اتباع صورت کوتاه, لیست فهرستی از سوالات به عنوان بهار آموزش

اتباع را حمل 13 موقعیت بازیکنان در گسترش 26-مرد roster. اگر Kieboom باعث می شود این تیم از آموزش بهار را بدست آورده و به طور منظم کار در پایه سوم او خواهد بود 13 و نهایی, بازیکن, پیوستن فو یان گومز و Kurt سوزوکی; infielders Howie Kendrick, رایان زیمرمن اریک تیمز Starlin کاسترو Asdrúbal Cabrera و گنج Turner; و outfielders ژوئن صوت, ویکتور Robles, آدم ایتون و یکی از Michael A. Taylor یا اندرو استیونسون. اما اگر Kieboom نمی کند و به طبخ کمی طولانی تر در لیگ کوچک این پیچیده تر می شود.

واشنگتن امیدوار است Kieboom می توانید به مرحله بعد, بازی, سوم, و, با انجام این کار, کمک به پر کردن جای خالی سمت چپ توسط آنتونی رندن. خود را چرخش زمین زیر کشت نیز می تواند قرار داده Cabrera کاسترو یا کندریک در این نقطه و این احتمال وجود دارد که هر سه را دریافت کنید تکرار وجود دارد در غرب پالم بیچ. اما بهترین نسخه از این اتباع را Kieboom بالا چشم انداز یک زن 22 ساله را که تلاش می کرد از طریق 11 بازی گذشته در سال آینده به خود را دارد. اما 11-بازی کشش 2019 در آن Kieboom جایگزین مجروح ترنر در shortstop نگرانی خود را در مورد خفاش و دفاع.

باشگاه کوزه و خشکشویی خواهد شد به گزارش مرکز آن در اینجا جمعه. اولین تمرین کامل پنج شنبه است. سپس موقعیت بازیکنان گزارش روز دوشنبه اول کامل-تیم تمرین صبح روز بعد و Kieboom خواهد بود در ساعت است. اگر او شروع فصل با کلاس AAA فرزنو گریزلیز اتباع احتمال پر کردن فهرست خود را با Wilmer Difo, Adrián سانچز یا امیلیو Bonifacio جانباز ابزار بازیکن که به غیر از فهرست دعوت به بهار آموزش. که تصمیم آنها ترجیح نمی دهند.

پس از Kieboom و چگونه زمین زیر کشت می تواند به شکل در اطراف او واشنگتن مبرم ترین نیاز یک مستحکم پنجم شروع شود. برای شش هفته از هم اکنون تا روز افتتاحیه جو راس, Erick Fedde و آستین Voth خواهد شد قفل شده است و در یک رقابت داخلی. هر یک از سه کوزه شانس در چرخش فصل گذشته که آیا آن را به عنوان پنجمین استارت و یا در محل حداکثر Scherzer در حالی که او در مبارزه صدمات. و در طول سال هر راس Fedde و Voth دیدم بالقوه برای پیوستن به چرخش تمام وقت.

راس بود ساخت سازگار شروع می شود قبل از او قرار گرفتند تامی جان عمل جراحی در ماه جولای 2017. بهترین کشش 2019 آمد در ماه اوت زمانی که او تا به حال یک 1.05 عصر در پنج شروع می شود. بدترین حالت خود بود در بهار زمانی که اتباع سعی کردم او را در اغل گاو یا حشم خود فرمان تضعیف شد و او به طور کامل بی اثر است. هنگامی که راس به خوبی می گذرد او در حال کار در داخل با وزنه قرار دادن دور hitters با شکستن توپ و می توانید ترکیب خود را تغییر دهید. وقتی که او نیست او مسائل بنیادی از عدم fastball فرماندهی مشترک است میان اثبات نشده کوزه.

Fedde تابیده بهار گذشته هنگامی که جرمی Hellickson رفت و به مجروح شدن لیست و همچنین در حال اجرا جامد در ماه اوت است. اما موفقیت او کوتاه بود و همیشه بوده است به دلیل نوسان فرمان. Voth تا به حال تعداد انگشت شماری کوچک از standout شروع می شود و نشان داد که توانایی به دست خفاش ها با fastball-منحنی ترکیبی. اما او مشکل بود سلامت; او در برخورد با یک تاول در انگشت راست و بیشتر به طور جدی راست شانه التهاب تاندون است.

یکی از آنها را به پیوستن به کارکنان Scherzer استفان عشق پاتریک کربین و Aníbal سانچز. دیگری است که انتظار می رود به دور از اغل گاو یا حشم. با یک بزرگتر فهرست این فصل اتباع خواهد شد که هر دو از پنج نفر نیمکت و هشت مرد اغل گاو یا حشم. قطعی اعضای که اغل گاو یا حشم هستند Sean Doolittle خواهد هریس و دانیل هادسون. تنر Rainey و سرگردان Suero به نظر می رسد امن شرط بیش از حد, اما هر دو righties باید جزئی لیگ گزینه و در نتیجه می تواند فرستاده شود به شروع سال بدون قرار می گیرد چشم پوشی.

Rainey و Suero را ترک سه بیشتر نقاط. منطقی ترین گزینه در حال شکارچی استریکلند Roenis الیاس و هر کس را ندارد چرخش بین راس Fedde و Voth. یک لایه است که Voth و راس ها از گزینه های, به معنی تنها Fedde می توانید پرش بین این رشته و افراد زیر سن قانونی بدون رفتن چشم پوشی در هر زمان.

دیگر 40-مرد فهرستی از بین برنده شامل Kyle فینیگان (امضا به لیگ معامله این offseason), Ryne هارپر (به تازگی به دست آورد در تجارت با دوقلوها مینه سوتا) آستن ویلیامز هارون بارت و جیمز Bourque. سپس بین برنده با غیر فهرستی دعوت به اردوگاه شامل فرناندو آباد, Kevin Quackenbush و scott mescudi Guerra بود که یک غیر rostered عضو از سری جهانی تیم.

برخی از ترکیبی از این نام را تکمیل اتباع’ فهرستی از پایان ماه مارس است. که می تواند به معنای Kieboom در سوم راس در چرخش و الیاس Voth و استریکلند در اغل گاو یا حشم. یا شاید از آن خواهد شد Difo یا سانچز به جای Kieboom, Fedde گرفتن یکی از دو نقش و توسعه مسکن شاید ویلیامز ساخت این پرونده است. یا شاید وجود خواهد داشت شگفتی کامل مانند زمانی که infielder جیک Noll raked بهار گذشته بود و قفل و در روز افتتاحیه.

که در حال حاضر برای بازیکنان به تصمیم می گیرید.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im