اتباع سقوط به یانکی ها در باران کوتاه, درب بازکن, 4-1

آن زمان ماه کار مذاکره و ادامه داد: حوادث بهداشت برای شروع 60 بازی فصل در طول رمان coronavirus بیماری همه گیر. البته در یک شب که قرار بود در نهایت از ویژگی های این ورزش تنها بازی واقعی بود شسته. این عمل به مدت یک ساعت و 43 دقیقه است. باران تاخیر 15 دقیقه دیگر.

پنج شنبه آغاز شده بود با یک یادآوری از چه شکننده کل این راه اندازی مجدد برنامه است. آن را به مدیر دیو مارتینز در صبح هنگامی که او موفق به دریافت یک تماس از اتباع’ پزشکی کارکنان. آنها به او گفت که به سمت چپ fielder ژوئن صوت تا به حال قرارداد coronavirus و به زودی قرار داده شده در Covid-19 مربوط مجروح لیست. باشگاه بلافاصله راه اندازی فوری-نتیجه آزمون در طول روز با توجه به دو نفر با آگاهی از این وضعیت به تعیین اگر نتیجه مثبت کاذب.

صوت, 21, تف بزاق به یک جام است. او تا به حال یک سواب راه گیر کردن بینی خود را. سه نتایج برگشتم منفی با توجه به سه نفر با آگاهی از آنها نبود آزمایشگاه-را تایید کرد. این تیم با انجام تست آنتی ژن نه تست PCR اداره لیگ که نرخ بالاتر از مثبت کاذب با توجه به یک فرد با آگاهی از اتباع’ روند با صوت. پس از در حال حاضر quarantining برای 14 روز در این ماه احتمالا پس از ابتلا به ویروس در یک پرواز از جمهوری دومینیکن, صوت خواهد شد و در حال حاضر نیاز به دو آزمایشگاه-تایید منفی قبل از بازگشت.

بنابراین اتباع چپ یکی از بهترین بازیکنان کردن روز افتتاحیه فهرست. آنها وصل اندرو استیونسون به چپ میشه. و به زودی نشان می دهد در رفت.

“شما می دانید من آن را بازی بیس بال” مارتینز گفت: بعد از ظهر پنجشنبه وقتی پرسید که آیا او تا به حال صحبت با یانکی ها در مورد اینکه آیا این بازی باید برگزار شود. “همه ما می دانیم آنچه که ما خودمان را به.”

در 6:35 بعد از ظهر صفحه نمایش بزرگ نشان داد تصویری اذعان خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است. در 6:45 جهان سری پرچم مطرح شد فراتر از مرکز میدان در حالی که اتباع آرامی کف. و در 6:55 وجود دارد لحظه ای آرام برای زندگی مهم جنبش هر دو تیم برگزار می شود همان رشته از پارچه سیاه و سفید و سپس مربیان و بازیکنان از هر دو تیم زانو به چمن. سپس همه آنها ایستاده بود برای ثبت نسخه از سرود ملی.

10 دقیقه فواصل نشان داد که چگونه بیس بال را در برخورد با جهان خارج: با شدت گرفتن این بیماری همه گیر در سراسر کشور است. اتباع فشرده در یک بی دست و پا عنوان جشن. MLB قصد دارد به منظور بالا بردن سطح آگاهی نژادی و بی عدالتی در سراسر آخر هفته باز کردن آن. که زمینه بازگشت خطرناک که رسما از زمانی شروع شد که Scherzer انداخت اولین-زمین توپ را به هارون هیکس.

این تبادل matchup — Scherzer مقابل Gerrit Cole — همان بود که بازی 1 از سری جهانی در ماه اکتبر گذشته. کول با Houston Astros و امضا a nine-year, $324 میلیون مقابله با یانکی ها این offseason. Scherzer که تبدیل به 36 هفته آینده ساخته شده و اولین حضور خود را پس از برش از پنج نوبت در اتباع’ قهرمانی-عقد برنده شوید.

Scherzer راه می رفت به او معمول موسیقی “Still D. R. E. by Dr. Dre,” حتی اگر فقط یک تعداد انگشت شماری تواند آن را بشنود. وجود دارد دو نیمه پر dugouts فشار جعبه های اجتماعی دور خبرنگاران, کارکنان, رومینگ ورزشگاه و دانش سطحی از طرفداران تماشای از نزدیک پشت بام ها. اما که در آن بود. وجود دارد همهمه از سر و صدای جمعیت که Scherzer دور انداخته هیکس خود را آغاز تفرج. وجود ضعف به سلامتی از نیویورک ستاره شرق هنگامی که هارون قاضی پاره پاره یک از تک. سپس به Giancarlo استانتون در زمان بسیار آرام آرام در اطراف پایگاه های.

دو اجرای هومر خاموش میانه-در fastball سفر 459 پا قبل از فرود در صندلی های خالی فراتر از چپ-مرکز. این طولانی ترین شات Scherzer مجاز پس از MLB Statcast آغاز شده ردیابی در فواصل 2015. اتباع کردم اجرا در نیمه پایین یک بار ایتون آدم پاره پاره انفرادی انفجار کول. اما Scherzer نمی تواند حل استانتون یا قاضی.

قاضی ترمیم دو اجرا منجر سوم با دو برابر تایلر در اب راه رفتن در سوم. استانتون از آن ساخته شده 4-1 توسط singling در Gio Urshela پنجم. Scherzer پیمایش از مشکل تابنده پایگاه های لود شده با 10 strikeout و آمد برای ششم. کول در ضمن تا به حال مجموعه ای از 10 متوالی مورد دوم و پنجم به سکوت اتباع.

هنوز بازی نمی خواهد آخرین طولانی تر. Scherzer کار از طریق وسط نیویورک را در حالی که رعد و برق روشن کردن آسمان. رعد و برق نورد به عنوان لوقا Voit خاص قرار دادن دونده در اول و سوم و باران به سرعت ضخیم. آب و هوا تاخیر آغاز شد و در 8:52 بعد از ظهر Scherzer به پایان رسید در 99 زمین, کول فشرده در 75 و این بازی لغو شد پس از تعداد دقیقه است.

که نقطه ورزشگاه بود و خیس. بیس بال هرگز ایستاده بود یک فرصت است.

پیدا کردن به روز رسانی های زنده و برجسته از روز افتتاحیه در اتباع پارک زیر کلیک کنید.

ژوئیه 23 سال 2020 در 10:58 PM EDT

پریمیر لیگ در انگلستان از دست دادن باران-کوتاه, درب بازکن, 4-1

پس از دو ساعت باران, تاخیر داوران به نام روز پنج شنبه در این بازی بود که متوقف شد با یک نفر و دو دونده در بالای ششم زمین باز یافته. یانکی ها پیروزی 4-1.

حداکثر Scherzer زده از 11 به 5 ⅓ نوبت, اما اجازه داده چهار بازدید از جمله دو اجرا خانه اجرا به Giancarlo استانتون در اولین ورود و چهار راه می رود. یانکی ها استارت Gerrit کول محدود واشنگتن به ضربه — یک خانه اجرا شده توسط Adam ایتون در اولین ورود — و زده از پنج.

اتباع و یانکی ها جمعه به قبل از از سرگیری خود را در سه بازی از سری بازی های شنبه شب.

توسط Scott Allen

ژوئیه 23 سال 2020 در 9:52 PM EDT

باران روش تاخیر یک ساعت

آیا اتباع اضافه شده یک آبشار به اتباع پارک به مناسبت گرامیداشت روز خود را 2019 جهان سری عنوان? آنها در واقع نمی, اما یک شکل گرفته در طول پنج شنبه باران تاخیر است که نزدیک به یک ساعت است.

باران است و بیشتر نقل مکان کرد و دور از اتباع اما هیچ کلمه ای وجود دارد و در عین حال در یک پتانسیل راه اندازی مجدد زمان و یا چگونه ballpark کارکنان برنامه های روشن شین عمیق آب ایستاده در این خانه ستاره شرق. با پنج نوبت تکمیل و یانکی ها منجر 4-1 اگر این بازی است که به نام آنها خواهد بود اعلام برندگان.

