روز شنبه, Mike هارمون مسابقه پرده برداری از آنچه در آن به عنوان یک “خط نازک آبی رنگی” رنگ طرح برای یک شورلت آن ورود در Xfinity سری مسابقات در فلوریدا حیاط-میامی جاده سریع السیر است که در شب و در روز یکشنبه. سنتی “نازک خط آبی” طراحی شامل یک نوار آبی رنگ در برابر یک پس زمینه سیاه و سفید نشان داده شده است در هر طرف با “بازگشت آبی” بیش از هر چرخ عقب.

“مایک هارمون مسابقه پشتیبانی از ما لئو [مأموران اجرای قانون] و اولین پاسخ ما با تشکر از شما برای خدمات خود را قربانی و فداکاری” این تیم گفت: در یک صدای جیر جیر.

راننده خودرو که کایل هواشناس گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه “بسیاری که در جهان در حال حاضر, و من می خواستم به بیان است که اکثر پاسخ دهندگان برای اولین بار مردم خوب هستند. عموی من یک آتش نشان و او را به انجام هر کاری برای کمک به صرفه جویی در زندگی می کند.”

“آبی زندگی می کند ماده” شد rallying cry برای برخی از مأموران اجرای قانون و هواداران سیاه زندگی مهم جنبش با تاکید بر بالا بردن سطح آگاهی از خشونت پلیس سرچشمه گرفته در سال 2013.

پرچم آن گنجانیده “نازک خط آبی” طراحی به یک نسخه از ستاره و راه راه بود و بنا به گزارش های ایجاد شده در سال 2014 توسط یک جوان 19 ساله دانشگاه میشیگان ، که فرد اندرو یعقوب گفت: در سال 2018 به هارپر که “سیاه و سفید بالای [آبی خط خطی] نشان دهنده شهروندان و سیاه و سفید زیر نشان دهنده مجرمان.”

حامیان “آبی زندگی می کند ماده” عبارت و پرچم است که همچنین به نام “خط نازک آبی رنگی” پرچم ادعا می کنند که آنها افتخار افسران پلیس دیگر نیز به اولین پاسخ دهندگان مانند آتش نشانی و اورژانس و کادر پزشکی برای انجام دشوار و خطرناک و اغلب بیهوده کار می کنند.

برخی از منتقدان ادعا می کنند که بر خلاف با بیش از حد بسیاری از مردم سیاه و سفید, مرگ و میر, از افسران پلیس هستند و تقریبا همیشه به طور کامل مورد بررسی و دریافت توجه. شواهدی وجود دارد که آبی های زندگی موضوع” پرچم تبدیل شده است به ادغام در راست و فرهنگ پدید آمده در طول خشونت 2017 تظاهرات در Charlottesville, هنگامی که آن را کشف شد در کنار هم پرچم و نمادهای دیگر که toted با supremacists و نئو نازی ها.

برجسته تولید پرچم نازک خط آبی ایالات متحده آمریکا در آن زمان گفت: “ما رد در قوی ترین شرایط ممکن است هر انجمن از پرچم ما با نژاد پرستی و نفرت و تعصب است. … نازک خط آبی در پرچم مخفف فداکاری مأموران اجرای قانون در این کشور را هر روز.”

پرچم در مرکز اختلاف در سال گذشته بین مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R) و Montgomery County اجرایی Marc Elrich (D) پس از دوم ممنوع و آن را از شهرستان ساختمان از جمله ایستگاه های پلیس. “پرچم را فراهم می کند یک نماد حمایت از برخی از, اما آن است که یک نماد dismissiveness به دیگران” Elrich گفت: سپس اضافه میکند: “به تنش های نژادی افزایش بیش از چیزی مانند [پرچم] من فکر نمی کنم این امر می تواند مولد.”

در ماه مه سان فرانسیسکو رئیس پلیس بیل اسکات خود محروم در وظیفه افسران از پوشیدن “آبی زندگی می کند ماده” ماسک صورت بود که توزیع آنها توسط اتحادیه خود را. در یک ایمیل داخلی در آن زمان به دست آمده توسط KTVU اسکات گفت که طراحی شده بود که یک “معنی دار بیان به افتخار افتاده افسران” اما که آن را “ممکن است به عنوان تفرقه و یا بی احترامی است.”

برخی از “آبی زندگی می کند ماده” تظاهرات فنر در میان در سراسر کشور “Black Lives Matter” راهپیمایی در پی قتل جورج فلوید گزارشی در دست یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس است. در حالی که روز شنبه Xfinity سری مسابقه بود دنده در نزدیکی میامی “بازگشت آبی” رالی باز شدن در تمپا.

“من اینجا هستم تا به حمایت از تمام مأموران اجرای قانون به این دلیل که تا حد زیادی منفی شعارهای که در حال گسترش در برابر آنها ناعادلانه است” یکی از شرکت کنندگان در این تجمع گفت: Tampa Bay Times. “آن را نامتعادل. ما قضاوت همه اقدامات برخی از بد پلیس و وقت آن است که برای جلوگیری از.”

رئیس جمهور تهمت ابراز ترس در مرگ فلوید اما تظاهرات همچنان به جذب جمعیت و خار بحث از روش های جدید برای پلیس او بارها و بارها روشن ساخته است که او به طور کامل پشت اجرای قانون است.

در شنبه تهمت توییتی که presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و متحدان او “می خواهید به کاملا نابود بزرگ ما ادارات پلیس” اضافه کردن “به هیچ وجه!!!” در یکی دیگر از جیر رئیس جمهور به سادگی گفت “LAW & ORDER!”

مایک هارمون مسابقه استفاده کرده است اتومبیل های خود را به سیاسی عبارات در گذشته است. در ماه فوریه این مسابقه با یک “برگ برنده 2020” رنگ و طرح در Xfinity سری فصل, درب بازکن, در شهر ساحلی دایتونای فلوریدا.

دو نژاد بیش از آخر هفته شاهد تیم “بازگشت آبی” ماشین پایان 33rd از 37 رقبا و سپس در روز یکشنبه 35 از 38. هواشناس قادر به تکمیل هر دو مسابقه رکوع در روز شنبه به دلیل “آتش” با توجه به نتایج رسمی.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات