ملی دستمزد زندگی می کنند افزایش قابل توجیه با وجود قریب الوقوع رکود اقتصادی می گوید: فکر می کنم تانک

فردا پیاده روی در بزرگسالان حداقل دستمزد مناسب است با وجود Covid-19 اقتصادی اضطراری که قرار است بزرگ فشار بر روی بسیاری از کارفرمایان یک مخزن فکر می کنم بحث شده است.

ملی دستمزد زندگی می کنند (NLW) – اجباری حداقل دستمزد کارگران 25 ساله و بیش از افزایش در روز چهارشنبه 51p به £8.72 یک ساعت.

در نقد شرایط آن است که بزرگترین افزایش در دستمزد رسمی طبقه از آن معرفی شده در مارس 1999.

یادگیری و کار موسسه اتاق فکر انتشار یک نظر سنجی فردا انجام شده در سال گذشته است که نشان می دهد که دو سوم از بزرگسالان به نفع افزایش است.

قطعنامه بنیاد و موسسه مالی و مطالعات تا به حال هر دو استدلال در روزهای اخیر که NLW افزایش باید با تاخیر به منظور اضافه کردن به استرس های مالی در شرکت به عنوان یک نتیجه از بی سابقه اقتصادی مستند به دستور دولت.

اکثر اقتصاددانان بر این باورند که بریتانیا به عنوان یک رکود عمیق است.

اما جو Dromey از یادگیری و کار موسسه اصرار آن خوش است که دولت اقدام به پیاده روی در این هفته.

“در حالی که ما در شرایط سخت و نامشخص زمان برای کارفرمایان در ادامه با افزایش برنامه ریزی شده در NLW چیزی که حق انجام,” او گفت: مستقل.

“کارفرمایان را به مدت طولانی برنامه ریزی شده برای این پرداخت افزایش یابد و دولت در محل قرار داده و اقدامات بی سابقه برای حمایت از کسانی که تحت تاثیر coronavirus بحران است. معکوس افزایش خواهد انکار افزایش پرداخت به صدها نفر از هزاران نفر از پایین کارگران پرداخت می شود, از جمله بسیاری در بخش هایی مانند مراقبت های خرده فروشی و تمیز کردن که در خط مقدم هستند در این تلاش ملی برای مقابله با ویروس است.”

رای گیری توسط این موسسه نشان می دهد که 66 درصد از بزرگسالان در ماه اکتبر گذشته اعتقاد بر این سطح از حداقل دستمزد بیش از حد کم است. تنها 2 درصد گفت: آن را بیش از حد بالا بود.

پشتیبانی برای پیاده روی, حداقل دستمزد بود که بالاترین در میان بزرگسالان جوان و خانواده های کم درآمد.

مستقل کم پرداخت کمیسیون توصیه می شود آینده NLW رای در اکتبر 2019.

“این بسیار سخت به این باور است که تا به حال آنها شناخته شده است که شیوع کروناویروس در مورد به آشکار شدن دارند توصیه می شود که همان نرخ” استدلال IFS در اوایل این هفته.

نای Cominetti قطعنامه بنیاد گفت: “افزایش فشار هزینه کم-پرداخت شرکت به طور مستقیم تحت تاثیر قرار توسط دولت مستند خطرات سوق دادن آنها به سمت ساخت از دست دادن شغل – چیزی است که همه ما می خواهید برای جلوگیری از.”

در 2019 انتخابات محافظه کاران متعهد به افزایش NLW به دو سوم از متوسط درآمد در مدت پنج سال.

دولت با اشاره به NLW برای کسانی که 25 و بیش و ملی حداقل دستمزد (NMW) برای آن دسته از کارگران که جوان تر هستند.

این NMW £4.55 برای 16-17 ساله در 2020/21, £6.45 برای کسانی که سن 18-20 و £8.00 برای 21-24 ساله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im