اتباع گیر تره Barrera به حالت تعلیق در 80 بازی برای ماده ممنوع استفاده از

“از اولیه تست مواد مخدر برای از دست دادن درخواست تجدید نظر این همه به عنوان یک شگفتی کامل به عنوان من هرگز و هرگز آگاهانه با استفاده از یک ماده ممنوع,” Barrera در بیانیه ای گفت:. “من بیش از حد سخت و بیش از حد به این ورزش به بی احترامی و یا تقلب بازی است که من دوست دارم. من هرگز چیزی به خانواده من بی احترامی هم تیمی ها و مربیان و یا انجام هر چیز اجازه دهید به پایین بسیاری از بازیکنان توپ که نگاه کردن به من است.”

Dehydrochlormethyltestosterone abbreviated as DHCMT است استروئید آنابولیک است که مدت طولانی است که ممنوع در ورزش است. آن نیز شناخته شده با نام تجاری دهان Turinabol و توسعه داده شد در سال 1960 توسط یک شرکت دارویی در شرق آلمان است. گزارش های متعدد در DHCMT نشان می دهد که پس از آن به ایالات متحده آمد های متعدد ورزشکاران را ندانسته مصرف آن در مکمل های.

در این فصل Barrera راه اندازی شد به یکی از واشنگتن اضافی فو پشت Kurt سوزوکی و یان گومز. این گروه در حال حاضر نازک پس از Barrera را تعلیق و جانباز Welington Castillo تصمیم به انتخاب کردن از بازی در سال 2020 با توجه به coronavirus نگرانی. چپ Raudy بخوانید که در حال حاضر در فعال فهرستی و ذخایر Jakson Reetz و تیلور Gushue.

Barrera شده بود از خود دفاع و بازی-تماس در سال های اخیر جزئی لیگ فصل است. اتباع مانند که مکزیکی آمریکایی گیر صحبت می کنند به کوزه در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی مسلط. در حال حاضر پس از روز شنبه, اخبار او نمی تواند در این زمینه تا بهار آینده.

“من عذر خواهی به اتباع سازمان هم تیمی های من, طرفداران و خانواده من برای منفی توجه این است که به ارمغان آورد” Barrera ادامه داد: در این بیانیه است. “من ادامه خواهد داد به کار برای پیدا کردن پاسخ به بسیاری از سوالات است که باقی می ماند اطراف این دارو به روشن به نام من, اما مهمتر از همه برای جلوگیری از این اتفاق می افتد به هر کس دیگری. من نگاه به جلو به بازگشت به بیس بال و کمک به تیم در کنار برادران من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de