توسط Scott Allen

ژوئیه 23 سال 2020 در 9:21 PM EDT

راب مانفرد مذاکرات MLB را گسترش postseason

قبل از باران, وارد, ESPN مت Vasgersian و الکس رودریگز در مصاحبه MLB کمیسر راب Manfred در مورد بیس بال را گسترش postseason برای سال 2020 بود که پنج شنبه اعلام کرد.

“ما فکر می کنم آن را یک فرصت برای بیس بال به سه روز بزرگ پر شده با بیس بال راست در آغاز postseason” مانفرد گفت: از اتباع پارک مطبوعات جعبه به عنوان رعد و برق دیدم در فاصله. “ما فکر می کنم فرمت خوب است به خصوص با توجه به کوتاه فرمت این سال است. ما فکر می کنم آن را بزرگ برای طرفداران و بزرگ برای بازیکنان.”

جدید حذفی فرمت را گسترش postseason از 10 به 16 تیم با هشت بهترین-از-سه سری در دور اول. اینجا بیشتر بخوانید.

توسط Scott Allen

ژوئیه 23 سال 2020 در 8:57 PM EDT

باران تاخیر در اتباع پارک

باران و رعد و برق باید وارد اتباع پارک. بازی متوقف شد با یکی از دوندگان در اول و سوم و یانکی ها منجر 4-1 در بالای ششم زمین باز یافته.

توسط Scott Allen

ژوئیه 23 سال 2020 در 8:38 PM EDT

دیو مارتینز مذاکرات ژوئن صوت حداکثر Scherzer اجازه می دهد تا یکی دیگر از اجرا

“من به او گفتم:” هی فقط قطع در آن وجود دارد'” مارتینز که عینک ماسک صورت در طول مصاحبه گفت. “… ما همه می دانستند که به این 2020 فصل است که این چیزها ممکن است اتفاق می افتد.”

رودریگز خواسته مارتینز که او به دنبال به گام تا به عنوان یک رهبر در صوت عدم وجود.

“ما هنوز هم Howie [Kendrick] در اینجا شما [Kurt سوزوکی] Max [Scherzer], [استفان عشق],” او گفت:. “این بچه ها واقعا خوب هستند رهبران و آنها بیرون می آیند هر روز و رقابت آنها را در هر روز است. که همه من می توانید بپرسید.”

یک leadoff راه رفتن به جیو Urshela آمد به نیش Scherzer در زمین باز یافته. Giancarlo استانتون دو را تنها به حق زمینه با پایگاه های لود شده به یانکی ها 4-1 منجر قبل از Scherzer زده از برت گاردنر در 86 زمین برای 10 strikeout از این بازی است.

توسط Scott Allen

ژوئیه 23 سال 2020 در 8:24 PM EDT

برای یکی از اتباع فن یک روز باز روبرو می شوند به یاد داشته باشید

اتباع فن سوفیا Kaounas شد در حال اجرا در امتداد جورج تاون اسکله پنج شنبه صبح هنگامی که او را دیدم کسی در decked قرمز اتباع دنده.

“بنابراین من کمی نزدیک تر مناسب است؟” Kaounas که زندگی در نزدیکی اتباع پارک کرد و گفت: بعد از ظهر. “و من می دانم — آن را حداکثر Scherzer! و من می توانم به خودم کمک نمی کند. به من گفت: “هی حداکثر! رفتن بوندس لیگا!’ و او می گوید:, ” برو, پریمیر لیگ در انگلستان!’ و سپس من فقط نگه داشته در حال اجرا است.”

Scherzer, البته, آغاز شده و پنج بازی. Kaounas, 28, برنامه ریزی برای راه اندازی یک سگ داغ نوار و پخش از خانه با دوست پسر خود.

“من واقعا آرزو می کنم من می تواند داده ام او را در آغوش گرفتن و یا یک high-five” Kaounas گفت. “اما من نکردن.”

توسط Scott Allen

ژوئیه 23 سال 2020 در 8:16 PM EDT

باران بسته شدن در اتباع پارک

پایتخت آب و باند می گوید باران می رسند می تواند در نیم ساعت بعد. شایان ذکر است که تحت MLB قوانین جدید برای سال 2020 بازی که نمی رفتن کامل پنج نوبت به دلیل آب و مسائل را می توان به حالت تعلیق و دوباره از همان نقطه در تاریخ بعد. جمعه یک روز خاموش برای هر دو تیم.

توسط Scott Allen

ژوئیه 23 سال 2020 در 8:09 PM EDT

Gerrit کول حل و فصل برای یانکی ها

حداکثر Scherzer شش strikeouts از طریق سه نوبت اما اجازه دیگری به اجرا در سوم بر دو به سمت چپ توسط هارون قاضی که به ثمر رساند سریع تایلر در اب راه رفتن را از پایه اول. یانکی ها’ Gerrit Cole تنها اجازه یک ضربه برای اولین بار در زمین باز یافته, انفرادی, صفحه اصلی اجرا به آدم ایتون که پرواز کرد به هشدار مسیر در سمت راست میدان به پایان سوم.

با ابرها نزدیک و رعد و برق خال در فاصله نیویورک یک 3-1 منجر به چهارم.

توسط Scott Allen

ژوئیه 23 سال 2020 در 7:51 PM EDT

ESPN می رود از راه دور برای باز کردن بعد پخش

این یک سنت بر خلاف هر گونه دیگر: رسانههای شکایت در مورد مشاهده از اتباع پارک مطبوعات جعبه است که در واقع بسیار بالاتر بالاتر از میدان نسبت به فشار جعبه در اکثر ballparks.

“من فکر می کنم ما بهتر از در ballpark را از اینجا در استودیو در بریستول, کانکتیکات” ESPN play-by-play مرد مت Vasgersian گفت: در پایین از ورود دوم باعث خنده از تحلیلگر الکس رودریگز.

شکن اولنی تنها عضو ESPN در هوا پخش تیم در اتباع پارک برای بازی.

نه تیم به ثمر رساند در ورود دوم و حداکثر Scherzer زده از چهار مستقیما پس از اجازه می دهد یک زمین باز یافته home run به Giancarlo استانتون.

توسط Scott Allen

ژوئیه 23 سال 2020 در 7:35 PM EDT

آدم ایتون پریمیر لیگ در انگلستان راه اندازی’ خانه اول اجرا از سال 2020

آدم ایتون رو یکی برای اتباع در نیمه پایین از اولین ورود ارسال یک Gerrit کول 98 mph fastball بر روی یکی از برزنت آبی پوشش غیر ضروری صندلی در سمت راست میشه.

با ESPN برگزاری حقوق انحصاری MASN پخش نمی روز پنج شنبه در این بازی اما شما تقریبا می تواند شنیدن اتباع play-by-play مرد Bob Carpenter فریاد خود را برای اولین بار اجرای صفحه اصلی تماس با 2020 فصل به طور منظم.

توسط Scott Allen

ژوئیه 23 سال 2020 در 7:26 PM EDT

یانکی ها را در اوایل رهبری در Giancarlo استانتون هومر

2020 فصل رسما کردم در جریان 95 مایل در ساعت fastball از حداکثر Scherzer که هارون هیکس در زمان برای توپ رو به گوشه ای خارج. وجود دارد هیچ کس در این غرفه به صفحه اصلی داوری فرشته هرناندز غم و اندوه برای نزدیک اما صحیح, تماس, که نگاهی به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به.

سه مورد بعد با ناشران و هارون قاضی ایستاده در دوم پایه Giancarlo استانتون راه اندازی یک fastball به سمت چپ-مرکز زمینه کرسی ها به یانکی ها 2-0 منجر شود. به عنوان ESPN الکس رودریگز اشاره کرد آن استانتون را 21st حرفه ای صفحه اصلی اجرا در اتباع پارک بیشتر از هر بازدید از بازیکن.

