اتباع’ حداکثر Scherzer سیگنال های اتحادیه را رد MLB پیشنهاد حقوق و دستمزد کاهش

“وجود دارد هیچ توجیهی برای قبول یک 2nd قطع پرداخت بر اساس اطلاعات فعلی اتحادیه دریافت کرده است” Scherzer نوشت. “من خوشحالم که بازیکنان دیگر ابراز همان دیدگاه و باور MLB اقتصادی استراتژی را به طور کامل تغییر دهید اگر تمام اسناد و مدارک شد و تبدیل به اطلاعات عمومی است.”

Scherzer پست آمد و پس از دو بازیکن جلسات اول با هشت عضو اجرایی کمیته فرعی و دوم با یک گروه بزرگتر از حدود 150 بازیکنان. یک منبع آشنا با موقعیت اتحادیه های کارگری گفت: Scherzer با دقت به تصویر کشیده بازیکنان گذاشت.

این اتحادیه معتقد است که این موضوع از بازیکن برای جبران 2020 حل و فصل شد در مارس 26 توافقنامه ای که به نام برای بازیکنان برای دریافت سرشکن سهام از حقوق خود را بر اساس تعداد بازیهای انجام شده است و انتظار نمی رود به پشت خاموش که موضع در پاسخ آن. لیگ معتقد است که توافق مربوط تنها به بازی با طرفداران و بازی در خالی استادیوم نیاز مالی بیشتر امتیازات از بازیکنان به حساب کاهش درآمد.

روشن نیست که این اتحادیه در پاسخ به MLB باز پیشنهاد خواهد آمد اما یک فرد آشنا با موقعیت اتحادیه های کارگری گفت: گزارش های رسانه ای از یک counterproposal تا پایان این هفته بودند لزوما دقیق نیست.

بیس بال امید برای باز کردن “بهار آموزش 2.0” در اواسط ماه ژوئن و راه اندازی 82-بازی فصل به طور منظم در اطراف جولای 4, بازی حداقل در ابتدا بدون فن. برای انجام این کار نیاز به یک توافق به توافق در هفته آینده. دو طرف باید به توافق برسند به سلامت و پروتکل های ایمنی برای مرور یک فصل در میان شیوع کروناویروس.

این اتحادیه پیشنهاد است که انتظار می رود عبارتند از: گسترش فصل به طور منظم برنامه به حداقل 100 بازی جزئیات اولین گزارش اواخر روز چهارشنبه توسط ورزشی و ESPN.

تحت مارس توافق و با فرض 82-بازی فصل بازیکنان را تقریبا نیمی اصلی خود 2020 حقوق — به مقدار کل از دست دادن حدود 2 میلیارد دلار در مجموع حقوق. اما در باز اقتصادی پیشنهاد تحویل به اتحادیه سهشنبه, MLB پیشنهاد کاهش بیشتر خواهد بود که به تدریج عمیق تر برای بازیکنان بیشتر پول برخی از آنها را کسب کمتر از یک چهارم از اصلی حقوق.

MLB ادعا کرده است این امر از دست دادن پول برای هر بازی بدون طرفداران, مگر اینکه بازیکنان توافق به کاهش حقوق. اتحادیه تردید از کسانی که ادعا می کند و به دنبال اسناد و مدارک از لیگ به آنها را به عقب.

2020 برنامه می تواند یک نقطه بیشتر مذاکره با بازیکنان بیشتر به دنبال بازی فصل به منظور دریافت بیشتر بخش های خود را سرشکن حقوق و MLB به دنبال یک بازی کامل و یا گسترش postseason که به ارمغان می آورد در بخش عمده ای از تلویزیون های خود درآمد. لیگ ترس موج دوم coronavirus می تواند خاموش کردن عملیات قبل از و یا در طول postseason.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>