برای بیس بال عملیات کارکنان سالانه قرارداد پایان در پایان ماه اکتبر. برای کسب و کار به سمت کارکنان آنها در پایان در پایان سال است. کاهش پرداخت خواهد شد بین 10 و 30 درصد به یک فرد با آگاهی از این وضعیت خواهد شد و محکم بر اساس حقوق و دستمزد. بالاترین پرداخت کارکنان را بزرگترین کاهش کمترین پرداخت کارکنان را کوچکترین و غیره.

این تصمیمات آمده به لیگ اصلی بیس بال را 30 تیم دست و پنجه نرم کردن با چگونه به بازی بازی های کارکنان خود را بدون معمولی جریان درآمد. آن را تا دو ماه پس از MLB تعطیل در میان رمان coronavirus همه گیر و بسیاری از باشگاه ها از جمله اتباع مشغول به کار بودند در یک ماه به ماه بر اساس. اتباع اعلام مارس 23 که کارکنان تمام وقت را دریافت کامل حقوق و مزایای از طریق مه 31. وجود ناآرامی به آنچه اتفاق می افتد در ماه ژوئن چه رسد به بقیه سال, اما این نگرانی خطاب شد با پنج روز را به فراغت.

مزایای مانند پزشکی و بازنشستگی دست نخورده باقی خواهد ماند برای بقیه هر یک از کارکنان فعلی قرارداد. لس آنجلس داجرز در حال گرفتن یک رویکرد مشابه با توجه به گزارش و باید هر کارمند حداقل $75,000 قطع پرداخت تا 35 درصد است. لس آنجلس فرشتگان از سوی دیگر شروع خواهد شد furloughs برای “non-بازی” کارکنان ژوئن 1 که گزارش را تحت تاثیر قرار همه گروه ها در سازمان است.

“همه در نظر گرفته من [expletive] آن را” پیامک اتباع یک کارمند که شده بود تاکید کرد در مورد آنچه که او را برای بقیه فصل. “این را به خوبی می دانیم که شغل ما امن هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im