توسط Scott Allen

ژوئیه 23 سال 2020 در 7:06 PM EDT

بازیکنان ایستادن برای سرود ملی قبل از Anthony Fauci پرش اول زمین

به عنوان یک تصویری از بازیکنان اتحاد گروه فعلی و سابق, سیاه, بازیکنان تشکیل شده است که پس از جورج فلوید کشته شد در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در اواخر ماه مه برگزار اصلی رتبه بندی بازیکنان از هر دو تیم برگزار می شود یک روبان سیاه کشیده است که از حق زمینه پشت صفحه اصلی و پایین سمت چپ خط زمینه. بازیکنان زانو در لحظه ای سکوت کرد و سپس ایستاده بود در طول سرود ملی بود که ضبط شده توسط دی سی واشنگتن است.

Anthony S. Fauci سپس در زمان زمینه برای مراسم اول بشه. پوشیدن اتباع سری جهانی قهرمان ماسک صورت Fauci ایستاده بود در مقابل تپه در برابر رایان زیمرمن مشاوره و منعکس زمین خود را کوتاه و به خوبی گسترده ای از شان Doolittle بود که دولا پشت صفحه خانه.

توسط Scott Allen

ژوئیه 23 سال 2020 در 6:56 PM EDT

اتباع بالا بردن سری جهانی قهرمانی, پرچم, پرچم

بنابراین هیچ کس از خانه در این فصل را فراموش چه اتباع انجام شده در ماه اکتبر گذشته این تیم نصب شده 14-پا بلند “2019 جهان سری قهرمانان” علامت در کنار Budweiser دم خانه در مرکز میدان در offseason.

قبل از دوشنبه به بازی با یانکی ها و اتباع اندود شده تا در سوم و اول پایه خطوط ترتيب اتباع مطرح جهان سری قهرمانان پرچم در مرکز میدان پلازا و یک 2019 جهان سری پرچم بالا اصلی بیاد.

توسط Scott Allen

ژوئیه 23 سال 2020 در 6:50 PM EDT

پریمیر لیگ در انگلستان یانکی ها نشان می دهد پشتیبانی برای زندگی مهم نیست

حروف “پل” خواهد بود stenciled به تپه کوزه در اتباع پارک در پنج شنبه شب و در آنجا باقی می ماند در سراسر اتباع’ فصل باز سری در برابر یانکی ها. صفحه نمایش با یک مثال نشان می دهد حمایت از عدالت اجتماعی و زندگی مهم جنبش است که طرفداران می توانند انتظار برای دیدن از لیگ, تیم های فردی بازیکنان این سال است.

“اتباع در رابطه با لیگ اصلی بیس بال ایستاده با سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت و استفاده از پلت فرم و مرحله ملی از روز افتتاحیه برای ابراز حمایت خود از مبارزه با نژادپرستی نظاممند و بی عدالتی” این گروه در بیانیه ای گفت: این هفته است.

MLB پس از گفتگو با بازیکنان MLB انجمن و بازیکنان اتحاد یک گروه بزرگی از فعلی و سابق آمریکایی آفریقایی بازیکنان تشکیل شده است که پس از جورج فلوید کشته شد در حالی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در اواخر ماه مه است که اجازه می دهد بازیکنان آزادی بیشتری برای بیان خود را در این سال است.

“سیاه و سفید زندگی می کند ماده” تی شرت در دسترس خواهد بود به بازیکنان برای پوشیدن در پنبه حلاجی تمرین همراه با “Black Lives Matter” و “متحد برای تغییر” تکه که بازیکنان ممکن است متصل به خود را نیوجرسی آستین. بازیکنان نیز خواهد شد مجاز به پوشیدن مچبند های وارونه MLB لوگو با silhouetted خمیر و cleats تزئین شده با عدالت اجتماعی پیام ها و علل.

Yankees مدیر Aaron Boone, عینک سیاه و سفید “زندگی ماده” تی شرت خود را در طول pregame کنفرانس خبری گفت: تیم خود را آن “خود تظاهرات” روز پنج شنبه. پس از هفت بازیکن و San Francisco Giants مدیر گیب Kapler زانو زد, به عنوان سرود ملی قبل از بازی یک نمایشگاه بازی روز دوشنبه اتباع پارچ شان Doolittle گفت: او را “کاملا” زانو زدن با هم تیمی اگر آنها تصمیم به انجام این کار “به طوری که آنها نمی خواهد که به آن صورت به تنهایی.”

توسط Scott Allen

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im