های ورزشی حرفه ای. امید: درخواست, هدیه, هر دو بزرگ و کوچک برای ایجاد و حفظ یک هدیه ای است که می تواند کمک به هر دو خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و خانواده های آنان از طریق این بحران است.

“امیدوارم آن را گلوله برفی” زیمرمن گفت: از طریق تلفن بعد از ظهر دوشنبه. “من قصد دارم برای رسیدن به رفقا من در تیم های دیگر. شما شنیدن در مورد ورزشکاران و مشاهیر و انجام کارهای بزرگ در طول این همه اما آن نوع از این یکی آف. که بزرگ است. که کمک می کند. اما اگر ما می تواند همه را با هم از این تیم های مختلف ما ممکن است قادر به انجام کاری است که برخی از قدرت ماندن و ممکن است قادر به رشد است.”

حدود 130 مراقبت های بهداشتی کارگران در Inova, Fairfax, در, Falls Church, احساس تاثیر. در طول تماس های ویدئویی مریم گلی Bolte, Inova رئیس انسان دوستی افسر و رئیس جمهور از Inova بهداشت و درمان بنیاد تماشا به عنوان پزشکان و پرستاران پاک اشک از چشم خود و نماز آیات گفت: با تشکر از شما با دست خود. این گروه 2½ ساعت از رفتن به خانه برای شب. آنها شنیده ام که غذاهای گرم در انتظار آنها است. آن مهم است.

“یکی از تیم های تا به حال فقط یک واقعا سخت تغییر” Bolte گفت. “این را به آنها داد که افزایش فوق العاده آنها مورد نیاز برای به پایان شیفت قوی است. این یک یادآوری است که مردم پشت سر آنها هستند که گاهی اوقات می توانید از دست داد. من متون و ایمیل های پس از آن: “من می توانم آن را باور نمی. چه هدیه ای باور نکردنی. ما بسیار مفتخر و ممتاز به رسمیت شناخته شود که در راه است.” “

یکی از پیام های Bolte دریافت کرده بود از پاتریشیا هیل ارشد پرستاری افسر.

“قلبی با تشکر از رایان و همسرش” متن خوانده شده در بخش. “ملاحظه خود را سخاوت در میان این بی سابقه بار لمس نه تنها قلب تیم ما اما روحیه خود را به عنوان به خوبی. انرژی در این واحد پس از اتصال خود را با رایان و همسرش قابل لمس بود! واقعا حاوی یک احساس تعلق به جامعه و صمیمانه قدردانی.”

که دقیقا Zimmermans’ قصد.

پس از توقیف اتباع خود بهار مرکز آموزش در وست پالم بیچ فلوریدا., ماه گذشته و Zimmermans بازگشت به خود مکلین خانه و حل و فصل را به یک روال با دو دختر جوان (زن و شوهر نیز دارای یک پسر در راه) آنها شروع به بحث در مورد راه هایی که ممکن است کمک کند در طول این بحران بهداشت عمومی. زیمرمن گفت که او صحبت کردن با گرگ, Trimble, یک دوست نزدیک خانواده که یک پزشک در Inova فیرفکس.

آنها شروع به بحث در مورد استرس که تحت مراقبت های بهداشتی حرفه ای در حال کار و Zimmermans تصمیم ارائه پشتیبانی برای آنها ممکن است بهترین راه برای کمک به. آنها شروع با وعده های غذایی, اما آنها انتظار می رود به گسترش به تجهیزات حفاظت فردی به عنوان نیاز می رسند.

“بدیهی است که مردم در بیمارستان ها نه تنها بسیار overworked و اجرا به زمین, اما زمانی که شما فکر می کنم در مورد آنچه آنها در حال انجام آن شگفت انگیز است” زیمرمن گفت. “هر کس دیگری است که دور ماندن از هر کسی که حتی سرفه. این افراد به معنای واقعی کلمه در حال اجرا را به اتاق با مردم است که آنها می دانند که باید این ویروس و در حال تلاش برای صرفه جویی در زندگی خود با بی اعتنایی به خود و خانواده خود را. و ما واقعا نمی تواند آنها را ببینید آن را انجام می دهند. شما نمی توانید پنج بالا آنها را. شما نمی توانید بگویید که آنها’،’ “

در حال حاضر این ترفند می شود گسترش تلاش برای شامل سایر ورزشکاران از سراسر واشنگتن در صحنه های ورزشی و همچنین هدایت منابع مالی به مناطق بيمارستان بیشتر به آنها نیاز دارید. ارائه وعده های غذایی و به خصوص با توجه به نقش بهداشت و درمان کارگران و خانواده ها در مبارزه با این بیماری همه گیر “می تواند روحیه” Bolte گفت. اما برای یک سیستم است که به اتمام رسانده است نزدیک به 5000 coronavirus آزمون و در حال حاضر حدود 200 covid-19 بيمار در امکانات آن وجود دارد با فشار دادن بیشتر نیاز به آمده است.

“ما نیاز به نگه داشتن مردم در امن و برآورده کردن نیازهای حیاتی” او گفت:. “همانطور که شاهد بودیم قیمت-درآوردن, چالش های دسترسی به PPE در حال حاضر یک چیز واقعی است. توانایی وجوه امن است که اجازه می دهد تا ما بلافاصله پس از دریافت منابع بسیار مهم است.”

بعدی: بیشتر ورزشکاران — و بیشتر کمک های مالی دوره است. MASN نتیجه اجرای آن از اتباع postseason بازی از پاییز گذشته در سه شنبه شب با یک برنامه تکراری پخش از واشنگتن پیروزی بر Houston Astros در بازی 7 از سری جهانی. زیمرمن برنامه ریزی شده بود به تماشا و دنبال کنید با MASN میزبان دن Kolko در رسانه های اجتماعی.

“ما ممکن است برخی از رفقا به من بپیوندید” زیمرمن گفت.

که می تواند کمک به جوانب مثبت برای قهرمانان که قرار بود با کمک از طریق آژانس است که نشان دهنده زیمرمن کا. کا را پایه و اساس کار با مواد غذایی محلی گروه SuperFd و محیط زیست Caters برای تامین وعده های غذایی. کلمه حتی گسترش سهشنبه و واشنگتن پایتخت مرکز Nicklas Backstrom ساخته شده بود پنج رقم کمک مالی. هر دو زیمرمن و Bolte اشاره کرد هر چند که شما اصلا نیاز به یک ورزشکار حرفه ای حقوق و دستمزد به تاثیر. یک وعده غذایی هزینه $10; یک ماسک صورت $5.

“هم تیمی های من خیلی آسان است,” زیمرمن گفت. “اما هدر و من فقط متوجه شدم انگار واقعا هرگز یک چیز که آن را به ارمغان آورد همه ورزشکاران در دی سی با هم. به یک ورزشکار امیدوارم شروع چیزی است که می تواند به ورزشکاران دیگر درگیر جایی که آنها به نوعی می دانم آنچه آنها در حال گرفتن به شاید که کمک خواهد کرد.

“این دشوار ، آنها در حال انجام برخی از کار سخت در حال حاضر. آنها قطع از جهان خارج است. اگر ما می تواند به من قرض بدهید برخی از حمایت های مالی بلکه پچ در زوم تماس و ناگهان همه از یک کسی بازیکن مورد علاقه در اتاق — این که آیا آن را از ردسکینز یا d. C., United یا عرفا یا هر چیز دیگری — و آنها می گویند “متشکرم” که ممکن است به معنای جهان به آنها و برخی از آنها را ارضاء.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات