اتباع تعویق انداختن بلیط فصل پرداخت با بیس بال نامحدود نگه

آهسته قطره ای از پاسخ آغاز شد و با ایمیل از این تیم است.

“این یک وضعیت بی سابقه ای — یکی از بسیاری از ما هرگز نمی توانست تصور” این ایمیل به عنوان خوانده شده. “ما همچنان به ماندن در تماس نزدیک با MLB مورد 2020 فصل است. تا زمانی که وجود دارد بیشتر هدایت, ما را به تعویق انداختن مارس 15th, Nat برای زندگی پرداخت به جولای 15th.”

MLB مثل همه ورزش حرفه ای است که با وزن یک دلتنگ حال حاضر در برابر یک آینده نامشخص. تیم نیست استرداد بلیط برای بازی است که به طور رسمی لغو شد. آنها در حال برگزاری در مبادلات برای از دست رفته بازی — آنهایی که می شده اند در سه هفته گذشته — تا زمانی که آنها می دانند که چه برنامه ممکن است مانند نگاه. اما فرد باشگاه می توانید انتخاب کنید به حالت تعلیق و یا به تعویق انداختن اتهامات که این اتباع را برای طرفداران برای پرداخت های نجومی طرح در سراسر 10 ماه.

اتباع به تعویق افتاد مارس پرداخت که در حال حاضر به دلیل در ماه جولای. آنها تصمیم گرفته اند در ماه مه یا ژوئن پرداخت.

در مصاحبه با واشنگتن پست بیش از ده فصل دارندگان بلیط تاسف از فقدان ارتباط از اتباع قبل از روز دوشنبه اعلام خواهد شد. عبارت “سکوت رادیویی” مورد استفاده قرار گرفت توسط چهار طرفداران. شش نفر دیگر گفت که با پرداخت پول برای بازی هایی که اتفاق می افتد ممکن است آنها احساس به عنوان اگر آنها در حال دادن بدون بهره وام به یک ورزش حرفه ای حق رای دادن. آنها نا امید شده بودند و اشتباه قبل از شنبه را اعلام و برخی هنوز هم هزینه کامل را به عنوان تنها راه حل منطقی.

وقتی پرسیده شد که در مورد طرفداران نگرانی در مورد ارتباطات اتباع سخنگوی نوشت: در یک ایمیل: “درخواست ما تکرار شده اند به طور منظم در تماس با طرفداران, طریق, تماس, ایمیل, فیلم ها و خبرنامه ها. با توجه به عدم شفافیت در اطراف 2020 فصل چند جزئیات در مورد بازپرداخت می تواند ارائه شده در این زمان است.” با توجه به بازپرداخت آیا آنها به صورت تک بازی و یا بلیط های نجومی-طرح پرداخت سخنگوی نوشت: “در حال حاضر MLB تنها به تعویق افتاد بازی — و نه لغو — و خواسته است تا تیم به صبر خود را برای راهنمایی در مورد چگونه به درخواستها رسیدگی کنند.”

“هر وضعیت متفاوت است اما من واقعا می تواند استفاده از بازپرداخت با همه که رفتن” گفت: Patty MacEwan بود که یک فصل بلیط دارنده پنج فصل در زمان خاموش در سال گذشته در حالی که برخورد با عوارض پس از آن تصمیم گرفتند به یک نیم فصل برنامه ریزی برای سال 2020 بنابراین او می تواند یک شانس در کاهش قیمت جهانی سری بلیط. “که $2,400 خواهد یک راه طولانی به جای گرفتن آن شاید از یک سال از هم اکنون.”

بسیاری از دارندگان بلیط فصل که تصمیم گرفتند در سال 2020 در پایان تابستان گذشته شد و در 10 ماهه پرداخت طرح اجرا می شود که از سپتامبر تا ژوئن. پرداخت به طور معمول به علت در 15 هر ماه. بسیاری از طرفداران مانند MacEwan خرید جزئی فصل قصد دارد یک فرصت در رفتن به مسابقات جهانی در ماه اکتبر. اتباع برگزار شد قرعه کشی برای هر کسی که تا به حال کامل-نیم یا بخشی از فصل طرح و قیمت از کسانی که بلیط بودند بهتر از هزینه های Ticketmaster یا بازار ثانویه است.

وقتی پرسید که چگونه بسیاری از فصل-طرح دارندگان این اتباع باید برای سال 2020 و چگونه این تعداد در مقایسه با سال 2019 سخنگوی گفت: این تیم نیست به اشتراک گذاری اطلاعات است.

MLB کمیسر راب مانفرد ESPN گفت: در اواخر ماه مارس که “ما احتمالا نمی خواهید به قادر به” بازی کامل 162-بازی برنامه. که به معنی کامل-فصل طرح دارندگان مانند دوروتی McGhee در حال انتظار برای دریافت آنچه آنها برای پرداخت. اتباع در نهایت می تواند رول بیش از پول صرف شده برای 2020 2021 یا ارائه طرفداران اعتباری برای آینده بلیط درآمده است. اما McGhee و دیگران ترجیح می دهند به تصمیمات جدید با پول خود را.

75 سال McGhee مدیریت یک طرح برای یک گروه کوچک و ارقام بیشتر نمی حضور در بازی در سال 2020 است. طرفداران در گروه های قدیمی تر McGhee توضیح داد و خواهد بود مردد بود جمعیت زیادی تا زمانی که یک coronavirus واکسن. او در حال حاضر تصمیم گرفت که او نمی خواهد به بازی به همین دلیل خواستار خودش را “به شدت در معرض خطر” از ابتلا به ویروس.

به همین دلیل McGhee درخواست بازپرداخت را انجام دهید حدود یک ماه پیش یک بار آن را روشن بود که بازی 81 بازی بود و غیر واقعی است. درآمد او شده است به طور قابل توجهی کاهش می یابد در طول این بیماری همه گیر. او معتقد نجومی بلیط های لوکس, نه هزینه لازم اما گفته شد توسط اتباع تنها که آنها در یک “برگزاری الگوی” و انتظار برای MLB به تصمیم گیری در مورد چگونگی ادامه.

McGhee در نظر گرفته شده بود لغو کارت های اعتباری خود را به توقف پرداخت ماهانه دیدن هیچ گزینه ای دیگر است. او نمی خواهد که به در حال حاضر است که اتباع باید تصمیم به تعلیق پرداخت تا جولای. او هدف بعدی این است که به عقب بر گردیم آنچه که او در حال حاضر به سر برد.

“آنها باید بازپرداخت پول است که آنها در حال حاضر به اتهام و سپس هنگامی که آنها یک سیاست و برنامه بازی ها, سپس آنها می تواند شارژ برای ما مناسب است و ما می توانید تصمیم بگیرید اگر ما می خواهیم بلیط” McGhee گفت. “نمی کند که به نظر می رسد حس را؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات