اتباع و Astros می رسند در همان بهار سایت آموزش از مکان های مختلف

غرب پالم بیچ فلوریدا. — دو 25-پا-بالا آرم Houston Astros و اتباع واشنگتن ایستاده در طرف مقابل از ورود به ورزشگاه از کف سواحل بهار مجتمع آموزشی تیم های به اشتراک گذاری. یک غول “ثانیه” با یک ستاره نارنجی رنگ پشت آن را “قهرمان جهان” در حروف بزرگ و “2017.” این Nats لوگو فقط یک فرفری “دبلیو”

از آن شده است که راه دو سال گذشته — یک استارک یادآوری به بوندس لیگا فاصله بین برنده و از دست دادن چهار بار در دور اول پلی آف. در حال حاضر شوک: چهار روز قبل از کوزه و خشکشویی گزارش آرم همان باقی مانده است. هوستون گفت: “قهرمان جهان است.” “عرض” بود و بی پیرایه.

خیلی دوست دارم در این ورزش در حال حاضر به نظر می رسد وضعیت عقب مانده و ناقص و خطاب. در بوندس لیگا به دست آورده که به نام قهرمانان. آنها در پاسخ به سال ناامیدی رقابت صادقانه میگویم. آستروس نیست. چه بیس بال باید مقابله در حال حاضر این است که آیا هوستون باید از آن قهرمانی — حق را به کلمات که در حال حاضر متکبر به دنبال آرم.

هفته گذشته سابق Astros مدیر A. J. Hinch گفت که دفع ادرار 2017 عنوان “یک سوال عادلانه است. همه را به را تشکیل می دهند ذهن خود را.” اگر کسی به من می پرسد که آیا من تا به سرقت از بانک های ده, و من پاسخ را در همان کلمات به عنوان Hinch آن زمان برای شروع حفاری در حیاط خلوت من برای نقد و آماده همراه من.

[جهان فقط یاد گرفته از Astros’ ، داخل بازی بیس بال, این یک راز.]

MLB نیاز به صبر کنید تا زمانی که تحقیقات خود را از Boston Red Sox در سال 2018 عنوان فصل کامل است قبل از تصمیم گیری است که می تواند و چه کسی نمی تواند نگه داشتن این ادعا یک عنوان. اما این فقط زمان است. این حکم در هوستون در حال حاضر قطعی است. کل سازمان فریب خورده و برای چند سال آن را ادامه داد و به سال 2017 postseason پس از یک خاص هشدار به همه باشگاه ها دقیقا این موضوع است. اگر شما نمی توانید یک عنوان را برای زمانی که شما چطور ؟

هنگامی که شما ببینید که چگونه بوستون وضعیت مقایسه و سپس موضوع تصمیم گیری کنند.

پس چه بیس بال انجام می دهند به جای ؟ تلاش برای منحرف کردن ما با یک مخروط بستنی.

شما می دانید, MLB خراب خود را تا خسروانه که از شفاف ناامیدی این شناور یک پیشنهاد به اجازه دهید بیشتر تیم به پلی آف. گاهی اوقات این ترفند کار می کند مانند اضافه کردن یک کارت تیم در سال 1995 به آب بازی (rim shot) پس از سال 1994 اعتصاب لغو جهان سری.

این هفته MLB و کمیسر راب مانفرد نیست خیلی خوش شانس بوده. روز دوشنبه این ورزش شناور احمقانه ترین مخرب و بی احترامی ایده است که من را دیده اند عمده ورزش تحمیل خود حتی به عنوان یک محاکمه بالون. این است XFL کیفیت.

MLB زد چند ایده تا میله پرچم هر احمقتر از گذشته است. اول گسترش برگشتی از 10 به 14 تیم. که بد به خاطر آن devalues فصل به طور منظم و در نهایت به شما اجازه چند نزدیکی-یا-زیر-.500 تیم به ماه اکتبر است.

بعد به این تیم با بهترین رکورد کلی در هر دو لیگ یک در دور اول خداحافظ. که تخت هنوزم به خاطر تیم با یک خداحافظی خواهد ماند شاید پنج روز مستقیم کردن که در طی آن خود را hitters می تواند سرد — یک نقطه ضعف نیست ،

بعد باید یک واقعیت تلویزیون نشان می دهد در آخرین شب از فصل به طور منظم مانند یک جنون مارس براکت آشکار — که بالاتر دانه را انتخاب کنید در این تیم است که آنها می خواستند به بازی در سه بازی دور اول سری. (وای “استراتژی” و توهین!)

آنچه شما واقعا باید نالایق تیم با شانس به دست کشیدن کیفیت باشگاه با پیروزی در دو بازی. آن را به عنوان اگر MLB گفت: “ما برگشتی همه یک تلنگر سکه, بنابراین ما در حال رفتن به حداکثر رساندن ما flukiness بنابراین ما می توانید پول نقد در حال حاضر و منحرف کردن اذهان عمومی از ما ، خوب برای این بازی ؟ هیچ. اما چه کسی اهمیت میدهد؟”

[Astros رسوایی ممکن است کارلوس بلتران سالن از شهرت امیدوار است در معرض خطر]

تا کنون با تشکر از آسمانها تقریبا هیچ است ادای این ایده ها. مگر اینکه شما تعداد Cincinnati Reds پارچ ترور بائر که “ادای احترام کردند” با یک انگشت در یک صدای جیر جیر: “هیچ ایده چه کسی این جدید . . . پیشنهاد اما راب مسئول انتشار آن, بنابراین من مستقیم این به شما راب مانفرد. پیشنهاد خود را پوچ است برای بیش از حد بسیاری از دلایل به نوع در توییتر و ثابت می کند شما هیچ سرنخ در مورد بیس بال. شما یک شوخی است.”

روز چهارشنبه تمام دروازه به آستروس عمل زمینه های قفل شده بودند. در بوندس لیگا’ طرف هر حصار باز بود — فقط راه رفتن بر روی. در حالی که فقط چند Astros بودند در زمینه های 15 یا بیشتر در بوندس لیگا بازی می کردند و برخی از پرتاب اغل گاو یا حشم جلسات. هیچ دو تیم در تاریخ این بازی تا کنون بوده است بنابراین از لحاظ جسمی نزدیک و در عین حال بسیار عاطفی و اخلاقی از هم جدا به عنوان یک فصل آغاز شده است.

“جادویی, راست?” پریمیر لیگ در انگلستان تبادل مربی پل Menhart گفت: از فصل گذشته. “هنگامی که یک تیم به عنوان نزدیک است که این یکی در سال گذشته بود, آن را سخت به آن پالس. آنها با اعتماد به نفس به عنوان آنها به نظر می رسید? آنها همیشه فکر می کردند که رفتن به پیدا کردن برخی از راه را به نفع خود. آنها به نظر می رسید هرگز به شک هر سری بدون توجه به چگونه آن ایستاده بود.”

حداقل یکی از اتباع بازیکن مسکن شان Doolittle است لعنتی آستروس گفت: “ما نیاز به عذرخواهی است. . . . ما نیاز به برخی از پاسخ های واقعی.” هر تیم می تواند یک پارچ که بارهای یک spitball یا یک hitter وظیفه که تست مثبت برای PEDs. اما Doolittle شده است که با پریمیر لیگ در انگلستان از اواسط سال 2017 به وضوح فکر می کند تیم او پاک است. شما باید به آجیل به پرتاب سنگ در یک زمان مگر اینکه شما فکر می کنید ویندوز خود بودند نشکن.

“من قصد ندارم به بیان هر یک از افکار من در مورد Astros” Menhart گفت. “اما چیزی که در حال رفتن به اتفاق می افتد با این تیم است. که می آید از بالا. [مدیر کل] Mike Rizzo نمی ایستادگی برای آن است.”

[Marwin Gonzalez سابق Astros موقعیت بازیکن معذرت خواهی برای ثبت نام سرقت رسوایی]

افتخار ورزش قهرمانی نهفته در خود را به دشواری از جمله تمام سال در نزدیکی نتواند و در سطح زمین های بازی که در آن آنها می جنگیدند.

متقلب شیب کل درست است. به همین دلیل آستروس’ عنوان است نه فقط آلوده اما باطل. اگر آن را در سمت چپ در MLB را در کتاب رکورد, آن را حمل شرم خود را. برای چه مدت ؟ 1919 Chicago White Sox هنوز هم سیاه و سفید Sox خجالت در حافظه برای 101 سال است. و بسیاری از کسانی که بازیکنان کمی به حال آموزش و پرورش و همچنین دستمزد محقر برای یک خسیس صاحب هنگامی که این ورزش به جوان فقیر و پر از اراذل و اوباش و قماربازان. به درجه تاریخچه pities سیاه ساکس.

در مقابل بسیاری از Astros تا به حال مقدار زیادی از آموزش و پرورش و همچنین شاهزاده دستمزد در ظریف کمی عمارت مدرن پارک قبل از اینکه جمعیت زیادی در رونق ورزش است. آنها تا به حال آن همه به جز یک چیز — هر بهانه ای ندارند برای تقلب. هیچ ترحم برای آنها و نه وجود دارد تا کنون خواهد بود ،

آستروس در حال حاضر شروع به بحث در مورد “حرکت گذشته این است.” آنها فکر می کنند استخدام پسر خوب گرد و خاکی بیکر به عنوان مدیر کمک خواهد کرد. اما آنها فراموش می کنند یک چیز است: White Sox شد و در نهایت پاکسازی از بازیکنان که انداخت جهان سری زیرا همه آنها ممنوع شده است از این ورزش توسط کمیساریای Kenesaw کوه Landis. 2020 Astros فهرست خواهد شد پر از ستاره از 2017 و 2018.

به عنوان من به سمت چپ متوجه شدم یکی دیگر از نشانه راست در کنار آن بزرگ فرفری “دبلیو” آن را کوچکتر و به رنگ قرمز روشن و کج شده به یک طرف به عنوان اگر آن را تا به حال تحمل یک زندگی سخت است. آن گفت: “متوقف شود.”

در مواجهه با تمام مشکلات که گوشت وارث آن هرگز آسان به می گویند “توقف” را به ما بدترین انگیزه. اما به عنوان دو غول آرم در اینجا نماد به وضوح یک نماد بی پروایی نشان دادن شرم از غرور — حس افتخار هنوز پاداش آن.

ادامه مطلب: علامت + و minuses رادیکال MLB حذفی پیشنهاد Boswell: بیس بال به یک مشکل و آستروس تنها یک علامت است Svrluga: Phil ریزو مایک پدر زندگی می کردند بیس بال زندگی است که نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im